Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1101 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 27 - 19:28

As.
(Tinka?)

daugiau klausimu neturiu -_- :beer:
  • 0
Roots to roots

#1102 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 27 - 20:12

Dainiau, as biski nesuprantu kame replės... Nei tu su Dionisu dėl pozicijos konkuruosi, nei dėl žaidimo laiko. Jei nori aiškumo, tai tu konkuruosi su Barkliu (kai jis loš), Maiklu, Žaldariu ir galbūt Simaku... (išvardinau ne prioritetų tvarka) O komandai bus tik geriau. Pas mus bus gerai subalansuota komanda, o starto penketas su Dionisu išvis gerai atrodytų bet kurioje mėgėjų lygoje... Viską apkalbėsim pirmadienį. Beje, Dionisai, gal ir tu atvarysi šį pirmadienį. Ir gal būtų galima šią temą padaryti "pasword protected" ? Nes kitų klubų žaidėjai čia tikrai užsuka dažnai.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1103 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 28 - 19:22

Iš mano pusės viskas. Gal galėtų gerbiami moderatoriai/adminai apsvarstyti mano pasiūlymą dėl šios forumo temos padarymo "pasword protected"?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1104 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 29 - 09:11

Sveiki, Kaip jau minejau Toliui as su mielu noru prisijungsiu, kiek tik spesiu. Bet tikiuosi tai kitems komandos nariams nekliudo. Nesinori inesti kazkokio bereikalingo susipriesinimo ir pykciu komandoje. Tad jumi tik sprest, ne man :) Kas link sio pirmadienio, tai niekaip :( Begales darbu yra, tai nespeju niekaip. O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?
  • 0

#1105 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 September 29 - 09:41

Sveiki,

Kaip jau minejau Toliui as su mielu noru prisijungsiu, kiek tik spesiu. Bet tikiuosi tai kitems komandos nariams nekliudo. Nesinori inesti kazkokio bereikalingo susipriesinimo ir pykciu komandoje. Tad jumi tik sprest, ne man :)

Kas link sio pirmadienio, tai niekaip :( Begales darbu yra, tai nespeju niekaip.

O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?

Toks zmogus kaip tu komandai tikrai reikalingas.
Praeitas sezonas parode, kad mes nesugebam atsikovoti lentos. Su tavim turetu gautis geriau. :)
Susipriesinimo nematau. Gal tik kaikuriu asmenu nuomoniu nesutarimas.
Zinoma mano nuomone siemet nieko neturetu dominti, nes siemet as tik palaikymo komandoje. :beer:
Supratau, kad is manes zaidejo nebus. :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1106 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 29 - 10:05

Sveiki,

Kaip jau minejau Toliui as su mielu noru prisijungsiu, kiek tik spesiu. Bet tikiuosi tai kitems komandos nariams nekliudo. Nesinori inesti kazkokio bereikalingo susipriesinimo ir pykciu komandoje. Tad jumi tik sprest, ne man :)

Kas link sio pirmadienio, tai niekaip :( Begales darbu yra, tai nespeju niekaip.

O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?

Toks zmogus kaip tu komandai tikrai reikalingas.
Praeitas sezonas parode, kad mes nesugebam atsikovoti lentos. Su tavim turetu gautis geriau. :)
Susipriesinimo nematau. Gal tik kaikuriu asmenu nuomoniu nesutarimas.
Zinoma mano nuomone siemet nieko neturetu dominti, nes siemet as tik palaikymo komandoje. :beer:
Supratau, kad is manes zaidejo nebus. :lol:

Konkurencija turi but. Ir tie kurie zais sipniau tures uzleist aisksteleje vieta kitiems. O palaikymo komanda taip pat svarbi nes pernai jos kaip ir nebuvo. Todel Ro tavo misija yra nemaziau svarbi. Organizuok fanus B) .
  • 0

#1107 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 29 - 10:56

Todel Ro tavo misija yra nemaziau svarbi. Organizuok fanus  B) .

manau jei ne siemet, tai kitamet irgi jungsiuos prie ro3 100 proc. su teise pabegioti pirmadieniais kartu ;] :beer: Juolab, kad pernai kaip man ro3 isaiskino, tai as buvau seniausias lygoje, o jis antras nuo galo :D

Edited by Cr, 2008 September 29 - 10:57.

  • 0
Roots to roots

#1108 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 29 - 12:40


O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?

zaidziam 20.30. beje, del visa ko buk pasiruoses su NerijumV susikeisti maikem del numerio jeigu nepavyks Toliui kito padaryti. Nes kol kas nieko neatrase dar del to...

Ti, kad mano maikute didele baisiai ;-) O inmazytes as netilpsiu tikrai. Tad jei dar ne velu, Toli paimk kita numeri pls. :)
  • 0

#1109 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 29 - 14:45

Fantastika ;-) ! Dekui. Jus renkates tik pirmadieniais. Taip?
  • 0

#1110 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 September 29 - 14:54

Fantastika ;-) ! Dekui.

Jus renkates tik pirmadieniais. Taip?

Taip.
Jei kalba eina epie krepsinio aikstele.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1111 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 30 - 17:01

Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis. Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje: 1. Tolis 2. Cr 3. Barklis 4. Dainiusaz 5. Geeras 6. Dionisas 7. Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1112 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 September 30 - 18:52

Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.

Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.


Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...

P.S. O kaip Skirma??? :huh:
  • 0

#1113 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 September 30 - 19:19

P.S. O kaip Skirma??? :huh:

vakar jo irgi nebuvo, bet tikekimes jis tiesiog gal negalejo?
  • 0
Roots to roots

#1114 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 September 30 - 20:19

Vakar jam varžybos buvo. Viskas ok. Mane kiti domina...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1115 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 30 - 20:34

Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.

Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.


Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...

Tai mane irgi gali irasyti i sarasa (jeigu tik tinku).
  • 0

#1116 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 01 - 07:39

Mano bendradarbis - Vaidas Laukaitis. Siaip jis jau nuo kito pirmadienio prades vel vaiksciot nes dabar turejo biskeli reikalu. O as patc irgi manau pradesiu judet nuo pirmadienio. B) P.S. O kur darinskas ir Tigeris(Linukas)???
  • 0

#1117 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 October 01 - 10:14

Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.

Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.


Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7. Darinskas
  • 0

#1118 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 01 - 11:34

1. Tolis 2. Cr 3. Barklis 4. Dainiusaz 5. Geeras 6. Dionisas 7. Darinskas 8. Vaidas (centriuks ^_^ )
  • 0

#1119 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 01 - 13:40

9. GoTTo

Jus akli ar ka? Zmogus ir pats parase ir as dar parasiau :rolleyes:

1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7. Darinskas
8. Vaidas (centriuks)
9. GoTTo
  • 0

#1120 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 October 01 - 13:59

9. GoTTo

Jus akli ar ka? Zmogus ir pats parase ir as dar parasiau :rolleyes:

advokatu dirbi? ;) :D
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users