manes tik puse bus, nes po savaitgalio vis dar kazko vaiduoklius matauNu nu idomu kiek bus musu???
Lietuvos autoklubų lyga
#621
Parašyta 2008 kovo 17 - 14:32
#622
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 17 - 15:38
#623
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 17 - 16:03
#624
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 17 - 16:41
#625
Parašyta 2008 kovo 17 - 17:22
#626
Parašyta 2008 kovo 17 - 22:37
Tikras orakulasViskas bus normaliai
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#627
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 17 - 22:58
Tai va klausimas gal kas nors netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??
P.S Visus su pergale
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 17 - 22:58
#628
Parašyta 2008 kovo 17 - 23:04
#630
Parašyta 2008 kovo 17 - 23:05
Aga, radau tokiusTai va klausimas gal kas nors netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#631
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 17 - 23:12
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 17 - 23:13
#632
Parašyta 2008 kovo 17 - 23:39
Be problemutai dabar gausi juos iskalbti ir i sekancias rungtynes man atnesti
![]()
![]()
![]()
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#633
Parašyta 2008 kovo 18 - 00:06
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko
#634
Parašyta 2008 kovo 18 - 08:25
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#635
Parašyta 2008 kovo 18 - 10:31
Jus ka "triusikais" keiciates?Aga, radau tokius
![]()
![]()
![]()
#636
Parašyta 2008 kovo 18 - 10:35
Su pergalia !!!!!!!!!!!!!!!!!Nu Q, pagaliau pasiekem ir mes pergale
.
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko.
1. As iki siol nesuprantu kaip tai ivyko...
2. Visiskai pritariu.
3. Gerai, kad as nezaidziau bo butu dar blogiau.
4. Nebuk pesimistas ir dziaukis tuom ka turi...
(Nors tas 50 tikrai butu buves superrr...
#637
Parašyta 2008 kovo 18 - 10:43
#639
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 18 - 11:18
#640
Parašyta 2008 kovo 18 - 12:08
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0





