manes tik puse bus, nes po savaitgalio vis dar kazko vaiduoklius matauNu nu idomu kiek bus musu???
Lietuvos autoklubų lyga
#621
Posted 2008 March 17 - 14:32
#622
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 March 17 - 15:38
#623
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 March 17 - 16:03
#624
Svečias_simakas_*
Posted 2008 March 17 - 16:41
#625
Posted 2008 March 17 - 17:22
#626
Posted 2008 March 17 - 22:37
Tikras orakulasViskas bus normaliai
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#627
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 March 17 - 22:58
Tai va klausimas gal kas nors netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??
P.S Visus su pergale
Edited by Geeras, 2008 March 17 - 22:58.
#628
Posted 2008 March 17 - 23:04
#630
Posted 2008 March 17 - 23:05
Aga, radau tokiusTai va klausimas gal kas nors netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#631
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 March 17 - 23:12
Edited by Geeras, 2008 March 17 - 23:13.
#632
Posted 2008 March 17 - 23:39
Be problemutai dabar gausi juos iskalbti ir i sekancias rungtynes man atnesti
![]()
![]()
![]()
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#633
Posted 2008 March 18 - 00:06
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko
#634
Posted 2008 March 18 - 08:25
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#635
Posted 2008 March 18 - 10:31
Jus ka "triusikais" keiciates?Aga, radau tokius
![]()
![]()
![]()
#636
Posted 2008 March 18 - 10:35
Su pergalia !!!!!!!!!!!!!!!!!Nu Q, pagaliau pasiekem ir mes pergale
.
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko.
1. As iki siol nesuprantu kaip tai ivyko...
2. Visiskai pritariu.
3. Gerai, kad as nezaidziau bo butu dar blogiau.
4. Nebuk pesimistas ir dziaukis tuom ka turi...
(Nors tas 50 tikrai butu buves superrr...
#637
Posted 2008 March 18 - 10:43
#639
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 March 18 - 11:18
#640
Posted 2008 March 18 - 12:08
6 user(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users





