Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#861 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 gegužės 12 - 11:49

Kur stebesit varzybas? Nes namie kazkaip nesinori, o vienam kokiam tai kaboke sedeti irgi nesmagu <_<

Siulyciau "Zemyn upe"
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#862 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gegužės 12 - 12:12

Kasnors dar prisideda?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#863 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gegužės 12 - 13:16

Kasnors dar prisideda?

mielai prsideciau, bet sendien is darbo gal tik apie 20.00 parsirasiu i Kauna... :mad:
  • 0
Roots to roots

#864 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gegužės 12 - 13:56

O Valdux tu tikrai atleksi? Kad nebutu taip jog vienas sedeciau. :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#865 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 31 - 15:34

SU PRASIDEJUSIA VASARA!!!!!! :D :beer:
  • 0

#866 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 birželio 01 - 19:26

nu tinginiai tai ar kas nors sportuojat kur nors , nes jau tuoj 110 kg usiauginsiu bedrybsodamas ... gal kas kur su draugais renkates ir pns :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#867 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 02 - 11:40

nu tinginiai tai ar kas nors sportuojat kur nors , nes jau tuoj 110 kg usiauginsiu bedrybsodamas ... gal kas kur su draugais renkates ir pns :)

O gal atgaivinam pernykste tradicija ir ketvirtadieniais 20:00 renkames Siaures pr. aikstelej?
Kas uz?
  • 0

#868 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 birželio 02 - 11:58

as buciau uz. o aikstele ten normali? :)
  • 0

#869 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 12:02

As irgi uz pazaisti krepsini ;)
  • 0

#870 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 02 - 14:26

as buciau uz. o aikstele ten normali? :)

Gumine raudona danga kaip stadione, rimtos lentos ir lankai, kioskelis irgi netoli ;)
  • 0

#871 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 birželio 02 - 14:32

Gumine raudona danga kaip stadione, rimtos lentos ir lankai, kioskelis irgi netoli ;)

tada visom keturiom uz :D :beer:
  • 0

#872 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 02 - 14:34

Nu tai belieka sulaukt zaidejo kuris atsines kamuoly ir galima pradet. o jei truks zaideju, ten aikstelej visada galima koky vaiky pasikviest, kad pamokintu zaist ;)
  • 0

#873 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 14:38

Nu tai belieka sulaukt zaidejo kuris atsines kamuoly ir galima pradet. o jei truks zaideju, ten aikstelej visada galima koky vaiky pasikviest, kad pamokintu zaist ;)

Tai as kamuoli turiu ;) tai tariam laika kur ir kada ;)
  • 0

#874 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 birželio 02 - 15:01

neprizadu, kad kiekviena ketvirtadieni prisjungsiu, bet visai jau ir pasiilgau krepsinio B) tik mums reiktu keltis i kita tema, kur yra uzvesta apie sporbaciu pamiklinima Kaune. Sita su KKL manau reiktu uzversti iki kito sezono ;]
  • 0
Roots to roots

#875 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 birželio 14 - 20:25

taigi, baigesi LAKL. Jos nugaletojais tapo kaip ir prognozavom Scorpai su savo legionieriais:

http://www.kkl.lt/in...674f&d=naujiena

dziugu, kad tai Kauno komanda, bet daugiau nieko apie sia lyga nekomentuosiu. Palikim tai kitiems metams, jeigu isvis dar bus komanda surinkta -_-
  • 0
Roots to roots

#876 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 liepos 14 - 16:01

Gal kas galetu atsakyti ar buvo/bus koks nors pirmo sezono aptarimas ar kito sezono planavimas?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#877 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 14 - 20:33

Gal kas galetu atsakyti ar buvo/bus koks nors pirmo sezono aptarimas ar kito sezono planavimas?

bent jau musu niekas nekviete tikrai :unsure: o kkl puslapy nieko nerase?

ateik geriau treciadieni palakstyti (zr. kita tema). Bandysim po ilgos pertraukos susibegti. Beje Maiklas Kaune vis dar laikos? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#878 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 liepos 14 - 22:40

Beje Maiklas Kaune vis dar laikos? :rolleyes:

Aha, vis dar kaimynystej gyvenu, tik vat treciadieny negalesiu atvaryt -_- prisizadejau y kina nueit vakare <_<
  • 0

#879 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 15 - 09:50

Aha, vis dar kaimynystej gyvenu, tik vat treciadieny negalesiu atvaryt -_- prisizadejau y kina nueit vakare <_<

uzbek syvakar su :beer: ir kortele pasiimsi ;]
  • 0
Roots to roots

#880 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 liepos 25 - 21:32

mygt :)
siokia tokia izangine kalba pries sekanti sezona :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0