Lietuvos autoklubų lyga
#901
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 13:18
#902
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 13:59
#903
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 16:33
#904
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 16:42
yra ir be manes zveriuToli siaip legionieriu gali but tik du tai kazkiek tikru klubo nariu vistiek lostu
aisku noredami kiti klubas gales bandyt apgaut kitus sakydami kad jau desimt metu tie zmones klube na bet cia jau saziningumo reikalas...
dainiusaz siaip tai jei jau kiti klubai ima legionierius tai ir mum gal reiktu koki viena kitabet siap manau mum reiktu tik kokio neblogo centro nes kaip pernai matem tai buvo musu kaip ir silpniausia vieta... na bet jei dainiau tu zaisi
tai jau pasistumbdyt butu kam
tai va tokios mano nuomones
del sales manau man valdux priekaistu neturetu turet
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#905
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 21:27
#906
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 08:24
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#907
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 10:09
#908
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:41
bent pirma susirasom kiek ta sale lankysgal pirma bent sale susiorganizuojam....
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#909
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:48
1.darinskasbent pirma susirasom kiek ta sale lankys
#910
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:51
#911
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:13
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#912
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:48
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#913
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:59
#914
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 15:25
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugpjūčio 26 - 15:26
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#915
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 16:04
va http://www.peugeot-k...=ST&f=7&t=24263....
Beje, kur jūs matėte tuos nustatus šių metų, nes aš kažkaip neradau KKL puslapyje?
#916
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 16:05
nu manau saraso pradzia jau pradeta darytiGalit pradėt rašytis kas sutinka su tokiom sąlygom.
#917
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 17:11
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#918
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 17:20
sitos frazes senai laukiau:As gal ir pabandyčiau suorganizuoti, bet pinigus turėtumėte sunešti už 4 mėnesius į priekį.
5. Cr
#919
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 20:49
#920
Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 21:05
Barklis neprisiruosia operacijos pasidaryt...kalbejau ka tik su Simaku - uzrasom ir ji i komanda!!! Sake butinai prisijung, tik dabar gale vasaros su laiku striuka prie ineto prisesti.
Beje, o kur Maiklas, NerijusV, ro3, Barklis???
skaitau iki nauju metu tik fanas daugiau galesiu but.
Vartotojų skaito šią temą: 9
narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0







