Kazkaip jau jauciu kas komandos nuotaikas gadinapritariu Toliui
senai tokios geros visos komandos nariu nuotaikos neteko matyti
respects
bet esme ne tik nuotaikoje, kai nezinai ka daryt aiksteleje(pvz, kad ir as pats) tai su nuotaika toli nenuvaziuosi





