Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#661 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 19 - 16:03

lyga tolsta nuo tos idejos del kurios ji ir buvo sukurta ... 


Jei nepastebejai, tai jau nuo pat pradziu ta ideja pamirsta buvo...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#662 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 19 - 17:21

Jei nepastebejai, tai jau nuo pat pradziu ta ideja pamirsta buvo...

Teisingiau pasakius vieni ta ideja suprato vienaip (mes ir mazdos), kiti kitaip(ypac skorpai). Nu o kiti siaip ganetinai stiprus.
  • 0

#663 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 19 - 17:36

Jei nepastebejai, tai jau nuo pat pradziu ta ideja pamirsta buvo...

as apie tai kad grynakraujes :) komandos irgi pradeda imti zaidejus ne vienus metus zaidusius kkl ... :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#664 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 19 - 17:41

1. Tiger14
2.nerijusv
3.darinskas
4. Geeras

gal ir nieko butu ... labai noreciau su paciu blogiausiu zaideju susipazint :lol: 50/50 ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#665 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 18:45

1. Tiger14 2. nerijusv 3. darinskas 4. Geeras 5. simakas 6. Dainiusaz Viskas Dainiusaz tave uzregistravom dabar turesi butinai zaist B) :beer:
  • 0

#666 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 19 - 19:05

1. Tiger14
2. nerijusv
3. darinskas
4. Geeras
5. simakas
6. Dainiusaz

Viskas Dainiusaz tave uzregistravom dabar turesi butinai zaist B) :beer:

pirmadieni pasitarimas kaip su kuo kiek vaziuos jo ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#667 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 19 - 19:20

gal galeciau ir as lekt bet nezinau dar tiksliai ...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#668 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 19:50

1. Tiger14
2.nerijusv
3.darinskas
4. Geeras

gal ir nieko butu ... labai noreciau su paciu blogiausiu zaideju susipazint :lol: 50/50 ...

Cia mane turejai omeny? :)
  • 0

#669 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 19 - 20:56

1. Tiger14
2.nerijusv
3.darinskas
4. Geeras

gal ir nieko butu ... labai noreciau su paciu blogiausiu zaideju susipazint :lol: 50/50 ...

Cia mane turejai omeny? :)

siaip lasha (my number 1) :) ... bet kai posta rasiau norejau daugiskaita daryt (blogiausiais) :) ... bet ziuriu jus cia apsilpneja normalei tai mastau ar verta vaziuoti zaisti nes kiek suprantu tai tik penki zaidziantys plius dar ir izaidejo neturit ... o jei pas musu barklis su toliu pasijunks dar tai ... iskeliu klausima ar verta aplamai vaziuot nes jegos siuo metu nelygios ? gal atidet ir geriau pasiruoskit normalei lemiamai dvikovai savaitgali
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#670 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 March 19 - 20:57

deja, as tik nebent pazesiu. po vakar, si sezona jau nelosiu :(
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#671 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 19 - 21:25

deja, as tik nebent pazesiu. po vakar, si sezona jau nelosiu :(

va butent pagalvokit ... suzeista zveri kaipo ir negrazu dabaiginet vaziuot nebent jie cia sklaidytus antrastem kad jie vis dar stiprus :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#672 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 March 19 - 23:06

va butent pagalvokit ... suzeista zveri kaipo ir negrazu dabaiginet vaziuot nebent jie cia sklaidytus antrastem kad jie vis dar stiprus :)

jei vilnius atsitemps cibuli, dzews'a, sifke, gal dar kazka ko nepamenu, tai tas suzeistas zveris tave gali praryt nekramtes... ypac uz tokias kalbas :angry:
  • 0

#673 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 19 - 23:19

iskeliu klausima ar verta aplamai vaziuot nes jegos siuo metu nelygios ? gal atidet ir geriau pasiruoskit normalei lemiamai dvikovai savaitgali

nuvaziavs i Vilniu nebutinai reikia zaisti pilna jega ir stipriausiems zaidejams visas rungtynes lankstyt;) Svarbu tai kad galime lengvai savo malonumui pabegioti, igauti kazkokios patirties... ir su kolegomis vairuojanciais pezomobilius susipazinti :beer:

Edited by Geeras, 2008 March 19 - 23:19.

  • 0

#674 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 20 - 00:54

siaip lasha (my number 1)  :) ... bet kai posta rasiau norejau daugiskaita daryt (blogiausiais)  :) ... bet ziuriu jus cia apsilpneja normalei tai mastau ar verta vaziuoti zaisti nes kiek suprantu tai tik penki zaidziantys plius dar ir izaidejo neturit ... o jei pas musu barklis su toliu pasijunks dar tai ... iskeliu klausima ar verta aplamai vaziuot nes jegos siuo metu nelygios ? gal atidet ir geriau pasiruoskit normalei lemiamai dvikovai savaitgali

Nu dainiusaz as nesuprantu ar tu cia rimtai, ar tu cia juokauji, ar cia tu Vilniecius erzini, ar ka tu cia nori pasakyt. :huh:

Pirma Vilniaus Peugeot tikrai nera suzeistas zveris.

Antra jei nuvaziuosim 4 zaidejai po 1.70 ir plius tu, tai tikrai pergales neiskovosim. O tik smagiai praleisim laika ir igausim patirties.

Trecia, tik nesugalvok dabar priarzines Vilniaus Peugeot atsisakyt vaziuot. O tai jaucia mano sirdele skaudes visiems kauleliai :)

Ipykdysi Vilniaus kolegas ir bus ne draugiskos, o pjautynes :ph34r:

Vienu zodziu pamatysi kiek jiegu reikia atiduot norint pasiekti bent minimalu rezultata tarkim ir draugiskose rungtynese :(

Ir tikrai Vilnieciu komanda vis dar islieka labai stipri ir be poros traumuotu zaideju. Ir jeigu musu vaziuojanciu sarasas nepasipyldys, tai sansu mums iskovot pergale mazai :(
  • 0

#675 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 20 - 00:58

Taigi vaziuojantys : 1. Tiger14 2. nerijusv 3. darinskas 4. Geeras 5. simakas 6. Dainiusaz 7. Thunder Siulau prisijungti Valdux, Ro, Maiklui. Galbut ir is startinio penketuko kas nors susigundys :)
  • 0

#676 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 20 - 08:56

as dar nesu 100 proc tikras... nes nezinau kada is kaimo gryzciau tai jau kai bus viskas aisku tada iskart pranesu :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#677 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 March 20 - 18:04

jei vilnius atsitemps cibuli, dzews'a, sifke, gal dar kazka ko nepamenu, tai tas suzeistas zveris tave gali praryt nekramtes...

o kas jie tokie :huh: :) imtyninis krepsinis mano stichija :lol:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#678 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 21 - 13:46

Tai visgi BMdabalJU persigalvojo ir nutarem atkelti varzybas is Kovo 24d i Kovo 31d.

GERU SVENCIU IR STIPRIU KIAUSINIU :beer:
  • 0

#679 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 March 21 - 14:10

Tai visgi BMdabalJU persigalvojo ir nutarem atkelti varzybas is Kovo 24d i Kovo 31d.

GERU SVENCIU IR STIPRIU KIAUSINIU :beer:

o cia visai nebloga ideja :rolleyes:

ziurekit pasilikit sveikatos per savaitgali :) geru kiausu :beer:
  • 0

#680 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 21 - 14:38

Tai visgi BMdabalJU persigalvojo ir nutarem atkelti varzybas is Kovo 24d i Kovo 31d.


O tai kaip su treniruotem darom? Renkames ar ne?

Ar visi pasiryze antradieni pasitreniruot Vilniuj?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users