Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#81 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 17 - 15:22

ot tai tau grazu :P suviliojo ir paliko :D
  • 0

#82 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 11:01

Klausimas: su kosios spalvos maikemis siandien pries vilniecius losiam ?
  • 0

#83 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 11:03

Klausimas: su kosios spalvos maikemis siandien pries vilniecius losiam ?

gal su shviesiom? :rolleyes:
  • 0

#84 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 13:24

Tai va, as atkrentu... Gaunasi kaip Sabo situacija: iseiti dabar i aikste ir paskui niekada nebeiseiti, ar dabar pakenteti ir paskui iseiti :lol: :blush:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#85 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 13:25

gal su shviesiom?  :rolleyes:

Siaip namie zaidzianti komanda zaidzia sviesia apranga, o sveciai tamsia ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#86 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 13:27

Siaip namie zaidzianti komanda zaidzia sviesia apranga, o sveciai tamsia ;)

nu ok, ok ... :blush:
  • 0

#87 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 18 - 14:51

nu ok, ok ... :blush:

Tai skias: mes(Kaunas) - Melsvi, Jus(Vilnius) balsvi. :rolleyes:
  • 0

#88 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 27 - 11:02

Ale pamislyjau per sventes, gal reik derint ant tu aprangu iskart, kad uzrasus detu. Ple jau ant nosies tos varzybos, o mes kol ten dar pasimieruosim ir bl bl tai tik laikas gaisinsis. Manau nebus didele problema - jeigu jau kam tragiskai netiktu jo apranga, tai su kuom tais apsikeistu. Mardos leksiu po naujako i ta Pabrika ir pasakysiu kad iskart ir margintu. Tik But gerai Logo gaut didesni, nes is to kur cia yra tai labai jau kvadratinis gausis. O ant nugaros Srifta uzrasui "Peugeot Klubas" tai manau tagul parenka pagal ta kur po Logo rasosi. Ane?
  • 0

#89 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 sausio 02 - 09:28

Paskelbtas tvarkaraštis
  • 0

#90 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 02 - 10:36

Paskelbtas tvarkaraštis

Pirmadienis
2008 Sausio 21
20:45 val. Susitinka:

• Peugeot klubas Kaunas
• Lietuvos Ford Scorpio Klubas

Arena: VDU „Rasos“ gimnazija. Adresas P.Lukšio g.40, LT-49294 Kaunas.
  • 0

#91 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 02 - 11:05

Is Scorpu klubo pazystu kelis zaidejus, tai patariu rimtai nusiteikt sioms rungtynems... Yra ir beganciu, ir metanciu, ir po kase losianciu neblogai... Nu aisku, as Peugeot klubo komandos nesu mates kol kas... :D Beje, si pirmadieni (sausio 7 d.) judesit salej ar ne?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#92 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 02 - 11:07

Beje, si pirmadieni (sausio 7 d.) judesit salej ar ne?

Turetume buti sausio 7d.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#93 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 02 - 11:50

Is Scorpu klubo pazystu kelis zaidejus, tai patariu rimtai nusiteikt sioms rungtynems...

pritariu. tai, kad kazkada pries juos laimejom, nieko nereiskia.
paziurejus i dabartine ju sudeti ir palyginus su musiske, statyciau uz juos -_-
  • 0

#94 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 02 - 14:39

pritariu. tai, kad kazkada pries juos laimejom, nieko nereiskia.
paziurejus i dabartine ju sudeti ir palyginus su musiske, statyciau uz juos -_-

^_^
Paziurejus i Ispanu ir ruskiu sudetis per EC irgi buvo beveik viskas aisku, bet DEJA lose ne sudetys. :P
Jeigu tik rimtai nusiteiksim ir susirinksim normaliai tai manau smagiai turetume pazaist. Nesakau kad 100 proc leimesim, bet kad nebusim triuskinami tai garantuoju. ^_^
  • 0

#95 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 02 - 15:10

pritariu. tai, kad kazkada pries juos laimejom, nieko nereiskia.
paziurejus i dabartine ju sudeti ir palyginus su musiske, statyciau uz juos  -_-

^_^
Paziurejus i Ispanu ir ruskiu sudetis per EC irgi buvo beveik viskas aisku, bet DEJA lose ne sudetys. :P
Jeigu tik rimtai nusiteiksim ir susirinksim normaliai tai manau smagiai turetume pazaist. Nesakau kad 100 proc leimesim, bet kad nebusim triuskinami tai garantuoju. ^_^

Respect, nera cia ko is anksto statyti uz priesininkus, paprasciausiai reikia nusiteikti rimtai zaisti :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#96 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 02 - 15:15

Paziurejus i Ispanu ir ruskiu sudetis per EC irgi buvo beveik viskas aisku


Tai kad po mačo LT-RUS, turbūt niekas nebuvo aišku.

O pas scorpu kluba tai yra vienas atakuojantis Nr.12, su kuriuo reikėtų lošt ant pražangos ribos..., o kartais net ir peržengiant tą ribą... :rolleyes:
Ir tas centras Nr.10 pas juos yra geras. Jei jis loš, tai sunku jums bus.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#97 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 sausio 02 - 16:22

pritariu. tai, kad kazkada pries juos laimejom, nieko nereiskia.
paziurejus i dabartine ju sudeti ir palyginus su musiske, statyciau uz juos  -_-

^_^
Paziurejus i Ispanu ir ruskiu sudetis per EC irgi buvo beveik viskas aisku, bet DEJA lose ne sudetys. :P
Jeigu tik rimtai nusiteiksim ir susirinksim normaliai tai manau smagiai turetume pazaist. Nesakau kad 100 proc leimesim, bet kad nebusim triuskinami tai garantuoju. ^_^

pries maca su vilnium ir daug vilciu nedejom bet rimtai pasipriesinom :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#98 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 02 - 16:31

Jei jis loš, tai sunku jums bus.

tu tikriausiai norejai parasyti mums, as tikiuosi :rolleyes:
  • 0

#99 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 02 - 16:45

tu tikriausiai norejai parasyti mums


Bus matyt pirmadienį ar aš galiu būti naudingas komandai.
Ir šiaip, man kažkaip biskį keista, nes aš nūnai ne su Pugu važinėju... :mellow:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#100 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 02 - 20:21

o aprangas spes iki pirmu varzybu pagaminti?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0