sy antradieni negaliu del vaiku, o siaip kazkas negerai su sveikata. Persitempiau paskutiniu metu ir kazkas darosi su nervais - pastoviai jauciu kazkur kaip patempimus sanariu, tai sprando nepasuku kas antra savaite, tai rodos vel ciurnos beveikstant nelaiko.... Plius nervai siaip jau nelaiko - darbe visus jau nx siust pradejau, Zalgrio neziuriu, tai ka jau cia apie klubo varzybas sneket... gyvent dar norisi biski 
o patikek kokie mano nervai kai su chebra atvarius visa menesi tau istumia raga ant 40000 lt, pas tave dar problemos menkos
Edited by dainiusaz, 2007 December 15 - 01:14.

Iš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.