Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#841 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 08:22

Kaip suprantu man ner ko eit.

o ka tau pinigu uz sale nereikia :)?
  • 0

#842 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 April 14 - 08:24

o ka tau pinigu uz sale nereikia :)?

tai kad nera is ko imti :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#843 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 April 14 - 10:35

nu as atnesiu...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#844 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 12:27

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos...  :(  tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu...  -_-

Bliamba kaip nesiseka :(
Linkiu Barkliui greitai pasveikti :mellow:
  • 0

#845 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 12:42

Nu, tai pagal pasisakiusius si pirmadieni bus sie zmogeliukai B) 1. Cr 2. Geeras 3. Antanukas406 4. Nerijusv 5. Valdux 6. Ro3 7. Tiger14 8. 9. 10. Jeigu kas dar prisijungs, tai butinai parasykit. Pagal sia situacija bandysiu pasikviest dar 4 papildomus zmogeliukus. Galbut bomziukus paimsiu nuo stoties. Taigi Valdux tu ir butinai ateik.
  • 0

#846 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 16 - 17:17

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos...  :(  tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu...   -_-

Bliamba kaip nesiseka :(
Linkiu Barkliui greitai pasveikti :mellow:

Gera proga pradet trenerio karjera B) ,
Siaip jau gryzau namo, viskas normaliai, tik kada galesiu kase lost dar kolkas neisivaizduoju -_- .

Bet kitamet mazdu Nr1 zaidejas, kaip minimum nuo manes gaus is tos pacios alkunes i dantis(stensiuos kad su visu zandikauliu iseitu). Pofik bus technine, nesportine ar diskvalifikacine prazanga, bet tas ciuvas per daug sau leidzia.
Per ta paty graju sugebejo, D.Motiejuno tevuliui(bendradarbiui) sonkaulius taip sudauzyt kad sekancia diena nei juoktis nei verkt negalejo.

O siaip tai visame sitame reikale realiai yra kalciausi teisejai. Aisku mano epizode jie niekuo deti, nes ten 95 proc buvo atsitiktinumas, bet taip nesugebet valdyt zaidimo ir lesti vieniek kitus traumuot ir dauzyt yra apsurdas.
  • 0

#847 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2008 April 16 - 18:13

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos...  :(  tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu...   -_-

Bliamba kaip nesiseka :(
Linkiu Barkliui greitai pasveikti :mellow:

Gera proga pradet trenerio karjera B) ,
Siaip jau gryzau namo, viskas normaliai, tik kada galesiu kase lost dar kolkas neisivaizduoju -_- .

Bet kitamet mazdu Nr1 zaidejas, kaip minimum nuo manes gaus is tos pacios alkunes i dantis(stensiuos kad su visu zandikauliu iseitu). Pofik bus technine, nesportine ar diskvalifikacine prazanga, bet tas ciuvas per daug sau leidzia.
Per ta paty graju sugebejo, D.Motiejuno tevuliui(bendradarbiui) sonkaulius taip sudauzyt kad sekancia diena nei juoktis nei verkt negalejo.

O siaip tai visame sitame reikale realiai yra kalciausi teisejai. Aisku mano epizode jie niekuo deti, nes ten 95 proc buvo atsitiktinumas, bet taip nesugebet valdyt zaidimo ir lesti vieniek kitus traumuot ir dauzyt yra apsurdas.

Ziauru zeti cia beskaitant...Gal geriau kokio kovinio sporto lyga organizuoja klubai :D :beer:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#848 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 16 - 19:34

Barklis jau baige sy sezona. siuo metu yra ant operacinio stalo ligoninej. lose kase ir buvo pargriautas (norejo uzdirbti prazanga puolanciam), ko pasekoje luzo kaulas per alkune kaires rankos...  :(  tiesa pasakius nu ir nx kaip jam nesiseka paskutiniu metu...   -_-

Bliamba kaip nesiseka :(
Linkiu Barkliui greitai pasveikti :mellow:

Gera proga pradet trenerio karjera B) ,
Siaip jau gryzau namo, viskas normaliai, tik kada galesiu kase lost dar kolkas neisivaizduoju -_- .

Bet kitamet mazdu Nr1 zaidejas, kaip minimum nuo manes gaus is tos pacios alkunes i dantis(stensiuos kad su visu zandikauliu iseitu). Pofik bus technine, nesportine ar diskvalifikacine prazanga, bet tas ciuvas per daug sau leidzia.
Per ta paty graju sugebejo, D.Motiejuno tevuliui(bendradarbiui) sonkaulius taip sudauzyt kad sekancia diena nei juoktis nei verkt negalejo.

O siaip tai visame sitame reikale realiai yra kalciausi teisejai. Aisku mano epizode jie niekuo deti, nes ten 95 proc buvo atsitiktinumas, bet taip nesugebet valdyt zaidimo ir lesti vieniek kitus traumuot ir dauzyt yra apsurdas.

Ziauru zeti cia beskaitant...Gal geriau kokio kovinio sporto lyga organizuoja klubai :D :beer:

Karti realybe, bet tai faktas. Ir tegul kas nori ta ir sneka, bet mano alkune luzo per krepsini. Pasidomek statstiskai, kiek normalus kasiorai(su zmonisku teisejavimu) patiria alkuniu luziu per metus....
  • 0

#849 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 21 - 14:17

Sveikuciai B) Kiek siandien ateis zmogeliuku kasiuko sumest? Ar reikia papildomai zmoniu atsivest ar ne? B)
  • 0

#850 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 April 21 - 14:26

busiu
  • 0

#851 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 April 21 - 14:54

as noreciau, bet dar nezinau kaip iseis :)
  • 0

#852 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 21 - 15:12

busiu abu likusius pirmadienius. o tuos du gali atsivest ;]
  • 0
Roots to roots

#853 Svečias_Svečias tolis_*

Svečias_Svečias tolis_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 21 - 15:36

As busiu
  • 0

#854 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 April 21 - 17:53

skias ko tai is po savaitgalio pradejo pult ligos .... to pasekoje po krepsiu galit but siandien ramus :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#855 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 21 - 22:14

Nerka - kaip tavo koja? -_- sorry, jeigu ka... :( P.S. Valdux - tau 10 Lt. turiu is Tiger14 draugeliu :beer:
  • 0
Roots to roots

#856 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 April 21 - 22:58

Nerka - kaip tavo koja? -_- sorry, jeigu ka... :(

sudas. niekas neluzo, ir panasu jog net ir ciurnos rimciau nepasitempiau, nes nebeskauda, netinsta.
ech... teks rytoj vistik darban eit... <_< o as jau apsidziauges buvau jog atostogu gausiu... :rolleyes:
taip kad relax :beer:
  • 0

#857 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 22 - 07:13

sudas. niekas neluzo, ir panasu jog net ir ciurnos rimciau nepasitempiau, nes nebeskauda, netinsta.
ech... teks rytoj vistik darban eit... <_< o as jau apsidziauges buvau jog atostogu gausiu... :rolleyes:
taip kad relax :beer:

:unsure:
  • 0

#858 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 22 - 07:20

sudas. niekas neluzo, ir panasu jog net ir ciurnos rimciau nepasitempiau, nes nebeskauda, netinsta.
ech... teks rytoj vistik darban eit... <_< o as jau apsidziauges buvau jog atostogu gausiu... :rolleyes:
taip kad relax :beer:

nu ramiau man ant dusios dabar tikrai :beer: bo taip samgiai sau zaidem, kad visai tu traumu nesinoretu daugiau sezonui i pabaiga. O pailset ir kitokiu budu galima ;]
  • 0
Roots to roots

#859 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 May 11 - 17:16

Na po ligo laiko uzmeciau aki i KKL autoklubu puslapi ir kagi - Simakas buvo teisus ir sakyciau tikras orakulas. Dar kovo pradzioje jis pasake, kad reliai ketverte bus 3 Kauno ir viena Vilniaus komanda ir ta greiciausiai Autobanginiai. Ziurim :blink: :lol: :

http://www.kkl.lt/in...andos&d=playoff

Tiesa pasakius buvau apakes, kad tie patys autobanginiai Mazdu visai netrype kaip visi galvojom... Ka tai galetu reiksti? Vienareiksmiskai palinkesiu Mitsubams tapti cempionams, tai butu bent smagu pasigirti, kad tik cempams ir davem i kaulus viena karta :lol: :P

Grystant prie realybes - ar bus sportuojanciu kitais metais? Bo balandis parode, kad nelabai. Sale neatsipirko, yra skolininku net uz kova ir Valdux sedi minuse, tad kitais metais tikrai spjaus i sita reikala. Taip, kad butu visi draugiskai su Valduxu atsiskaitytu ir nereiktu kabinti juodu sarasu sitame puslapyje :ph34r: Beje butu smagu sezono uzbiagimui ir po :beer: padaryti. Butu galima, kad ir per artimiausias Zalgirio varzybas :beer:
  • 0
Roots to roots

#860 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 May 12 - 08:53

Jo del juodu sarasu tai nelabai grazu :ph34r: Kur stebesit varzybas? Nes namie kazkaip nesinori, o vienam kokiam tai kaboke sedeti irgi nesmagu <_<

Edited by ro3, 2008 May 12 - 09:01.

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users