Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#41 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 12 - 00:18

DĖMESIO! Shiandien suzhinojom, kad musu pagrindiniai zhaidejai (pirkinys naujasis taip pat) pirmadieny negales zhaist... :mellow: Yra pasiulymas kauniokam - atlekit antradieny pas mumi sulosht... :rolleyes:
  • 0

#42 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 12 - 09:35

Nu blyn :unsure: Nezianu ar taip operatyviai susiorganizuosim? Kita vertus mes pirmadieni sportuojam, o antradieni varzybos. Kazkaip gali but per daug ant kart. :wacko:
  • 0

#43 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 December 12 - 09:36

Gal forume bandom organizuotis? Gal kas iseis?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#44 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2007 December 12 - 09:52

as uz :)
  • 0

#45 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 12 - 11:26

:rolleyes:
  • 0

#46 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 December 12 - 11:46

Gerai. Kas nori ir gali vaziuoti 12.18 i Vilniu? Susiskaiciuokim: 1. ro3
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#47 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2007 December 12 - 13:25

1. ro3 2. darinskas
  • 0

#48 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2007 December 12 - 13:40

zaidejai: 1. ro3 2. darinskas ziurovai: 1. Nerijusv
  • 0

#49 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 12 - 14:24

zaidejai:
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (50 ant 50)

ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
  • 0

#50 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 12 - 18:14

na va - dar keli vilniokai praneshe,kad negaletu pirmadieny ... -_- Tai gal vistik spesit susiorganaizint? :unsure:
  • 0

#51 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 12 - 18:28

na va - dar keli vilniokai praneshe,kad negaletu pirmadieny ... -_- Tai gal vistik spesit susiorganaizint? :unsure:

O kelinta valanda vilniui sale atsiliuosuoja???
ty kada mumi pribut? :huh:

P.S. Visos komandos kontaktus turiu tai ryt bandysiu pasukt.
  • 0

#52 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 12 - 18:30

zaidejai: 1. ro3 2. darinskas 3. Barklis (100proc nibent susirgciau ar kt.) + yra 3 laisvos sedimos vietos. ziurovai: 1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
  • 0

#53 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 12 - 18:59

na va - dar keli vilniokai praneshe,kad negaletu pirmadieny ... -_- Tai gal vistik spesit susiorganaizint? :unsure:

tai ka pritruksta vienos nakties deriniams ismokti ;)? kad pirmadieni negalite zaisti :P
  • 0

#54 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 12 - 19:02

zaidejai:
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (100proc nibent susirgciau ar kt.) + yra 3 laisvos sedimos vietos.

ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)

zaidejai:
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (100proc nibent susirgciau ar kt.) + yra 3 laisvos sedimos vietos.
4. Geeras (pagal dabartine situacija galiu, nebent kas nors nutiktu) Jei reiks galiu ir su savo auto vaziuoti ir dar keleta kolegu paimti ;)

ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
  • 0

#55 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • posts 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Posted 2007 December 12 - 20:08

O kelinta valanda vilniui sale atsiliuosuoja???
ty kada mumi pribut? :huh:

P.S. Visos komandos kontaktus turiu tai ryt bandysiu pasukt.

20:00-20:30
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#56 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 12 - 21:11

as ir i vilniu kaip ir galeciau :beer: reik pasitreniruot ir vilniuj,kad spaudima sirgaliu atlaikyt moketume :D
  • 0

#57 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2007 December 12 - 21:12

Tai skaitau kaunieciai renkames nuo 18:30 iki 19:00 prie PC SAVAS ir 19:05 ispyskam in vilniu jei bent 5-iese busim.
  • 0

#58 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 December 12 - 21:14

:rolleyes: :beer:
  • 0

#59 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 12 - 21:14

kaip ir tinka.tik nezinau kaip losis,nes keik matau patapau naujoku sitame saite :blink: tikiuos si kart tikrai draugiskos bus varzybos,ne kaip ana karta,ciut ne su mustynem ^_^
  • 0

#60 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 December 12 - 23:29

na as siaip is idejos gal ir galeciau... tik kazkaip neisivaizduoju kaip paskui gryzt namo reiktu jei kas nors veztu i vilniu nes beveik kauno rajone gyvenu... o masina kazkur numest kazkaip nesinori nors ner ka vogt bet vistiek :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users