Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#941 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 August 29 - 13:25

Tai imt ta sale, jei bus galimyb, ar neimt?

Butinai imk. Ir geriausiai vel tuo paciu laiku - pirmadieni 20.30! O toliau darysim kaip Barklis sako. Tik susirinkus i kruva visiems bus galima kazka nuspresti, nes kol kas tik bobiski tauskalai gaunasi ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#942 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 August 29 - 13:50

IMT BE KALBU!!! :angry: :beer:
  • 0

#943 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 August 29 - 14:32

Škias, kauniečiai daug kalba, ale pas vilniečius rezultatas vistiek geresnis, tobiš bent salė yra :D . Gerai jau gerai, pats žinau kur eit :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#944 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 August 29 - 14:50

Škias, kauniečiai daug kalba, ale pas vilniečius rezultatas vistiek geresnis, tobiš bent salė yra :D .

Gerai jau gerai, pats žinau kur eit :lol:

Be grindu :P :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#945 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 August 29 - 15:03

As esu irgi tokios pacios nuomones, kad nafik tada imt ta sale, jei tik siaip palakstymui... :ph34r: manau, kad ne vienas susirastu kur per ziema nakaliavai palakstyti.. bet jei zmones organizuoja toki turnyra, tai kodel tuo nepasinaudojus, a?! Galu gale, net ir neradus trenerio galim dalyvauti, vis idomesnis palakstymas, savo galimybiu pasitikrinimas, azartas, pramoga, bendravimas tarp klubieciu, kad ir rekiant vienas ant kito :lol: Zodziu, Toli - jamk kuo greiciau ta sale! :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#946 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 August 29 - 17:07

jei zaistumem be legionieriu pagalvociau dar ir as B)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#947 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 August 29 - 18:06

As ir uz sale... :beer: butu geraj kad kokia 20val butu nu bet ziurekites kaip jum geriau..
  • 0

#948 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 01 - 15:07

Uz sale, jeigu tai bus ne traciadieni.
  • 0

#949 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 September 01 - 15:47

Paprastai sale turedavom pirmadieniais nuo 20:30.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#950 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 01 - 16:05

Ryt bandysiu nuvaziuot pas direktoriu. Pranesiu viska ant karstuju.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#951 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 02 - 10:44

Buvau dėl salės. Yra dar laisvas ketvirtadienis. Nuo 19 val. lygtais (tixliai negalėjo pasižiūrėti, nes buvo užsiėmęs direktorius) Esmė tame, kad kai kurie ketvirtadieniai yra Eurolygos rungtynių dienos, bet dar EL bus lošiama ir trečiadieniais. Ką manot apie tai? Reikia skubiai apsispręsti. Po to pasirašoma sutartis ir pinigai į priekį. Dėl sutarties pasirašymo pernai kaip ir nekilo problemų, nes pasirašė Valduxas, kuris yra valdybos narys, o aš net narys nesu realiai. Ką manot? Gal kas nors kitas pasirašyt galėtų. Aš už babkes atsakingas galiu likt.

Edited by Tolis, 2008 September 02 - 10:44.

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#952 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 September 02 - 11:04

Man del sales sutarties nereikejo pasirasyti, tiesiog zodiskai susitardavom.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#953 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 02 - 18:51

visi paslaptingai jau dejo i krumus... :unsure: net ir nzn ka sakyti. ketvirtadienis + dar mytu diena (karta men.). Zalgiris kaip visada turetu zaisti apie 20.30, bet praktiskai i hale jau niekada nespesi (Sporto bare irgi turbut vietu tokiu laiku nebus). Bet visai likti be sales ir nesportuoti... Kaip bebutu - as uz! Kiek men, prieki turi sale imti? Gal pabandom bent iki nauju palakstyti jeigu iseina taip... -_-
  • 0
Roots to roots

#954 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 02 - 19:12

as irgi uz ;) bet jei cai busim tik 4iese uz tai ciuju nelabai kas iseis :D
  • 0

#955 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 02 - 19:26

As irgi uz !!! Nes pabegioti tai norisi...
  • 0

#956 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 02 - 19:59

As irgi uz !!! Nes pabegioti tai norisi...

uz, bet as ko gero tik nuo kokios lapkricio 1 galesiu
  • 0

#957 Svečias_Svečias Darinskas_*

Svečias_Svečias Darinskas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 02 - 20:35

man visad smagu buvo su peugeot kolegom pazaist ir pabendraut, bet jauciu kad teks eist su bendradarbiais lost. bo baisiai jus cia ilgai mastot. nori- zaidi, nenori-nezaidi. ot sunku apsisprest....
  • 0

#958 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 September 02 - 20:49

perspektyva zaisti 2*2 nelabai viliojanti :) tad ko gero ne ... kazkas praeita sezona nutiko tokio nepaaiskinamo kad visi cia pasyvus konkreciai :wacko: :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#959 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 02 - 21:19

as kaska praleidau? negi nedalivausit ?
  • 0

#960 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 02 - 21:37

As taip pat prisijungciau. O jeigu dar suorganziuosim zaidima lygoj tai bus dar geriau!!! :)
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users