Lietuvos autoklubų lyga
#702
Parašyta 2008 kovo 26 - 08:58
Pagyrimu Vilnius tikrai nusipelno.Visks narmaliai98:100
Grajus prasidejo 21.00
baigesi 23.30
Eina peklon. but uzteke ir po 15 tsk. per kelunuka.Šian kotais įtartinai gerai jaučiuosi. O šiaip norėč saviškius pagirt, tikrai šaunuoliai. Tiesiog gale sveikatos pritrūkom ir paleidom vadžias.
![]()
Jei ir AK taip zaistumet tikrai gerai pasirodytumet.
Savijauta , kaip sako Darka, tikrai itartinai gera tik sonkaulius truputi skauda...
#703
Parašyta 2008 kovo 26 - 09:15
Cia kaip po baliaus: jei is ryto galvos neskauda, vadinasi prastai sventei, tai jei po tokiu varzybu kaulu neskauda, vadinasi ne pilnai issikroveiSavijauta , kaip sako Darka, tikrai itartinai gera tik sonkaulius truputi skauda...
Ydomu kaip Agasis laikos, jam ten is visu pusiu vakar kliuvo
#704
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 14:56
#705
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 15:42
#706
Parašyta 2008 kovo 26 - 17:39
ne nu bleen as zinok tikrai nesuprantu taves... pilnai tikiu ten pas jus kompj per rungtynes visi bijo ka nors daryt ir pridaro tu klaidu kad ir paprastu... tu pagirtum ka nors kad stengias kad dar ka o cia bleen net nemates rungtyniu vistiek visus ispyzdavoji ir viskas... siaip net nenoreciau lost uz jusu koma kad jei jau iseini i aiskte ir padarai kokia klaida tai iskart lauk visuotines kritikos forume... galvoji visiems smagu skaityt tavo kritika ir dar kai mato belenkiek cia kitu forumieciu...Kruta ;-) Ziuriu tik giriat vieni kitus, grajus grazus ir t.t.
Gaila nemaciau ;) Ale jei jau taip graziai gavosi. Ti maz man rimtai daugiau nezaisti, gal visus darys
Ato as cia viska vienas gadinu ir nera pergaliu. Nors nepykit bet realiai manau, kad susirinko dvi loozeriu komandos ir tiek ;-) Nes 2,5h zaisti iki 100 tasku tai aisku kruta ;) Kamuolys juda, zingsniu niekas neskaiciuoja, baudu neskaiciuoja ir nemeta. 8/3/24 sekundziu nera.
Smagu, kad grazus grajus zaidziant lengva vaga. As tik tikiuosi viena, kad zaidimo metu buvo stengiamasis ismokti varytis kamuoli, kamuoli pasuoti nuo zemes, statyti uztvaras ir pasiimti kiekviena kamuoli zmogu atsitveriant. Bet jeigu to nebuvo ir tik ramiai sau lakstet pirmyn atgal metydami tai nekas :/
Sorry uz grubu posta ;) Ale net juokas ima skaitant is sono, kaip visiems jega, kaip cia visi kietai ir graziai suzaidet ir t.t.
Kai abi komandos kapstosi dugne ir yra lygos loozeriai, kai gaunama nuo subaru, rover klubu. O cia skiedziama apie pergales
#707
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 18:20
Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2008 kovo 26 - 18:26
#708
Parašyta 2008 kovo 26 - 18:54
o tu tikrai zinai kaip motyvuot ir uzvest komanda....
#709
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:07
#710
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:19
tikrai buvo bandoma aiskinti.kad ir as vakar, tikrai nuosirdziai bandziau vyrams pasakyt, ka reiktu daryt, kad butu ir patiems lengviau zaist, ir nauda butu kur kas didesne. bet ale va....buvo atsakyta, kad "as tik mokaus, ir man yra per sunku suprast kaip pagavus kamuoli apsisukt ant vienos kojos" arba "as 10 metu losiu kase ir as geriau zinau ka reikia daryt".Tikrai nekarta be rekimu ir emociju aiskinau ir neduos man kai kurie pameluoti, tikrai buvo bandyta. O ka daryti ir sneketi su tais kuriems, kad ir kaip aiskintum nei motais.
nors...is sono as maciau tik viena, tikrai zavinti man dalyka: turejima valios ir sveikatos tiek laiko atlakstyt is vieno galo i kita.buvo nemazai vietu, kur buvo grazu zeti.
sorry,bet daugiau ataku as maciau visiskai nemastanciu zmoniu lakstyma.
#711
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:23
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#712
Svečias_Cezarijus_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:27
kaip buvo vardas to sakalo is multfilmo "Mauglis" kur pastoviai su Serhanu trindavos
......
P.s. supratau viena dalyka jei komandos per ruktynes bega meta ir pelno po 120-130 tasku tai cia geros komandos, o jeigu ginasi is paskutiniuju ir per rungtynes pelno po 50-60 tasku tai cia jau ne lygis, cia jau nekomanda
Šį pranešimą redagavo Cezarijus: 2008 kovo 26 - 19:29
#713
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:27
#714
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:33
sakalo ten nebuvo, buvo tik hiena, kur sake "o mes y siaure dumsim" ;)kaip buvo vardas to sakalo is multfilmo "Mauglis" kur pastoviai su Serhanu trindavos
......
#715
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:36
a nu jo ...sakalo ten nebuvo, buvo tik hiena, kur sake "o mes y siaure dumsim" ;)
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#716
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:42
o kaip ten toks vaikis ruskam multike vadinosi kur vis prisizadedavo ka nors padaryt?a nu jo ...
o tai koks vardas
#717
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 19:45
Jei bent viena komanda moketu gintis....! Tai kazkaip AKK lygoje imete kad ir tuos 50 tasku leistu praleisti maziau, tada butu galima kazka sneket....
10 balu
P.s. supratau viena dalyka jei komandos per ruktynes bega meta ir pelno po 120-130 tasku tai cia geros komandos, o jeigu ginasi is paskutiniuju ir per rungtynes pelno po 50-60 tasku tai cia jau ne lygis, cia jau nekomandavisgi tik 100 tasku per 2,5 h
O kai imeta 29, 43 ar 50, o gauna 60 - 80 ir daugiau. Tai sorry apie jokia gynyba tikrai kalba nejo. Juolab kad nusisnekejai kaip reta... Jei tai butu oficialios varzybos, kur yra traktuojami zingsniai, metamos baudos, daromos petraukos, ir t.t. Tai 2,5 100 tasku butu daug. O dabar kai zaidziama pasibegiojant pirmyn atgal. Tai sorry
Beto atsiminus kaip pats zaidei ir suvokei taisykles tai sorry, tikrai ne tau mane kritikuoti ir aiskinti kaip turi buti zaidziamas krepsinis....
#719
Parašyta 2008 kovo 26 - 20:50
uzskaitomo kaip ten toks vaikis ruskam multike vadinosi kur vis prisizadedavo ka nors padaryt?
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#720
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 kovo 26 - 22:28
Vartotojų skaito šią temą: 1
narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0







