Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2008 kovo 13 - 13:04
Lietuvos autoklubų lyga
#601
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:04
#602
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:07
#603
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:11
as uz.O geras
Davai draugiskas Vilniu - Kaunas padarom
#604
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:15
As irgi uzO geras
Davai draugiskas Vilniu - Kaunas padarom
#605
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:29
#606
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:32
Diskutuoju.Konkretus pasiulymas
![]()
Kadangi del itemto varzybu grafiko artimiausios dienos uzimtos. Siulau suzaisti draugiskas rungtynes kovo25 diena Vilniuje. Tai butu mums rimta treniruote pries lemiamas rungtynes su Mazda323, o Vilniaus komandai rimta treniruote pries rungtynes su Civic klubu.
Zinoma, cia tik mano pasiulymas. Reiktu dar sutikimo is Vilnieciu puses. Ir surinkti bent 7-8 vaziuojancius is musu Kauno komados. Nes 5 ar 6 zaidziantys butu per mazai manau.
Siulykit Svarstykit Diskutuokit
Jei rimtai tai as nezinau. Kazkaip ta peti vis dar skauda...
#607
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 13 - 13:41
Ideja gal ir nieko, tik va klausimas kiek bus norinciu kovo 25 diena zaisti. Nes tai butu po rungtyniu, pagal tvarkarasti.Konkretus pasiulymas
![]()
Kadangi del itemto varzybu grafiko artimiausios dienos uzimtos. Siulau suzaisti draugiskas rungtynes kovo25 diena Vilniuje. Tai butu mums rimta treniruote pries lemiamas rungtynes su Mazda323, o Vilniaus komandai rimta treniruote pries rungtynes su Civic klubu.
Zinoma, cia tik mano pasiulymas. Reiktu dar sutikimo is Vilnieciu puses. Ir surinkti bent 7-8 vaziuojancius is musu Kauno komados. Nes 5 ar 6 zaidziantys butu per mazai manau.
Siulykit Svarstykit Diskutuokit
O cia dabar truputi is kitos operos, kiek musu zaidzianciu susirinks kovo 24 diena ???
#608
Parašyta 2008 kovo 13 - 15:10
Kur tau neskaudes, kai vis traviane kariaujiJei rimtai tai as nezinau. Kazkaip ta peti vis dar skauda...
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#609
Parašyta 2008 kovo 13 - 15:36
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#610
Parašyta 2008 kovo 13 - 16:55
#611
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 14 - 11:09
#612
Parašyta 2008 kovo 14 - 11:11
#613
Parašyta 2008 kovo 14 - 12:25
Prashliopinai simakasas ir sulosciau,su vilnium,visai nieko butu,bet ar ne ju eile i kauna vaziuot
siaip as visada uz
#614
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 14 - 17:33
#615
Parašyta 2008 kovo 16 - 23:09
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#616
Parašyta 2008 kovo 17 - 09:35
#617
Parašyta 2008 kovo 17 - 10:00
#619
Parašyta 2008 kovo 17 - 10:02
#620
Parašyta 2008 kovo 17 - 13:45
Vartotojų skaito šią temą: 1
narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0







