Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#881 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 27 - 19:03

mums Barklis geriau pasake paskutini karta - "ko cia susirinkot? eitumet geriau su dalgiais dobiliuku pjauti... " :D
  • 0
Roots to roots

#882 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 27 - 20:07

o sita treciadieni vyks zaidmas ;) ar jau reiks eiti dalgius galasti ;)?
  • 0

#883 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 liepos 28 - 16:03

Siaip jau gryzau is po atostogu, tai atlekciau apsilimui :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#884 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 28 - 22:09

o sita treciadieni vyks zaidmas ;) ar jau reiks eiti dalgius galasti ;)?

as greiciausiai galasiu. Sy ir kita turbut... <_<
  • 0
Roots to roots

#885 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 liepos 29 - 08:18

as irgi atleksiu
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#886 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 liepos 29 - 20:10

visa komanda renkas :) kazin mano praeito treciadienio komanda susirinks :rolleyes: vel visus triuskintumem :lol: :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#887 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 29 - 20:37

visa komanda renkas :) kazin mano praeito treciadienio komanda susirinks :rolleyes: vel visus triuskintumem :lol: :)

siaip noreciau kad visa vasara ta komanda butu kur praeita karta su tavim lose... uzvaike per 5 min. nerealiai :ph34r:
tik gaila kad rytoj (ir gali buti kita treciadieni) teks praleisti kase :(
  • 0
Roots to roots

#888 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 liepos 29 - 20:51

siaip noreciau kad visa vasara ta komanda butu kur praeita karta su tavim lose... uzvaike per 5 min. nerealiai :ph34r:
tik gaila kad rytoj (ir gali buti kita treciadieni) teks praleisti kase :(

kas nutiko ? o komanda tai nebloga ... senukas galetu biski pavadovaut mums kitam sezone o tas jauniklis bl visas vaikas kiek jam metu ...14 :blink: maudytu visus konkreciai , skias turi talenta vadinas :) bet pastebejau ir kita fakta toki nezymu , kol pas mus zaide tas su oranziniu maikonu mes leisdavom visiems mesti po 1-2 taskus (zaidem iki 21 :lol: ) mat tas toks nematomas darbininkas buvo nusiimdavo visus kamuolius , nebloga uosle turi ... o kai ji pakeite kitas talentas su raudonu maikonu kamuoliu tiek daug jau nenusiimdavom ir leisdavom varzovams imest iki 6 tasku :blink: :lol: :wacko: bl cia surasiau kaip ekspertas koks :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#889 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 29 - 21:08

... o kai ji pakeite kitas talentas su raudonu maikonu kamuoliu tiek daug jau nenusiimdavom ir leisdavom varzovams imest iki 6 tasku :blink: :lol: :wacko: bl cia surasiau kaip ekspertas koks :)

tai mes tuos 6 ir imetem :P

del kases - noras yra, bet vasara yra toks dalykas kai vaikams reikia gyventi emigruojant tarp seneliu ir rytoj po darbo lekiu i MA, o greiciausiai kita is ten teks parsivezti i Kauna ir vel vaziuos - tik jau i Gelg.... Teks pataksauti biski, o del manes laiko keisti ir dienos neverta, nes jau kaip ir nusistovejo viskas -_-
  • 0
Roots to roots

#890 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 29 - 22:31

Tai ryt 20:00 renkames ar ana treciadieni paankstinote ?
  • 0

#891 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 liepos 29 - 23:33

Jokiu paankstinimu! Renkames rytoj, t.y. jau siandien. Ir siaip, kas gali ir nori renkasi kiekviena miela treciadieni. Kaip paskutinis menesio ketvirtadienis yra meeto diena, taip kiekvienas (jei leidzia orai) treciadienis yra krepsinio diena :angry: ;) :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#892 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 liepos 30 - 14:49

Tai kas nors renkasi siandien ar toliau :beer: ???? Tipo pasportuosim per olimpiada... :beer: :)~
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#893 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 liepos 30 - 14:56

ten pastoviai yra kas zaidzia, tad gali nesukti galvos kiek is musu bus. Dainiusaz vienas puse komandos atstoja :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots

#894 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 liepos 30 - 17:05

ten pastoviai yra kas zaidzia, tad gali nesukti galvos kiek is musu bus. Dainiusaz vienas puse komandos atstoja :lol: :beer:

:blush: :P ... jei kas skaitot dar tai renkames 19.00 h
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#895 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugpjūčio 22 - 21:50

Zodziu taip, kadangi sezonas jau arteja, tai manau pats laikas i tai paziureti rimciau, o ne karts nuo karto puse lupu uzsiminti, kad reikia dalyvauti. Kad ir kiek bekalbetume, iskyla du pagrindiniai klausimai. Bene svarbiausias dalykas yra sporto sale. Tikekimes su Valdux'o pagalba, pavyks ja gauti. O kitas dalykas yra komandos komplektacija: tiek savu, tiek ir legionieriu paieskos. Toliau sektu visi kiti klausimai kaip finansiniai reikalai (del sales nuomos, startinis mokestis), pasirengimas varzyboms ir t.t. Tat mieli kolegos, prasom diskutuoti, reikstis, o gal net susidaryti preliminaru zaideju (apsisprendusiu tikra zaisti) sarasa :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#896 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugpjūčio 23 - 08:17

Zodziu taip, kadangi sezonas jau arteja, tai manau pats laikas i tai paziureti rimciau, o ne karts nuo karto puse lupu uzsiminti, kad reikia dalyvauti.
Kad ir kiek bekalbetume, iskyla du pagrindiniai klausimai. Bene svarbiausias dalykas yra sporto sale. Tikekimes su Valdux'o pagalba, pavyks ja gauti. O kitas dalykas yra komandos komplektacija: tiek savu, tiek ir legionieriu paieskos. Toliau sektu visi kiti klausimai kaip finansiniai reikalai (del sales nuomos, startinis mokestis), pasirengimas varzyboms ir t.t.
Tat mieli kolegos, prasom diskutuoti, reikstis, o gal net susidaryti preliminaru zaideju (apsisprendusiu tikra zaisti) sarasa :)

Siaip as atsivesciau 1 zmogu. Naujam darbe toki centruka radau. Aisku ne Aniulis, bet jauciu kad turetu but neblogas. Jo didziausias privalumas, kad nelosia jokioj kauno lygoj, todel turetu sulost 100 proc runktyniu...
nu bet dar reikes isbandyt :blush:

O siaip tai del losimo klausimas NR1 yra T-E-N-E-R-I-S. Nes be trenerio bus sudz...
  • 0

#897 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 23 - 12:15

mano kaip pasalinio nuomone :) del legionieriu vis dar lieka neigiama :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#898 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 10:43

Aš irgi pakalbinčiau vieną kitą rimtesnį žaideją, kuris gal net ir su pugu važinėjęs yra... Aišku, jei mes nuspresim imti legionierius ir kiek jų imti. Iš kitos pusės, turnyro vadai turėtų tą spręsti, o mes tik pareikšti savo nuomonę forume. Mano pamąstymai/nuomonė: Jei imam legionierius - didžioji dalis komandos galės pasireikšti tik per treniruotes ir turnyras praranda prasmę, nes tada tai jau nebe Autoklubų lyga, o atviras čempionatas, kurį galima drąsiai vadinti kokia nors "Ž" lyga ir nesukt galvos kas su kokia mašina į varžybas atvažiuoja... Jei neimam - didelė tikimybė, kad daug dažniau pralaimim nei laimim, nes tikrai bus tokių komandų, kurios vėl pridalins nario kortelių ir garsiai rėks, kad tas žaidėjas visą gyvenimą svajojo vairuoti vienokį ar kitokį modelį ir širdyje jis tikras klubietis. Visgi, jei lyga leistų, manau, kad protinga būtų pasiimti 2 legionierius, bet ne daugiau. Taip pat, man visai normaliai atrodo VLN-KNS bendros komandos versija.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#899 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 11:42

as pries legionierius , bet pritariu barkliui del trenerio ... potencialo pilna pas musu tik reik sustatyt viska i vietas , vietoj legionieriu paiesku geriau jamam koki treneri :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#900 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 11:52

as pries legionierius , bet pritariu barkliui del trenerio ... potencialo pilna pas musu tik reik sustatyt viska i vietas , vietoj legionieriu paiesku geriau jamam koki treneri :)

Toli siaip legionieriu gali but tik du tai kazkiek tikru klubo nariu vistiek lostu :) aisku noredami kiti klubas gales bandyt apgaut kitus sakydami kad jau desimt metu tie zmones klube na bet cia jau saziningumo reikalas...

dainiusaz siaip tai jei jau kiti klubai ima legionierius tai ir mum gal reiktu koki viena kita :) bet siap manau mum reiktu tik kokio neblogo centro nes kaip pernai matem tai buvo musu kaip ir silpniausia vieta... na bet jei dainiau tu zaisi :) tai jau pasistumbdyt butu kam :D tai va tokios mano nuomones :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0