Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#621 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 17 - 14:32

Nu nu idomu kiek bus musu???

manes tik puse bus, nes po savaitgalio vis dar kazko vaiduoklius matau :ph34r: :wacko: :D
  • 0

#622 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 15:38

Busiu butinai :mad: Kaposimes iki samones netekimo :ph34r:
  • 0

#623 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 16:03

As tureciau buti
  • 0

#624 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 16:41

liudnas vaizdas hebra :unsure:
  • 0

#625 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 kovo 17 - 17:22

Viskas bus normaliai :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#626 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 17 - 22:37

Viskas bus normaliai :D

Tikras orakulas :beer: :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#627 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 22:58

Va pirmieji nuostoliai pergaingu rungtyniu :blush: prageriau savo sortus :blush: nors nejau :beer: gerti....

Tai va klausimas gal kas nors netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??

P.S Visus su pergale :beer:

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 17 - 22:58

  • 0

#628 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 kovo 17 - 23:04

su pergale :beer: ,kurios teko luktelt truputi :unsure:
  • 0
Andrius

#629 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 kovo 17 - 23:05

mitsubu sirgales neblogos. nesuprantu kaip ten Tolis bauda imete pabaigoj... :lol: kkl
  • 0

#630 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 17 - 23:05

Tai va klausimas gal kas nors  netycia su savo rubais isidejo mano baltai melynus sortus su 25 numariu ??

Aga, radau tokius :blush: :lol: :lol: :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#631 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 17 - 23:12

tai dabar gausi juos iskalbti ir i sekancias rungtynes man atnesti :lol: :lol: :lol: :P

Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 kovo 17 - 23:13

  • 0

#632 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 kovo 17 - 23:39

tai dabar gausi juos iskalbti ir i sekancias rungtynes man atnesti :lol: :lol: :lol: :P

Be problemu :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#633 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 18 - 00:06

Nu Q, pagaliau pasiekem ir mes pergale B) .
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko :unsure: .
  • 0

#634 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 kovo 18 - 08:25

Vo, ple, šaunuoliai!! :beer: :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#635 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 18 - 10:31

Aga, radau tokius :blush: :lol: :lol: :lol:

Jus ka "triusikais" keiciates? :D :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#636 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 18 - 10:35

Nu Q, pagaliau pasiekem ir mes pergale B) .
Siaip viskas normaliai, kaip sakant "nugaletojai neteisiami", bet kazkaip noreciau vistiek keleta pastabeliu pareikst.
1. Per anksti patikejom pergale(aciu die kad atsibudom laiku).
2. Visiskai nieko nesigavo kai priesininkai pakeite gynybos sistema.
3. Savo zaidime labai jauciau ta pertrauka, klaidu bilekiek ir sveikatos trukdavo gana daznai.
4. Tikslas buvo imest 50 tasku. Deja nepavyko :unsure: .

Su pergalia !!!!!!!!!!!!!!!!!
1. As iki siol nesuprantu kaip tai ivyko... ^_^
2. Visiskai pritariu.
3. Gerai, kad as nezaidziau bo butu dar blogiau. :lol:
4. Nebuk pesimistas ir dziaukis tuom ka turi...
(Nors tas 50 tikrai butu buves superrr...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#637 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 kovo 18 - 10:43

su pergale kolegos :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#638 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 kovo 18 - 11:14

mitsubu sirgales neblogos. nesuprantu kaip ten Tolis bauda imete pabaigoj... :lol: kkl

Matai Tolis sake, kad jau 7 metai kaip vedes. Tia kaip ir priklausytu bent 1 pataikyti. :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#639 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 18 - 11:18

Gera buvo medziokle B) Su pergale visus ir dekui uz pasiaukojanti zaidima :beer:
  • 0

#640 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 18 - 12:08

nu vakar jautesi, kad buvom kaip vienas, o ne po viena :) smagu, kad pagaliau pavyko pasiekti tai ko ilgai laukem :) respects :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0