Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1121 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 02 - 11:32

9. GoTTo

Jus akli ar ka? Zmogus ir pats parase ir as dar parasiau  :rolleyes:

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7. Darinskas
8. Vaidas (centriuks)
9. GoTTo

tai kiek suprantu yra tikimybe si pirmadieni vel 8-9 zaisti :blink:
gal kokias kontrolines paorganizuokit kkl skelbimuose maciau kazkas noretu pazaisti
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1122 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 02 - 19:48

dar klausimas : nesupratau , uz sale susimokesim pirmadieni ? o jei vel kokie 8 ateis kas tada ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1123 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 spalio 02 - 19:55

Vat kad nebūtų "o kas tada?", ir noriu sužinot kurie komandos nariai ruošiasi prisijungti, nes jei iki pirmadienio nebus aiškaus vaizdo, galim net nesirinkt, nes aš tikrai nesiruošiu likti skolingas mokyklai už kažką...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1124 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 02 - 20:57

faktas kad kolkas aktyvumas nedidelis ... ir uz sale 800 irgi neuzteks :)

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 spalio 02 - 20:58

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1125 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 02 - 21:04

O ti man uz sale irgi reik mestis? As juk tikrai nedalyvausiu visuose kartuose ir tai klausimas ar spesiu i visas varzybas, man i tep is vilniaus privazinet nepigiai bus :)
  • 0

#1126 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 02 - 21:15

Beje, ro3 - sportuosi dar bent pirmadieniais ar jau pasuoji galutinai su alumi? :beer:

Busiu. ;)
Tikrai ta 100lt atnesiu ^_^
Bet jei bandot si pirmadieni kontrolines ruosti tai manau, kad man ateiti neapsimoka. <_<
Juk zaisit tik tie kurie uzsirase i komanda...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1127 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 02 - 21:26

Busiu. ;)
Tikrai ta 100lt atnesiu ^_^
Bet jei bandot si pirmadieni kontrolines ruosti tai manau, kad man ateiti neapsimoka. <_<
Juk zaisit tik tie kurie uzsirase i komanda...

del kontroliniu cia tik mano pasiulymas buvo i kuri niekas neatsiliepe :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1128 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 02 - 21:31

(o joms dar visas menuo yra jeigu ka)

kolega norejote pasakyti keturi pirmadieniai :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1129 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 05 - 22:23

as sprendimo teises neturiu kam moket ar ne, bet manau teisingiausia butu tai jeigu bent prisdetum kazkiek prie startinio lygos mokescio, o uz sale kaip nors patys susimesim manau ;]

ro3 - ateik butinai. Nebus jokiu kontroliniu manau dar tikrai. Kas per savaitgali ka nors gero gali suorganizuoti? Plius kokios kontrolines, kai laksto treniruotese antras (jeigu ne tracias) penketas -_- Pirma reikia, kad visi susirinktu i treniruote kaip buvo pirmus du kartus, o tada jau galvoti apie kontrolines (o joms dar visas menuo yra jeigu ka)

Tik startini ti teks :) Manau butu neteisinga nemoketi. Man tik sale buvo aktualiau :)
Si pirmadieni dar negalesiu prisijungti ;( Bo blyn niekaip projekto uzbaigtuviu negalim padaryti, o dar kraustausi i kita gyvenamaja. Ti sunkiai su laiku.
  • 0

#1130 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 06 - 07:23

Manes irgi 99 proc nebus nes nugara juodai skauda. Vakar persidirbau :blush: .
  • 0

#1131 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 06 - 11:16

tai Toliui sendie kas nors mokes po 100 Lt. uz sale? :unsure: Bo jo kantrybe manau irgi ne gelezine - pazadais ilgai sotus nebusi <_<

As tikrai atleksiu ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1132 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 spalio 06 - 11:28

sprendziant pagal aktyvuma siandien vel susirinksim kokie astuoni :blink: reikes apmastyt ar isvis verta tada vaziuot ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1133 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 06 - 13:53

Siandien busiu. Del tolimesniu planu, jeigu zaidziam lygoj tai ir uz sale toliau metuosi ir kitus mokesciu moku. Bet jei ne tai atsisakau vien sale nuomotis, einsiu zaisti su darbu. Apranga imu bet kokiu atveju. :)
  • 0

#1134 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 spalio 06 - 14:39

Siandien jau busiu.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1135 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 spalio 06 - 14:45

Cr nesinarvink. Jei bus kokia lycna apranga, bet didesne uz praeitu metu maniske, pajamsiu as. :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1136 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 06 - 14:53

Tureciau ir as buti
  • 0

#1137 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 07 - 19:45

http://www.rucanor.c...ny/patello.html
http://www.rucanor.c...lo-plus-ii.html

importoutojas: skorpionotakas
  • 0

#1138 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 07 - 21:48

Nike parduotuveje buna, netgi senukuose (draugystes g.) maciau pilna. Kokios kokybes neaisku :) Bet geriausi manau butu ortopediniam.
  • 0

#1139 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 07 - 21:51

Ortopediniam manau irgi verti demesio turetu but. O Maxima ir senukai tai vien fuflekais uzsiverte. O man tai atveze is pnvz.
  • 0

#1140 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 spalio 09 - 15:26

Alio, alio. O tai kaip su paraiska??? Ciuju dar neuzsiregistravom??? :huh: Reiktu mikliai greit stvarkyt sitareikala, nes 15d, terminas. Ar bus savanoriu tam reikalui atlikt, nes as siemet nebeturiu tiek laisvo laiko darbe kaip pernai todel nelabai noreciau tuo ir uzsiimt... :blush:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0