Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#921 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 21:30

Beje, o kur Maiklas, NerijusV, ro3, Barklis??? ;]

asei mastau emigruot vilniaus krastan -_-
jei nepavyks - prisijungsiu prie jusu...
  • 0

#922 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 rugpjūčio 26 - 21:34

asei mastau emigruot vilniaus krastan -_-

verbuosim... B)
  • 0

#923 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 07:53

asei mastau emigruot vilniaus krastan -_-
jei nepavyks - prisijungsiu prie jusu...

Tai gal jumi laikas apsispręst galutinai, kur jumi norit nusęst galutinai? :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#924 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 08:22

Pagal dabartine esama situacija as pritariu Toliui - jeigu darom komanda, butinas vienas aukstas geras centras ir galbut izaidejas... Butu Albion, NerijusV Kaune, Barklis, Valdux sveiki, sakyciau gal bandom savo jegom lost. Dabar gaunasi, kad geriausi musu centrai yra ro3 ir Geeras paskutiniu metu -_-
  • 0
Roots to roots

#925 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 10:15

Pagal dabartine esama situacija as pritariu Toliui - jeigu darom komanda, butinas vienas aukstas geras centras ir galbut izaidejas... Butu Albion, NerijusV Kaune, Barklis, Valdux sveiki, sakyciau gal bandom savo jegom lost. Dabar gaunasi, kad geriausi musu centrai yra ro3 ir Geeras paskutiniu metu -_-

Mane gali braukti is saraso
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#926 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 10:20

Mane gali braukti is saraso

tai niekas ir nebuvo irases. Faktas tas, kad nera kam zaisti ir tiek. Beje, bet kuriuo atveju sale butu gerai palakstyti per ziema karts nuo karto. Tai jei Tolis tuo reikalu uzisims bus super. Jeigu ne - pereisiu i Jonava su bendradarbiais pasportuot savo malonumui ;]
  • 0
Roots to roots

#927 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 10:25

Ziema sales as ir noriu :)
  • 0

#928 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 28 - 17:22

mane galit irasyti.. 6. antanukas406
  • 0

#929 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 07:58

As gal ir pabandyčiau suorganizuoti, bet pinigus turėtumėte sunešti už 4 mėnesius į priekį.

Galit pradėt rašytis kas sutinka su tokiom sąlygom.

Priešingu atveju, sorry guys...

Beje, kur jūs matėte tuos nustatus šių metų, nes aš kažkaip neradau KKL puslapyje?

Gal yra ziniu del sales?

Siaip as matau dar viena problema. Bus kaip pernai, tie kas nezaidzia komandoj, neateidines ir pirmadieniais y treniruotes, nes beveik kas antra pirmadieny buna varzybos ir zaidzia tik komandos nariai. Todel panasu , kad jei noresim zaist turnyre, tai tie patys kas zais komandoj, tures ir sale issilaikyt.
  • 0

#930 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 08:03

beje, vakar per myta buvom tik keli kur kase losem, bet: 1. Jeigu kita savaite Tolis nenueis pas mokyklos dyrika, tai sales siam sezonui nebus (arba gausim pati sudiniausia laika). 2. Is susirinkusiu didelio optimizmo komandai zaisti lygoje nekvepejo, bo teks sumoketi uz sale i prieki, startini mokesti, naujos maikes (galbut) + jei bus legionieriai, tai sedeti ant suolo ir ziureti kaip kiti zaidzia (o tai ir uz dyka galima daryti). Beje, kaip suprantu tokio kaip komados vadovo kaip ir nera (ir greiciausiai nebus), taip, kad laikes greit praeis, o rezultatas greiciausiai bus nulinis. Taigi klausimas - imam sale, bent patiems pasportuoti kaip anksciau arne? Lyga palikim ateiciai arba kai su pezais prades vazineti truputi rimtesni zmones ;]
  • 0
Roots to roots

#931 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 08:17

a ko jus cia apie naujas maikes snekat? praeito sezono nebetinka? <_<
  • 0

#932 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 08:44

a ko jus cia apie naujas maikes snekat? praeito sezono nebetinka? <_<

tai, kad daugeliui pernai buvo per mazos kiek pamenu... man tai dzin is tiesu + kas jas darys naujas?
  • 0
Roots to roots

#933 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 10:24

Beje, kaip suprantu tokio kaip komados vadovo kaip ir nera (ir greiciausiai nebus)

Skaitau sicia didziausia skyle ir yra, nes nuo vado reikia komanda kurt. O jei neturesim vado nieko neverta ir pradet, nes jau praeitas sezonas parode, kad DEMOKRATIJA prie gero nenuveda... :blush:

Skaitau uzteks ir siaip savo malonumui pasimankstint...
  • 0

#934 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 11:01

Kam dar sales reikia tik pasimankstinimui? <_<
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#935 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 11:40

as ko gero ziema keisiu profili ir bandysiu kita sporto saka biski usiimt :) tad prisijungsiu tik vasara o be to sekmadieniais jei ka zinau vieta kur galima naxaliavai nueit i sale pagrajint tai kaipo ..... :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#936 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 11:44

as ko gero ziema keisiu profili ir bandysiu kita sporto saka biski usiimt :) tad prisijungsiu tik vasara o be to sekmadieniais jei ka zinau vieta kur galima naxaliavai nueit i sale pagrajint tai kaipo ..... :)

tai gal visi prie taves prisijungiam na**aliavai pagrajint sekmadieniais kai noresim ir kam ta sale tada reikalinga??? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#937 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 11:51

Skaitau sicia didziausia skyle ir yra, nes nuo vado reikia komanda kurt. O jei neturesim vado nieko neverta ir pradet, nes jau praeitas sezonas parode, kad DEMOKRATIJA prie gero nenuveda... :blush:

Skaitau uzteks ir siaip savo malonumui pasimankstint...

Manau, kad Barklis yra teisus, jei norima surinkt normalia komanda reikia viska pradet nuo komandos vadovo ("trenerio"), reik zmogaus kuris viska rmtai koordinuotu, ir imtudi dideles iniaciatyvos....

kitas dalykas yra hebros, kuri sportuoja poziuris, jei cia, kaip matau, dauguma nori rinktis tik siaip pabegiot su kamuoliu rankose, tai net neapsimoka kasko apie dalyvavima lygoje galvot..

siaip as kaip dar palyginus jaunas zmogas :D tai noreciau rimciau pasportuot, bet jus galvokit patys...

realiai teisingai ten kaskas sake, jeigu puse zmoniu, kurie nepatenka i komanda turi vienodai moket su tais kurie patenka tai ka zinau.... jei tie 12 zmoniu zaidzianciu tures moket visa sales nuoma,tai man cia kaip studentui tai nlb priimtina :huh:

reiktu visu pirma nuspresti ar tos sales reik ar nea, ir jei reik, tai ja reik jamt kuo greiciau nes jau kita sav rugsejis, o poto jau bus galima nusprest ar zasit toj lygoj ar nea...
  • 0

#938 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 12:26

reiktu visu pirma nuspresti ar tos sales reik ar nea, ir jei reik, tai ja reik jamt kuo greiciau nes jau kita sav rugsejis, o poto jau bus galima nusprest ar zasit toj lygoj ar nea...

nors ir jaunas, bet protingai kalbi!!!! ;] :beer:

As uz sale, bet kuriuo atveju (jau du sezonai buvo smagus, tai kam trecia praleisti?) :beer:
  • 0
Roots to roots

#939 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 12:33

Tai imt ta sale, jei bus galimyb, ar neimt? Ir apsispreskim del to dalyvavimo, nes kam ta sale tada apskritai. Palakstymui? Galim neimt tu legionieriu ir visi draugiskai dalintis laika aiksteleje. Gal kas ir gausis... :blink: Nors turbut kad nelabai... :wacko: Net ir neimant legionieriu, ne visi gaus palost normaliai, nes taip jau yra, kad ne visu galimybes yra vienodos...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#940 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugpjūčio 29 - 12:40

Tai imt ta sale, jei bus galimyb, ar neimt?

Ir apsispreskim del to dalyvavimo, nes kam ta sale tada apskritai. Palakstymui?

Galim neimt tu legionieriu ir visi draugiskai dalintis laika aiksteleje. Gal kas ir gausis... :blink:

Nors turbut kad nelabai... :wacko:

Net ir neimant legionieriu, ne visi gaus palost normaliai, nes taip jau yra, kad ne visu galimybes yra vienodos...

Sale skaitau reikia butinai pasiimt...
O del komandos tai dar menesiukas yra. Susirinksim(sit) i sale ir viska susideliosi. Kaip bebutu statant komanda i kazkokias varzybas reikia pasiskirstyt darbais ir pareigom.
Pvz Tolis rupinasi sale, kazkas rupinasi zaideju informavimu(apklausimu) i varzybas (kaip pernai Linukas dare), kazkas bus daugiau maziau vadovaujantis komandai aiksteleje(kaip pernai nevykusiai Barklis bande kazka "gimdyt") ir panasiai ir taip toliau... B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0