daugiau klausimu neturiuAs.
(Tinka?)
Lietuvos autoklubų lyga
#1101
Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 19:28
#1102
Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 20:12
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1103
Parašyta 2008 rugsėjo 28 - 19:22
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1104
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 09:11
#1105
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 09:41
Toks zmogus kaip tu komandai tikrai reikalingas.Sveiki,
Kaip jau minejau Toliui as su mielu noru prisijungsiu, kiek tik spesiu. Bet tikiuosi tai kitems komandos nariams nekliudo. Nesinori inesti kazkokio bereikalingo susipriesinimo ir pykciu komandoje. Tad jumi tik sprest, ne man
Kas link sio pirmadienio, tai niekaipBegales darbu yra, tai nespeju niekaip.
O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?
Praeitas sezonas parode, kad mes nesugebam atsikovoti lentos. Su tavim turetu gautis geriau.
Susipriesinimo nematau. Gal tik kaikuriu asmenu nuomoniu nesutarimas.
Zinoma mano nuomone siemet nieko neturetu dominti, nes siemet as tik palaikymo komandoje.
Supratau, kad is manes zaidejo nebus.
#1106
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 10:05
Konkurencija turi but. Ir tie kurie zais sipniau tures uzleist aisksteleje vieta kitiems. O palaikymo komanda taip pat svarbi nes pernai jos kaip ir nebuvo. Todel Ro tavo misija yra nemaziau svarbi. Organizuok fanusToks zmogus kaip tu komandai tikrai reikalingas.Sveiki,
Kaip jau minejau Toliui as su mielu noru prisijungsiu, kiek tik spesiu. Bet tikiuosi tai kitems komandos nariams nekliudo. Nesinori inesti kazkokio bereikalingo susipriesinimo ir pykciu komandoje. Tad jumi tik sprest, ne man
Kas link sio pirmadienio, tai niekaipBegales darbu yra, tai nespeju niekaip.
O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?
Praeitas sezonas parode, kad mes nesugebam atsikovoti lentos. Su tavim turetu gautis geriau.
Susipriesinimo nematau. Gal tik kaikuriu asmenu nuomoniu nesutarimas.
Zinoma mano nuomone siemet nieko neturetu dominti, nes siemet as tik palaikymo komandoje.![]()
Supratau, kad is manes zaidejo nebus.![]()
#1107
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 10:56
manau jei ne siemet, tai kitamet irgi jungsiuos prie ro3 100 proc. su teise pabegioti pirmadieniais kartuTodel Ro tavo misija yra nemaziau svarbi. Organizuok fanus
.
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 rugsėjo 29 - 10:57
#1108
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 12:40
Ti, kad mano maikute didele baisiai ;-) O inmazytes as netilpsiu tikrai. Tad jei dar ne velu, Toli paimk kita numeri pls.zaidziam 20.30. beje, del visa ko buk pasiruoses su NerijumV susikeisti maikem del numerio jeigu nepavyks Toliui kito padaryti. Nes kol kas nieko neatrase dar del to...
O kokiu laiku jus siaip dazniausiai renkates?
#1109
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:45
#1110
Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:54
Taip.Fantastika ;-) ! Dekui.
Jus renkates tik pirmadieniais. Taip?
Jei kalba eina epie krepsinio aikstele.
#1111
Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 17:01
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1112
Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 18:52
P.S. O kaip Skirma???Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.
Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:
1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.
Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...
#1113
Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 19:19
vakar jo irgi nebuvo, bet tikekimes jis tiesiog gal negalejo?P.S. O kaip Skirma???
#1114
Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 20:19
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1115
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 20:34
Tai mane irgi gali irasyti i sarasa (jeigu tik tinku).Vakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.
Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:
1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.
Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...
#1116
Parašyta 2008 spalio 01 - 07:39
#1117
Parašyta 2008 spalio 01 - 10:14
1. TolisVakar susirinkom 9-niese, iš kurių vienas pašalinis.
Taigi, dabar jau kai žinom visas sąlygas/sumas, susirašom visi kas sutinka būti komandoje:
1. Tolis
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7.
Toliau pratęskite jau patys už save. Turim laiko iki kito pirmadienio, nes dokumentai salei nuomoti jau yra paduoti ir mane spalio mėnesį jau spaus prie sienos...
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7. Darinskas
#1118
Parašyta 2008 spalio 01 - 11:34
#1119
Parašyta 2008 spalio 01 - 13:40
1. Tolis9. GoTTo
Jus akli ar ka? Zmogus ir pats parase ir as dar parasiau
2. Cr
3. Barklis
4. Dainiusaz
5. Geeras
6. Dionisas
7. Darinskas
8. Vaidas (centriuks)
9. GoTTo
#1120
Parašyta 2008 spalio 01 - 13:59
advokatu dirbi? ;)9. GoTTo
Jus akli ar ka? Zmogus ir pats parase ir as dar parasiau
Vartotojų skaito šią temą: 4
narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0





