Lietuvos autoklubų lyga
#41
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 00:18
#42
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 09:35
#43
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 09:36
#44
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 09:52
#46
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 11:46
#47
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 13:25
#48
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 13:40
#49
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 14:24
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (50 ant 50)
ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
#50
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 18:14
#51
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 18:28
O kelinta valanda vilniui sale atsiliuosuoja???na va - dar keli vilniokai praneshe,kad negaletu pirmadieny ...
Tai gal vistik spesit susiorganaizint?
ty kada mumi pribut?
P.S. Visos komandos kontaktus turiu tai ryt bandysiu pasukt.
#52
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 18:30
#53
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 18:59
tai ka pritruksta vienos nakties deriniams ismokti ;)? kad pirmadieni negalite zaistina va - dar keli vilniokai praneshe,kad negaletu pirmadieny ...
Tai gal vistik spesit susiorganaizint?
#54
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 19:02
zaidejai:zaidejai:
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (100proc nibent susirgciau ar kt.) + yra 3 laisvos sedimos vietos.
ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
1. ro3
2. darinskas
3. Barklis (100proc nibent susirgciau ar kt.) + yra 3 laisvos sedimos vietos.
4. Geeras (pagal dabartine situacija galiu, nebent kas nors nutiktu) Jei reiks galiu ir su savo auto vaziuoti ir dar keleta kolegu paimti ;)
ziurovai:
1. Nerijusv (a tu cia nixxxdi, jei reiks zaisi kaip didelis)
#55
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 20:08
20:00-20:30O kelinta valanda vilniui sale atsiliuosuoja???
ty kada mumi pribut?![]()
P.S. Visos komandos kontaktus turiu tai ryt bandysiu pasukt.
#56
Svečias_simakas_*
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 21:11
#57
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 21:12
#59
Svečias_simakas_*
Parašyta 2007 gruodžio 12 - 21:14
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0







