Nu jo, gerai ir atitranke... siandien net rankos negaliu nei sulenkt, nei istiestGera buvo medziokle
Lietuvos autoklubų lyga
#641
Parašyta 2008 kovo 18 - 13:03
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#642
Parašyta 2008 kovo 18 - 14:49
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#644
Parašyta 2008 kovo 18 - 15:14
ir einam zaisti i lauko aiksteles ;)Su pergale visus dar karta!
Dabar reiketu dar vienas laimet ir iseinam i atkrintamasias...
sveikinu su pergale
#645
Parašyta 2008 kovo 18 - 20:00
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#646
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 18 - 20:13
#647
Parašyta 2008 kovo 18 - 20:58
Jo butu faina kad Edvinas butu ir su BMdabalJU. Blin butu galima visai fainai pazaist, pasitreniruot kaip ji geriau isnaudot, bo vakar tai puolime gal tik 20 proc jis buvo isnaudojamas.puikios varzybos,dziaugiuos,kad jau komanda atsiranda
cia tiger-iui pakalbink,dar aniuli i bmw ateit,paverk,kad gali mus sunesiot,tai gal pagailes ir ateis
#648
Parašyta 2008 kovo 18 - 21:46
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#649
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 00:13
#651
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:12
#652
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:16
Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 kovo 19 - 11:18
#653
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:18
#654
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:21
#655
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:24
#656
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:26
#657
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:29
#658
Parašyta 2008 kovo 19 - 11:32
#659
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 15:30
#660
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 kovo 19 - 15:39
siaip vaziuoju ,bet dar tokiom dienom reik pasitart su kita puse,kad ausies nenuplestu1. Tiger14
2.nerijusv
3.darinskas
4. Geeras
5.simakas
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0







