Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#641 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 March 18 - 13:03

Gera buvo medziokle  B)

Nu jo, gerai ir atitranke... siandien net rankos negaliu nei sulenkt, nei istiest :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#642 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 18 - 14:49

Su pergale visus dar karta! Dabar reiketu dar vienas laimet ir iseinam i atkrintamasias...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#643 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 18 - 15:12

SU PERGALE :beer: pagal reza tai rungtynes turejo but panasiai kaip zalgiris su oly ane? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#644 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 March 18 - 15:14

Su pergale visus dar karta!

Dabar reiketu dar vienas laimet ir iseinam i atkrintamasias...

ir einam zaisti i lauko aiksteles ;)
sveikinu su pergale
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#645 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 18 - 20:00

ziuriu ko cia tiek sniego ant kauno padave :) o jei rimtai su pergale :beer: nu niekad negalvojau kad metant tik 40 tasku imanoma ir apsigint leist imest 38 :blink: pagarba :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#646 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 18 - 20:13

puikios varzybos,dziaugiuos,kad jau komanda atsiranda :beer: cia tiger-iui pakalbink,dar aniuli i bmw ateit,paverk,kad gali mus sunesiot,tai gal pagailes ir ateis :D
  • 0

#647 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 18 - 20:58

puikios varzybos,dziaugiuos,kad jau komanda atsiranda :beer: cia tiger-iui pakalbink,dar aniuli i bmw ateit,paverk,kad gali mus sunesiot,tai gal pagailes ir ateis :D

Jo butu faina kad Edvinas butu ir su BMdabalJU. Blin butu galima visai fainai pazaist, pasitreniruot kaip ji geriau isnaudot, bo vakar tai puolime gal tik 20 proc jis buvo isnaudojamas.
  • 0

#648 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 18 - 21:46

lyga tolsta nuo tos idejos del kurios ji ir buvo sukurta ... :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#649 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 00:13

Taigi dainiusaz, siulem prisijungti prie musu. Butai pacentraves ir nereiktu legionieriaus. Gi pats atsisakiai, taip kad toks gyvenimas. Gal kitais metais kas nors ugtels is Peugeot :lol:
  • 0

#650 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2008 March 19 - 08:29

Tai ateinanty antradieny laukt sveciu? :rolleyes:
  • 0

#651 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 11:12

Tai va jaunimelis gavome oficialu pakvietima antradieniui :) Taigi kas noretu vaziuoti i Vilniu zaisti draugiskas rungtynes? (Reikia 7-8 zmoniu ir bent 2 didesniu) B) 1. Tiger14
  • 0

#652 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 March 19 - 11:16

2. Nerijusv P.S. i didesniuosius nepretenduoju... -_-

Edited by Nerijusv, 2008 March 19 - 11:18.

  • 0

#653 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 March 19 - 11:18

sunku pasakyt ar cia tinkama data. nes mumi kaip ir varzybos pirmadieni, jei dar antradieni i vilniu, o poto praktiskai lemiamos sestadieni su mazda, ar dar uzteks jegu??
  • 0

#654 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 11:21

dainiusaz siulau tau debiutuot antradieni Vilniuj ir ruostis kito sezono kovoms. Ar galetai mums padet antradieni?
  • 0

#655 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 11:24

Uzteks uzteks jegu:) Tuo labiau, kad yra pas mus mazai losianciu, va jiems ir siulau daugiau pasireiksti :) Tokio lygio rungtynes tikrai nesimeto. Ir patirties igauni ir smagiai laika praleidi :) Zinau Simakas lygtais turi butinai vaziuot. Dainiusaz gal sutiks.
  • 0

#656 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2008 March 19 - 11:26

Shiaip siulau nedaryt antradieny mirtinos kovos kaip cia kazhkada Kaune :) Tiesiog suzhaist kaip treniruote, draugishkas varzhybas, o nezhaist ant traumu ribos... Manau ir jum ir mum zhaidimas atneshtu naudos... o iki mazdu dar laiko bus pailset manau...
  • 0

#657 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 11:29

Vo kaip gerai butu, tokios varzybos :) 4 keliniai iki 25 tasku :) Kad labiau igauti varzybine dvase. Juolab maniskiams komandos nariams butu didele proga pasireiksti ir pajusti zaidima, labiau savo jegas ivertinti, kamuoli ismokti varytis ;-) As uz :) Jeigu jumi bus mazai galima ir dazniau mazas pertraukas daryto! O siaip tikiuosi susirinksite ir galesim "graziai ir stipriai" pasizaisti :)
  • 0

#658 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 March 19 - 11:32

nu ok, ikalbejot B) as sutinku :beer: 1. Tiger14 2.nerijusv 3.darinskas .....
  • 0

#659 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 15:30

1. Tiger14 2.nerijusv 3.darinskas 4. Geeras
  • 0

#660 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 15:39

1. Tiger14
2.nerijusv
3.darinskas
4. Geeras
5.simakas

siaip vaziuoju ,bet dar tokiom dienom reik pasitart su kita puse,kad ausies nenuplestu :D
  • 0




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users