Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#61 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 12 - 23:54

na as siaip is idejos gal ir galeciau... tik kazkaip neisivaizduoju kaip paskui gryzt namo reiktu jei kas nors veztu i vilniu nes beveik kauno rajone gyvenu... o masina kazkur numest kazkaip nesinori nors ner ka vogt bet vistiek :D

O kur gyveni??? Gal ir damesciau.
O del palikimo tai manau prie SAVO kazin ar kas ten kabintusi. Mages tik Saulenui nepalik ir psio. B)
  • 0

#62 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 00:42

ringauduose :) prie zemkes
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#63 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 08:46

ringauduose :) prie zemkes

Netaip jau tragiskai ir toli B) .
  • 0

#64 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 12:31

manau per savaitgali pamastom, o pirmadieni galutinai sutarsim kas vaziuoja, su kuo vaziuoja. a gera mintis? :)
  • 0

#65 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 13 - 14:29

manau per savaitgali pamastom, o pirmadieni galutinai sutarsim kas vaziuoja, su kuo vaziuoja. a gera mintis? :)

Mintis tai gera, bet svarbu kad nebutu tokiu katrie pirmadieni pirma kart isgirstu kad antrytojaus varom i vln :unsure:
  • 0

#66 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:19

paziurejau www.kkl.lt mes kolkas pirmoj vietoj :D :D o vilnius savo pogrupi tik trecias... gal ir jie mus pasivys...

Vyrai, blogai pasirodek ar ka? Jau i trecia vieta nukritot :lol:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#67 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:33

Vyrai, blogai pasirodek ar ka? Jau i trecia vieta nukritot  :lol:

Bet uztat visa komanda aprasyta ir dar su pasiekimais, tik nuotrauku ir statistikos betruksta :P :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#68 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:40

Bet uztat visa komanda aprasyta ir dar su pasiekimais, tik nuotrauku ir statistikos betruksta :P :lol:

man nepatinka mano bendravardis is skorpu klubo... -_-
berods, kai tada su jais losem, panasiu duomenu su pamusta koja sedejo prie sirgaliu...
  • 0

#69 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 10:51

man nepatinka mano bendravardis is skorpu klubo... -_-
berods, kai tada su jais losem, panasiu duomenu su pamusta koja sedejo prie sirgaliu...

Zmogus - kalnas :huh:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#70 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 21:41

nevaziuosiu nei sirgti, nei zaisti... aplamai itariu, kad tik apranga teks pasiimti ir viskas siais ir kitais metais... -_-

??? :unsure:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#71 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 gruodžio 14 - 21:54

nevaziuosiu nei sirgti, nei zaisti... aplamai itariu, kad tik apranga teks pasiimti ir viskas siais ir kitais metais... -_-

wtf? :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#72 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 01:14

sy antradieni negaliu del vaiku, o siaip kazkas negerai su sveikata. Persitempiau paskutiniu metu ir kazkas darosi su nervais - pastoviai jauciu kazkur kaip patempimus sanariu, tai sprando nepasuku kas antra savaite, tai rodos vel ciurnos beveikstant nelaiko.... Plius nervai siaip jau nelaiko - darbe visus jau nx siust pradejau, Zalgrio neziuriu, tai ka jau cia apie klubo varzybas sneket... gyvent dar norisi biski  :lol:

o patikek kokie mano nervai kai su chebra atvarius visa menesi tau istumia raga ant 40000 lt, pas tave dar problemos menkos :beer:

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2007 gruodžio 15 - 01:14

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#73 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 01:26

sy antradieni negaliu del vaiku, o siaip kazkas negerai su sveikata. Persitempiau paskutiniu metu ir kazkas darosi su nervais - pastoviai jauciu kazkur kaip patempimus sanariu, tai sprando nepasuku kas antra savaite, tai rodos vel ciurnos beveikstant nelaiko.... Plius nervai siaip jau nelaiko - darbe visus jau nx siust pradejau, Zalgrio neziuriu, tai ka jau cia apie klubo varzybas sneket... gyvent dar norisi biski :lol:

Galiu patart:
ziurek i gyvenima paprasciau... ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#74 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 12:14

Galiu patart:
ziurek i gyvenima paprasciau...  ;)

taip ir darau. cia NE apie finansus kalba. Tiesiog viduje viskas pasikeite per siuos metus - poziuris i zmones, i darba, i pinigus, i kluba ir t.t.. Nebutu seimos - turbut keisciau viska radikaliai. Bet kai to negali - stengiesi prisderinti prie esamos padeties...

Gal kitamet ateisiu pametyti, jei per sventes sugebesiu isslikti sveikas ;] Nenusiminkit :beer:

Biski snapso reikia daugiau ir dazniau ikalt. B)

Patikek padeda. ^_^
  • 0

#75 Svečias_wysnia_*

Svečias_wysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 12:53

berniukai, berniukai kas cia per pestynes? tik palik jumi sekudele vienus ir betvarke..
  • 0

#76 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 13:36

taigi niekas nesipesa, tik savo gyvenimo problemomis pasidalina :)
  • 0

#77 Svečias_wysnia_*

Svečias_wysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 20:58

moterys yra viena is pagrindiniu priezasciu del ko karai kyla. Bet cia mes ne apie tai jeigu ka :lol:

Ruosk palaikymo komanda antradieniui, bo Vilnius zitoj pozicijoj labai galingas ;]

kaip bebutu gaila.. (o gaila visai nera) tai jumi jau neapasiseke sitoj pozicijoj.. vilnieciai perviliojo is jumi uoga i savo puse, ir tai padare be jokiu pastangu ir be ikalbinejimu..
  • 0

#78 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 gruodžio 15 - 21:52

ka veikia kauno komandos vadybininkai :blink: teks rezervui mautis miniakus ir i aikste pertrauku metu ;]
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#79 Svečias_wysnia_*

Svečias_wysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 13:22

moterys yra viena is pagrindiniu priezasciu del ko karai kyla. Bet cia mes ne apie tai jeigu ka  :lol:

Ruosk palaikymo komanda antradieniui, bo Vilnius zitoj pozicijoj labai galingas  ;]

kaip bebutu gaila.. (o gaila visai nera) tai jumi jau neapasiseke sitoj pozicijoj.. vilnieciai perviliojo is jumi uoga i savo puse, ir tai padare be jokiu pastangu ir be ikalbinejimu..

tipo sirgsi uz Vilniu??? Manau, kad Kaune tada neisdrysi ant musu parketo pasirodyti... :ph34r: Juokauju aisku, be visvien tu moteru nesuprasi niekada.... :rolleyes:

nius nea tipo o tikrai sirgsiu uz vilniu.. o siap ar taip ant jusu parketo neasirodau jei neapatebejote.. vilniecius bent jau pazystu :)
  • 0

#80 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 16 - 17:48

moterys yra viena is pagrindiniu priezasciu del ko karai kyla. Bet cia mes ne apie tai jeigu ka  :lol:

Ruosk palaikymo komanda antradieniui, bo Vilnius zitoj pozicijoj labai galingas  ;]

kaip bebutu gaila.. (o gaila visai nera) tai jumi jau neapasiseke sitoj pozicijoj.. vilnieciai perviliojo is jumi uoga i savo puse, ir tai padare be jokiu pastangu ir be ikalbinejimu..

tipo sirgsi uz Vilniu??? Manau, kad Kaune tada neisdrysi ant musu parketo pasirodyti... :ph34r: Juokauju aisku, be visvien tu moteru nesuprasi niekada.... :rolleyes:

nius nea tipo o tikrai sirgsiu uz vilniu.. o siap ar taip ant jusu parketo neasirodau jei neapatebejote.. vilniecius bent jau pazystu :)

oj joi joi .... B)

:P :P :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0