Siulyciau "Zemyn upe"Kur stebesit varzybas? Nes namie kazkaip nesinori, o vienam kokiam tai kaboke sedeti irgi nesmagu
Lietuvos autoklubų lyga
#861
Posted 2008 May 12 - 11:49
#862
Posted 2008 May 12 - 12:12
#863
Posted 2008 May 12 - 13:16
mielai prsideciau, bet sendien is darbo gal tik apie 20.00 parsirasiu i Kauna... :mad:Kasnors dar prisideda?
#864
Posted 2008 May 12 - 13:56
#865
Svečias_antanukas406_*
Posted 2008 May 31 - 15:34
#866
Posted 2008 June 01 - 19:26
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#867
Posted 2008 June 02 - 11:40
O gal atgaivinam pernykste tradicija ir ketvirtadieniais 20:00 renkames Siaures pr. aikstelej?nu tinginiai tai ar kas nors sportuojat kur nors , nes jau tuoj 110 kg usiauginsiu bedrybsodamas ... gal kas kur su draugais renkates ir pns
Kas uz?
#868
Posted 2008 June 02 - 11:58
#869
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 June 02 - 12:02
#870
Posted 2008 June 02 - 14:26
Gumine raudona danga kaip stadione, rimtos lentos ir lankai, kioskelis irgi netoli ;)as buciau uz. o aikstele ten normali?
#871
Posted 2008 June 02 - 14:32
tada visom keturiom uzGumine raudona danga kaip stadione, rimtos lentos ir lankai, kioskelis irgi netoli ;)
#872
Posted 2008 June 02 - 14:34
#873
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 June 02 - 14:38
Tai as kamuoli turiu ;) tai tariam laika kur ir kada ;)Nu tai belieka sulaukt zaidejo kuris atsines kamuoly ir galima pradet. o jei truks zaideju, ten aikstelej visada galima koky vaiky pasikviest, kad pamokintu zaist ;)
#874
Posted 2008 June 02 - 15:01
#875
Posted 2008 June 14 - 20:25
http://www.kkl.lt/in...674f&d=naujiena
dziugu, kad tai Kauno komanda, bet daugiau nieko apie sia lyga nekomentuosiu. Palikim tai kitiems metams, jeigu isvis dar bus komanda surinkta
#876
Posted 2008 July 14 - 16:01
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#877
Posted 2008 July 14 - 20:33
bent jau musu niekas nekviete tikraiGal kas galetu atsakyti ar buvo/bus koks nors pirmo sezono aptarimas ar kito sezono planavimas?
ateik geriau treciadieni palakstyti (zr. kita tema). Bandysim po ilgos pertraukos susibegti. Beje Maiklas Kaune vis dar laikos?
#878
Posted 2008 July 14 - 22:40
Aha, vis dar kaimynystej gyvenu, tik vat treciadieny negalesiu atvarytBeje Maiklas Kaune vis dar laikos?
#879
Posted 2008 July 15 - 09:50
uzbek syvakar suAha, vis dar kaimynystej gyvenu, tik vat treciadieny negalesiu atvaryt
prisizadejau y kina nueit vakare
6 user(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users





