Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#901 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 13:18

tai gi nuostatuose siu metu yra parasyta, kad galimi 2 legionieriai ;) nu manau tuos du galim ir paimti. manau reiktu kad is pernai buvusios komandos atsilieptu ziadejai ar zada zaisti siame sezone. as visom keturiom uz jei busiu naudingas :) o del vln-kns bendros komandos tai as nesu uz....
  • 0

#902 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 13:59

o bent kas nors domisi ar bus sale siemet??? liko tik savaite iki rugsejo... Bo Valdux siuo klausimu po praejusiu metu manau nebus labai jau optimistiskai nusiteikes...
  • 0
Roots to roots

#903 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 16:33

del sales jei butu ta pati, manau is zaidzianciu is karto bent iki nauju metu reiktu surink kapeikas ir sumoket
  • 0

#904 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 16:42

Toli siaip legionieriu gali but tik du tai kazkiek tikru klubo nariu vistiek lostu :) aisku noredami kiti klubas gales bandyt apgaut kitus sakydami kad jau desimt metu tie zmones klube na bet cia jau saziningumo reikalas...

dainiusaz siaip tai jei jau kiti klubai ima legionierius tai ir mum gal reiktu koki viena kita :) bet siap manau mum reiktu tik kokio neblogo centro nes kaip pernai matem tai buvo musu kaip ir silpniausia vieta... na bet jei dainiau tu zaisi :) tai jau pasistumbdyt butu kam :D tai va tokios mano nuomones :)

yra ir be manes zveriu :) maiklas su nerijum kai turi noro tikrai ne ka blogiau pasistumdo jau nekalbant apie albiona , plius awake demonstruoja gera forma tad ... del legionieriu klausimas vel butu tada del finansiniu dalyku jei turetumem remejus tada pofik bet is savo pinigu (ir minuciu :) ) tikrai nesinori islaikyti dar ir pora legionieriu (sale , startinis ...ir t.t.) :) bet cia tik mano pamastymai ...
del sales manau man valdux priekaistu neturetu turet :) pritariu cr pasiulymui kad rinkti litus uz 3-4 menesius is anksto
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#905 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 25 - 21:27

As irgi pirmiausia manyciau mums reikia trenerio, kuris galetu kazkuriuo metu patarti ir kurio turetume klausyti. O tai kai nera trenerio tai nera gerai. Nes pvz ir pernai per varzybas budavo tokia situacija kad yra daug zaideju ir daugnuomoniu kaip zaisti vienu ir kitu atveju. O toliau kai turetume treneri, tai visiems klubo nariams zaidziantiems krepsini reiktu susitinkti ir per treniruotes reiktu rimtai pasitreniruoti pasimokyti derinukus ;) o del legionieriu: jei jie ateina tik i varzybas nedalyvauja treniruotese tai ka galime galbeti apie komandos su zaidejais susizaidima? Tai tada klausimas ar butu is ju naudos ?
  • 0

#906 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 08:24

Treneris reikalingas tam, kad priimtų strateginius sprendimus sunkiose situacijose ir pasakytų kokį derinį reikia daryti vienu ar kitu momentu. Pas mus, deja, net 2x2 nesigauna ar dar koks nors elementarus derinys, o čia ir treneris nepadės, patikėkit manim... Jei trūksta elementaraus šalto mąstymo ir technikos, tai čia tikrai nepadės treneris. Čia tik su patirtim ateina ir šaltai mąstant aikštelėje varžybų metu. Per treniruotes pas mus kažkaip viskas normaliai, nes visi lošia nesusikaustę, o per varžybas didžioji dauguma dreba. Mano manymu mums reikia gero centro ir gero įžaidėjo, nes kitų pozicijų žaidėjų pilna.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#907 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 10:09

gal pirma bent sale susiorganizuojam....
  • 0

#908 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:41

gal pirma bent sale susiorganizuojam....

bent pirma susirasom kiek ta sale lankys :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#909 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:48

bent pirma susirasom kiek ta sale lankys :)

1.darinskas
  • 0

#910 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 11:51

1.darinskas 2. Geeras
  • 0

#911 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:13

1.darinskas 2. Geeras 3. Tolis
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#912 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:48

1. darinskas 2. Geeras 3. Tolis 4. Awake
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#913 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 14:59

As nuo kasiaus atsiriboju, sale siulyciau suorganizuoti Toliui. Nueini pas direktoriu i kabineta ir uzsakai.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#914 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 15:25

As gal ir pabandyčiau suorganizuoti, bet pinigus turėtumėte sunešti už 4 mėnesius į priekį. Galit pradėt rašytis kas sutinka su tokiom sąlygom. Priešingu atveju, sorry guys... Beje, kur jūs matėte tuos nustatus šių metų, nes aš kažkaip neradau KKL puslapyje?

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 rugpjūčio 26 - 15:26

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#915 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 16:04

....

Beje, kur jūs matėte tuos nustatus šių metų, nes aš kažkaip neradau KKL puslapyje?

va http://www.peugeot-k...=ST&f=7&t=24263
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#916 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 16:05

Galit pradėt rašytis kas sutinka su tokiom sąlygom.

nu manau saraso pradzia jau pradeta daryti
  • 0

#917 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 17:11

as palauksiu saraso pabaigos :) ir paziuresiu kaip isispres legionieriu klausimas bei kokia komanda susirinks :) tada ir nuspresiu ... nes ziema norisi kazkaip rimciau pajudet
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#918 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 17:20

As gal ir pabandyčiau suorganizuoti, bet pinigus turėtumėte sunešti už 4 mėnesius į priekį.

sitos frazes senai laukiau: :beer:

5. Cr
  • 0
Roots to roots

#919 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 20:49

kalbejau ka tik su Simaku - uzrasom ir ji i komanda!!! Sake butinai prisijung, tik dabar gale vasaros su laiku striuka prie ineto prisesti. Beje, o kur Maiklas, NerijusV, ro3, Barklis??? ;]
  • 0
Roots to roots

#920 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 21:05

kalbejau ka tik su Simaku - uzrasom ir ji i komanda!!! Sake butinai prisijung, tik dabar gale vasaros su laiku striuka prie ineto prisesti.

Beje, o kur Maiklas, NerijusV, ro3, Barklis??? ;]

Barklis neprisiruosia operacijos pasidaryt... :blush:
skaitau iki nauju metu tik fanas daugiau galesiu but.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0