Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1081 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 11:33

kiek supratau antanukas buvo i viciunus nuejas paramos , o gal vertetu pabandyti dar mehari ir tegu eimutis(aleksotas) duokle susimoka :) nes taip primeciau kad daug islaidu susidaro siais metais :)

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 19 - 11:35

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1082 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 12:26

kiek supratau antanukas buvo i viciunus nuejas paramos , o gal vertetu pabandyti dar mehari ir tegu eimutis(aleksotas) duokle susimoka :) nes taip primeciau kad daug islaidu susidaro siais metais :)

ne antanukas -_- nieko bendro su pezo neturi. beje, pas mus darbe yra zmoniu isteigusiu nepelno siekusias organizacijas butent sporto bureliams ir t.t. ir tada daug lengviau gauna pinigu (netgi is savo rato visi 2 proc gali permesti metu pradzioj). Gal ne siemet, bet kitiems metams reiktu pagalvoti apie kazkoki tipo sporto bureli (ir nebutinai po klubo veliava) tam kad nekiltu problemu zaisti krepsini, vazineti su kartais ar kitiems malonumams ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#1083 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 19 - 14:40

ne antanukas -_- nieko bendro su pezo neturi. beje, pas mus darbe yra zmoniu isteigusiu nepelno siekusias organizacijas butent sporto bureliams ir t.t. ir tada daug lengviau gauna pinigu (netgi is savo rato visi 2 proc gali permesti metu pradzioj). Gal ne siemet, bet kitiems metams reiktu pagalvoti apie kazkoki tipo sporto bureli (ir nebutinai po klubo veliava) tam kad nekiltu problemu zaisti krepsini, vazineti su kartais ar kitiems malonumams ;] :beer:

imeno. sitas reikalas butinas ir manau kuo greiciau tuo geriau... :ph34r:
  • 0

#1084 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 11:06

ne antanukas  -_-  nieko bendro su pezo neturi. beje, pas mus darbe yra zmoniu isteigusiu nepelno siekusias organizacijas butent sporto bureliams ir t.t. ir tada daug lengviau gauna pinigu (netgi is savo rato visi 2 proc gali permesti metu pradzioj). Gal ne siemet, bet kitiems metams reiktu pagalvoti apie kazkoki tipo sporto bureli (ir nebutinai po klubo veliava) tam kad nekiltu problemu zaisti krepsini, vazineti su kartais ar kitiems malonumams  ;]  :beer:

tai vistiek reiktu kazkaip iregistruot tada kazka kad pervest tuos 2% ... taip ir iki LKL nueisim :) (reiktu rakauska perspet kad ateity gali prireikti tos arenos prie megos) :)

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 rugsėjo 20 - 11:08

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1085 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 14:51


Plius primeciau, kad jeigu sportuojanciu bus kaip vakar (plius traumuoti), tai ir po 30 Lt. menesiui uzteks. Manau Toliui iki nauju metu po 100 Lt. sumetus turetu uztekt. Bet cia jis pats pasakys situo klausimu. :beer:

na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos... :unsure:
  • 0

#1086 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 19:56

[quote name='antanukas406' date='Sep 20 2008, 02:51 PM']

[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos... :unsure: [/quote]
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu

Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?

P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet...
  • 0
Roots to roots

#1087 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 11:24

Turiu nuo pernais metu apranga Nr.19
Ant sortu radau kazkoki dydi 48, turetu buti kazkur XL
Uz 100lt perleisciau kam reikia.

kur tu anksciau buvai? alu gerei??? <_<

ple, jau viskas uzsakyta - nebent dar atsiras koks legionierius didesnis, tai zinosim pas ka ieskoti ;] :beer:

anksciau nelabai lindau i sita tema ;)
manau nebutu didelis nusikaltimas atsaukti kokia viena maike :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#1088 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 16:27

[quote name='Cr' date='Sep 20 2008, 07:56 PM'] [quote name='antanukas406' date='Sep 20 2008, 02:51 PM']

[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos... :unsure: [/QUOTE]
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu

Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?

P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet... [/quote]
jei reiks pajamsiu as ta apranga....
  • 0

#1089 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 17:51

[quote name='antanukas406' date='Sep 21 2008, 04:27 PM'] [quote name='Cr' date='Sep 20 2008, 07:56 PM'] [quote name='antanukas406' date='Sep 20 2008, 02:51 PM']

[/QUOTE]
na as jei riek moket po 30lt i men ir dar visi kiti tie mokesciai... tai nepasirasau... man kaip studentui dideli pinigai.. galit braukt is komandos... :unsure: [/QUOTE]
o tai maike imsi? Ji jau uzsakyta. Ar as turesiu i minusa ir su ja dar virs 100 Lt. sesti? Tada parasykit visi iki pirmadienio kam dar perbrangu ir raukiam sita reikala kol dar nevelu

Beje pirmadieni saleje buvo apsneketa viskas, o as dar ir parasiau (ziurek auksciau kelis postus) apie viska. Negi visi tokie akli bus ir apsimes is medziais iskritusiais?

P.S. Man asmeniskai irgi geriau butu i savo peza investuoti tuos pinigus, nes greit i darba nebus su kuo vaziuoti, bet... [/QUOTE]
jei reiks pajamsiu as ta apranga.... [/quote]
tai tik sita menesi reikes uz sale susimoket o kita menesi tik startini ir uz maikes ... dar cr kazkokiu remeju zadejo ... neskubek dar , ateik pirmadieni ir bus viskas aisku :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1090 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 23 - 19:55

Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus: 1. 100 uz sale iki nauju metu 2. 100 uz maikes kam reikia 3. 100 uz startini mokesti Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1091 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 17:37

Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:

1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti

Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.

ir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.
  • 0

#1092 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 17:52

Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:

1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti

Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.

ir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.

negazdinkit nes aplamai niekas neateis tuoj :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1093 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 18:54

Geriau dabar viska issiaiskinti, kad paskui nebutu f**kIN' SURPRISE !!!! :blink:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1094 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 24 - 20:05

Trumpai sakant, pasigalvokite visi busiantys komandoje ar galesite skirti iki 2008 metams maximum 300 Lt (kam nereikia maikiu ~200 Lt) grubiai paskaiciavus:

1. 100 uz sale iki nauju metu
2. 100 uz maikes kam reikia
3. 100 uz startini mokesti

Parasykit savo nuomone siuo klausimu, nes daug kam cia gana solidi suma yra.

ir plius ivertinkit, kad komandoje bus kaip ir pernai ~15 zmoniu, todel tikrai ne visi gaus pakankamai laiko aiksteleje.

negazdinkit nes aplamai niekas neateis tuoj :)

toks gyvenimas.
pvz pernai:
as organizavau dali reikalu, susimokejau visus mokescius, ir ... gavau trauma antrose varzybose. Nu ir ka??? nusizudyt reikejo? Kad ir likom paskutiniai, bet man KOMANDA, liko tiek pat ciotka, kaip ir iki tol.

Todel siemet net nedvejojas susimokesiu visas saibas, o kiek Dievas duos pazaist, tiek ir uzteks,.... nes 4 pries 5 manau nereikes chebrai lost... B)
  • 0

#1095 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 09:14

O ti kur jusu komandos sarasiukas? Kas dabar mislija zaisti :)
  • 0

#1096 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 09:24

Taigi, Tolis sendie liepe perduoti visiems, kurie negirdejo, kad sales nuoma zenkliai pabrango lyginant su ankstesniais metais ir siuo metu dyrikas praso pasirasyti sutarti 7 men. (nuo spalio 1 d.) uz 2800 Lt. Galima moketi dalimis (per du kartus). Taip, kad po 20 Lt. men. jau neuzteks tikrai...

suradau Barklio pernai daryta komandos sarasa. Siek tiek pakoreguosiu. Beje dar karta kuriems daromos naujos maikes susiziurekit ugius ir Nr. ir rytoj darau uzsakyma:

ATNAUJINTAS SARAŠIUKAS:

PEUGEOT KAUNAS:
1. Barklis Nr. 34
2. dARINSKAS Nr. 3
3. maiklass Nr. 11
4. awake Nr. 7
5. Geeras Nr. 25
6. Simakas Nr. 41
7. Tiger14 Nr. 14
8. Dainiusaz Nr. 12
9. Skirma Nr. 26
10. Zaldaris Nr. 13

Daromos naujos:

11. Tolis Nr.28 (dydis XL/54)
12. Vaidas S. Nr.31 (dydis XL/54)
13. Kostas Nr.4 (dydis XL/54)
14. GoTo (Tadas) Nr.10 (dydis L/52)
15. Antanukas406 (Martynas) Nr.9 (dydis L/52)
16. Cr Nr.24 (dydis L/52)

Kol kas tiek info :beer:

Tolis !!! Nejamk mano maikutes numerio ! :(
  • 0

#1097 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 11:34


Tolis !!! Nejamk mano maikutes numerio ! :(

jau uzsakyta ir itariu pagaminta. o ka bendro turi Vilniaus komanda su Kauno? As nesuprantu aplamai koks skirtumas pernai buvo gaminti vienodas maikes, bet su skirtinga numeracija???

vat toks, kad jeigu vln ar kaunas nestatytu komandos butu galima susijunkt zaidejams be didesniu problemu(numeracijos).
Arba pvz Nierijusv. Jis perbego i vln ir su savo numeriu ten nesidubliuos... :ph34r:
  • 0

#1098 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 14:34

Reiks savaitgali apsimesti, kad mokausi. Ir 100 lietuvisku sutaupysiu ir naudos gal bus :D
  • 0

#1099 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 19:48

Kad nekiltu jokiu klausimu del numeracijos ir komandu bendrumu ar skirtumu, galiu pasakyti, kad mes turime nauja/sena centro puoleja. Juo sutiko tapti Dionisas. Sake, kad prisijungs kiek gales. Gal ir i kokia treniruote atleks kada. Manau, kad siemet musu komanda yra daug zadanti :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1100 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 19:27

ok - kas pas mus vadas ir priima sprendimus kas zais komandoje ar ne? AR TOKS YRA??????? :angry: :ph34r:

As.
(Tinka?)

O kas per klausimas??? Del Deoniso? ar del Dainiuzo???

Jei trumpai tai:
Su Toliu apie Dionisa kalbejom praeita pirmadieni ir nutarem kad tok zaidejas tikrai nepamaisys. Plius ne legeonierius.
Del Dainiuzo tai as jau turiu nuomone nuo seniau. Jis kaip bezdzione neapsisprendzia "ar grazus ar protingas".

Ir dar.
Siaip misliju gal vertetu startini mokesty rinkt pagal preliminaru zaidimo laika. Pvz bus tikrai tokiu kurie realiai tik suola sildys... nes komandos pgarinda sudarys 7-8 zaidziantys zmones, o kiti bus KOMANDOS nariai, be kuriu tie zaidziantys irgi negaletu normaliai zaist. :blush:
Nu kazkas tokio...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0