Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 19 - 11:35
Lietuvos autoklubų lyga
#1081
Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 11:33
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1082
Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 12:26
ne antanukaskiek supratau antanukas buvo i viciunus nuejas paramos , o gal vertetu pabandyti dar mehari ir tegu eimutis(aleksotas) duokle susimoka
nes taip primeciau kad daug islaidu susidaro siais metais
#1083
Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 14:40
imeno. sitas reikalas butinas ir manau kuo greiciau tuo geriau...ne antanukas
nieko bendro su pezo neturi. beje, pas mus darbe yra zmoniu isteigusiu nepelno siekusias organizacijas butent sporto bureliams ir t.t. ir tada daug lengviau gauna pinigu (netgi is savo rato visi 2 proc gali permesti metu pradzioj). Gal ne siemet, bet kitiems metams reiktu pagalvoti apie kazkoki tipo sporto bureli (ir nebutinai po klubo veliava) tam kad nekiltu problemu zaisti krepsini, vazineti su kartais ar kitiems malonumams
![]()
#1084
Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 11:06
tai vistiek reiktu kazkaip iregistruot tada kazka kad pervest tuos 2% ... taip ir iki LKL nueisimne antanukas
nieko bendro su pezo neturi. beje, pas mus darbe yra zmoniu isteigusiu nepelno siekusias organizacijas butent sporto bureliams ir t.t. ir tada daug lengviau gauna pinigu (netgi is savo rato visi 2 proc gali permesti metu pradzioj). Gal ne siemet, bet kitiems metams reiktu pagalvoti apie kazkoki tipo sporto bureli (ir nebutinai po klubo veliava) tam kad nekiltu problemu zaisti krepsini, vazineti su kartais ar kitiems malonumams
![]()
Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 20 - 11:08
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1085
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 14:51
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos...
Plius primeciau, kad jeigu sportuojanciu bus kaip vakar (plius traumuoti), tai ir po 30 Lt. menesiui uzteks. Manau Toliui iki nauju metu po 100 Lt. sumetus turetu uztekt. Bet cia jis pats pasakys situo klausimu.
#1086
Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 19:56
[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos...
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu
Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?
P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet...
#1087
Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 11:24
anksciau nelabai lindau i sita tema ;)kur tu anksciau buvai? alu gerei???Turiu nuo pernais metu apranga Nr.19
Ant sortu radau kazkoki dydi 48, turetu buti kazkur XL
Uz 100lt perleisciau kam reikia.![]()
ple, jau viskas uzsakyta - nebent dar atsiras koks legionierius didesnis, tai zinosim pas ka ieskoti![]()
![]()
manau nebutu didelis nusikaltimas atsaukti kokia viena maike
#1088
Svečias_antanukas406_*
Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 16:27
[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos...
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu
Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?
P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet... [/quote]
jei reiks pajamsiu as ta apranga....
#1089
Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 17:51
[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos...
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu
Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?
P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet... [/QUOTE]
jei reiks pajamsiu as ta apranga.... [/quote]
tai tik sita menesi reikes uz sale susimoket o kita menesi tik startini ir uz maikes ... dar cr kazkokiu remeju zadejo ... neskubek dar , ateik pirmadieni ir bus viskas aisku
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1090
Parašyta 2008 rugsėjo 23 - 19:55
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1091
Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 17:37
ir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:
1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti
Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.
#1092
Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 17:52
negazdinkit nes aplamai niekas neateis tuojir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:
1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti
Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1093
Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 18:54
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1094
Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 20:05
toks gyvenimas.negazdinkit nes aplamai niekas neateis tuoj
ir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:
1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti
Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.![]()
pvz pernai:
as organizavau dali reikalu, susimokejau visus mokescius, ir ... gavau trauma antrose varzybose. Nu ir ka??? nusizudyt reikejo? Kad ir likom paskutiniai, bet man KOMANDA, liko tiek pat ciotka, kaip ir iki tol.
Todel siemet net nedvejojas susimokesiu visas saibas, o kiek Dievas duos pazaist, tiek ir uzteks,.... nes 4 pries 5 manau nereikes chebrai lost...
#1095
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 09:14
#1096
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 09:24
Tolis !!! Nejamk mano maikutes numerio !Taigi, Tolis sendie liepe perduoti visiems, kurie negirdejo, kad sales nuoma zenkliai pabrango lyginant su ankstesniais metais ir siuo metu dyrikas praso pasirasyti sutarti 7 men. (nuo spalio 1 d.) uz 2800 Lt. Galima moketi dalimis (per du kartus). Taip, kad po 20 Lt. men. jau neuzteks tikrai...
suradau Barklio pernai daryta komandos sarasa. Siek tiek pakoreguosiu. Beje dar karta kuriems daromos naujos maikes susiziurekit ugius ir Nr. ir rytoj darau uzsakyma:
ATNAUJINTAS SARAŠIUKAS:
PEUGEOT KAUNAS:
1. Barklis Nr. 34
2. dARINSKAS Nr. 3
3. maiklass Nr. 11
4. awake Nr. 7
5. Geeras Nr. 25
6. Simakas Nr. 41
7. Tiger14 Nr. 14
8. Dainiusaz Nr. 12
9. Skirma Nr. 26
10. Zaldaris Nr. 13
Daromos naujos:
11. Tolis Nr.28 (dydis XL/54)
12. Vaidas S. Nr.31 (dydis XL/54)
13. Kostas Nr.4 (dydis XL/54)
14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis L/52)
15. Antanukas406 (Martynas) Nr.9 (dydis L/52)
16. Cr Nr.24 (dydis L/52)
Kol kas tiek info
#1097
Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 11:34
vat toks, kad jeigu vln ar kaunas nestatytu komandos butu galima susijunkt zaidejams be didesniu problemu(numeracijos).jau uzsakyta ir itariu pagaminta. o ka bendro turi Vilniaus komanda su Kauno? As nesuprantu aplamai koks skirtumas pernai buvo gaminti vienodas maikes, bet su skirtinga numeracija???
Tolis !!! Nejamk mano maikutes numerio !
Arba pvz Nierijusv. Jis perbego i vln ir su savo numeriu ten nesidubliuos...
#1098
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 14:34
#1099
Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 19:48
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1100
Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 19:27
As.ok - kas pas mus vadas ir priima sprendimus kas zais komandoje ar ne? AR TOKS YRA???????
![]()
(Tinka?)
O kas per klausimas??? Del Deoniso? ar del Dainiuzo???
Jei trumpai tai:
Su Toliu apie Dionisa kalbejom praeita pirmadieni ir nutarem kad tok zaidejas tikrai nepamaisys. Plius ne legeonierius.
Del Dainiuzo tai as jau turiu nuomone nuo seniau. Jis kaip bezdzione neapsisprendzia "ar grazus ar protingas".
Ir dar.
Siaip misliju gal vertetu startini mokesty rinkt pagal preliminaru zaidimo laika. Pvz bus tikrai tokiu kurie realiai tik suola sildys... nes komandos pgarinda sudarys 7-8 zaidziantys zmones, o kiti bus KOMANDOS nariai, be kuriu tie zaidziantys irgi negaletu normaliai zaist.
Nu kazkas tokio...
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0





