Lietuvos autoklubų lyga
#881
Parašyta 2008 liepos 27 - 19:03
#882
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 liepos 27 - 20:07
#883
Parašyta 2008 liepos 28 - 16:03
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#884
Parašyta 2008 liepos 28 - 22:09
as greiciausiai galasiu. Sy ir kita turbut...o sita treciadieni vyks zaidmas ;) ar jau reiks eiti dalgius galasti ;)?
#885
Parašyta 2008 liepos 29 - 08:18
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#886
Parašyta 2008 liepos 29 - 20:10
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#887
Parašyta 2008 liepos 29 - 20:37
siaip noreciau kad visa vasara ta komanda butu kur praeita karta su tavim lose... uzvaike per 5 min. nerealiaivisa komanda renkas
kazin mano praeito treciadienio komanda susirinks
vel visus triuskintumem
![]()
tik gaila kad rytoj (ir gali buti kita treciadieni) teks praleisti kase
#888
Parašyta 2008 liepos 29 - 20:51
kas nutiko ? o komanda tai nebloga ... senukas galetu biski pavadovaut mums kitam sezone o tas jauniklis bl visas vaikas kiek jam metu ...14siaip noreciau kad visa vasara ta komanda butu kur praeita karta su tavim lose... uzvaike per 5 min. nerealiai
![]()
tik gaila kad rytoj (ir gali buti kita treciadieni) teks praleisti kase
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#889
Parašyta 2008 liepos 29 - 21:08
tai mes tuos 6 ir imetem... o kai ji pakeite kitas talentas su raudonu maikonu kamuoliu tiek daug jau nenusiimdavom ir leisdavom varzovams imest iki 6 tasku
![]()
![]()
bl cia surasiau kaip ekspertas koks
del kases - noras yra, bet vasara yra toks dalykas kai vaikams reikia gyventi emigruojant tarp seneliu ir rytoj po darbo lekiu i MA, o greiciausiai kita is ten teks parsivezti i Kauna ir vel vaziuos - tik jau i Gelg.... Teks pataksauti biski, o del manes laiko keisti ir dienos neverta, nes jau kaip ir nusistovejo viskas
#890
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 liepos 29 - 22:31
#891
Parašyta 2008 liepos 29 - 23:33
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#892
Parašyta 2008 liepos 30 - 14:49
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#893
Parašyta 2008 liepos 30 - 14:56
#894
Parašyta 2008 liepos 30 - 17:05
ten pastoviai yra kas zaidzia, tad gali nesukti galvos kiek is musu bus. Dainiusaz vienas puse komandos atstoja
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#895
Parašyta 2008 rugpjūčio 22 - 21:50
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#896
Parašyta 2008 rugpjūčio 23 - 08:17
Siaip as atsivesciau 1 zmogu. Naujam darbe toki centruka radau. Aisku ne Aniulis, bet jauciu kad turetu but neblogas. Jo didziausias privalumas, kad nelosia jokioj kauno lygoj, todel turetu sulost 100 proc runktyniu...Zodziu taip, kadangi sezonas jau arteja, tai manau pats laikas i tai paziureti rimciau, o ne karts nuo karto puse lupu uzsiminti, kad reikia dalyvauti.
Kad ir kiek bekalbetume, iskyla du pagrindiniai klausimai. Bene svarbiausias dalykas yra sporto sale. Tikekimes su Valdux'o pagalba, pavyks ja gauti. O kitas dalykas yra komandos komplektacija: tiek savu, tiek ir legionieriu paieskos. Toliau sektu visi kiti klausimai kaip finansiniai reikalai (del sales nuomos, startinis mokestis), pasirengimas varzyboms ir t.t.
Tat mieli kolegos, prasom diskutuoti, reikstis, o gal net susidaryti preliminaru zaideju (apsisprendusiu tikra zaisti) sarasa
nu bet dar reikes isbandyt
O siaip tai del losimo klausimas NR1 yra T-E-N-E-R-I-S. Nes be trenerio bus sudz...
#897
Parašyta 2008 rugpjūčio 23 - 12:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#898
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 10:43
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#899
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 11:42
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#900
Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 11:52
Toli siaip legionieriu gali but tik du tai kazkiek tikru klubo nariu vistiek lostuas pries legionierius , bet pritariu barkliui del trenerio ... potencialo pilna pas musu tik reik sustatyt viska i vietas , vietoj legionieriu paiesku geriau jamam koki treneri
dainiusaz siaip tai jei jau kiti klubai ima legionierius tai ir mum gal reiktu koki viena kita
Vartotojų skaito šią temą: 8
narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0







