Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1201 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 22 - 14:02

sorry bet spalio 15d kantrybe baiges...

nr. vardas, pavardė
11 Andrius Kucinas
24 Arūnas Petkevičius
13 Arūnas Žaldaris
12 Dainius Šalvaitis
3 Darius Bučinskas
28 Giedrius Mackevičius
34 Giedrius Petkevičius
9 Haroldas Nevidauskas
14 Linas Milinavičius
41 Simas Vaicekauskas
26 Skirmantas Staniulis
7 Stasys Rekašius
10 Tadas Lingė
29 Tomas Daranda
31 Vaidas Laukaitis
25 Žydrūnas Rutkauskas

nesinervuok :beer:
beje, foto kaip matau irgi yra. trukstamas manau damesim sekanti karta B)
  • 0
Roots to roots

#1202 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 22 - 14:09

as nesinervuoju,tik toks dalykas,kai jus pradedat uzdavinet klausimus visokius ir panasiai,kai patis nepasirupinat visa info kuria reik :blink:
  • 0

#1203 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 October 22 - 14:29

Taigi dalyvaujanciu sarasiuks:
1. Cr :beer: (ar cia taip viskas aisku?)

Jei matysiu, kad speju gryzt is Utenos tai skambtelsiu tau ir gal abu su taksu varysim, dar simakas lyg zadejo kooperuotis ;)
  • 0

#1204 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 22 - 14:36

Taigi dalyvaujanciu sarasiuks:
1. Cr  :beer:  (ar cia taip viskas aisku?)

Jei matysiu, kad speju gryzt is Utenos tai skambtelsiu tau ir gal abu su taksu varysim, dar simakas lyg zadejo kooperuotis ;)

Jei maniske iki 19.00 susisuks ir spes grizti tai atleksim ir mes.
Seip planuose tikrai yra dalyvavimas. Uzteks tik forume vaidentis. :blush:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1205 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 October 22 - 14:52

As tai ant 19 val. nespesiu, o veliau vaziuoti nebebus nei jegu, nei noro... :unsure: Gero pasisedejimo :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1206 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 22 - 15:03

sita, kas per do kalbos - spesiu ar nespesiu - viskas jau uzsakyta - as tiek vienas alaus neisgersiu, kad ir kaip noreciau :P :beer: . zodziu kaip pasiklosi, taip ir issimiegosi, arba jei jau negali alaus isgerti brolau, tai ka jau apie kases losima kalbeti ;]

(siaip autoriaus mintys gali nesutapti su visos komandos jeigu ka :beer: )

Matosi, kad Cr'ui - Atostogos!!!
^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1207 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 October 22 - 15:21

sita, kas per do kalbos - spesiu ar nespesiu - viskas jau uzsakyta - as tiek vienas alaus neisgersiu, kad ir kaip noreciau  :P  :beer: . zodziu kaip pasiklosi, taip ir issimiegosi, arba jei jau negali alaus isgerti brolau, tai ka jau apie kases losima kalbeti  ;] 

(siaip autoriaus mintys gali nesutapti su visos komandos jeigu ka  :beer: )

Dziaukis, tau daugiau bus, o jei neisgersi, tai nors vaikams parnesi :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1208 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 22 - 15:29

Matosi, kad Cr'ui - Atostogos!!!
^_^

nepatikesi - vakar nusipirkau Roko opera - TELEBIMBAM - VORO VESTUVES (maciau Siemense live pavasary) - tai taip stoga rauna ir gera nuotaika!!! Kaimynai jauciu dainuoja kartu su manim dabar :lol: :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#1209 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 22 - 17:37

As tureciau su savaja ir atlekt ,bet gali but ,kad vairuosiu,tai jai ka prigriebciau aplinkiniu keleta :beer: bet negarantuoju,kad vairuosiu :P
  • 0

#1210 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 22 - 17:58

As tai nebusiu, nes tuo metu sedesiu operos ir baleto teatre ir kulturinsiuosi :P :)
  • 0

#1211 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 23 - 21:50

:( atleiskit, bet neisejo atvaryt... eilini karta <_<
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1212 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 October 24 - 07:06

sory kad nebuvau, bet tik puse pirmos nakties is darbo grizau :wacko: kaip del startinio mokescio? pirmadieni dar nevelu susimoket?
  • 0

#1213 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 24 - 08:15

sory kad nebuvau, bet tik puse pirmos nakties is darbo grizau :wacko: kaip del startinio mokescio? pirmadieni dar nevelu susimoket?

manau, kad neturetu buti. Vakar siaip jau dali surinkom ir jeigu iskaitant Undine, tai puse sumos turim. Aisku, butu gerai pirmadieni uzbaigt ta reikala su pinigais, bo man ir taip galva dabar skauda, o sendie reikia susiskaiciuot kur ten mano pragerti, o kur komandos... :wacko: :D :beer:

P.S. O siaip kas buvo vakar, tai manau gan smagiai pasisedejom. Manau, kad po pirmo rato renksim ir kita pasisedejima ir galbut turnyra ;] Tik zmona klause kiek isgeriau - sakau geriau... tik bokalai buvo po 1 litra (ta prasme didesniu jau nerado) :P
  • 0
Roots to roots

#1214 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 24 - 11:02

OFICIALU: Pirmadieni 20:30 ikisezonines rungtynes. Losim su MAKROFLEX'su (http://www.kkl.lt/in...b8abd4578281507). Teisejai ir sekretore bus. B)
  • 0

#1215 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 October 24 - 11:14

OFICIALU:

Pirmadieni 20:30 ikisezonines rungtynes. Losim su MAKROFLEX'su (http://www.kkl.lt/in...b8abd4578281507).

Teisejai ir sekretore bus.  B)

pagaliau :)~ zaisim visi 16 , ar zais tik 12 ? jei 12 butu gerai sarasas kas zais :)

Edited by dainiusaz, 2008 October 24 - 11:33.

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1216 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2008 October 24 - 12:04

Ikisezoninese manau galim ir 16, kaip sakant pagal norus ir galimybes :)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1217 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 October 24 - 13:03

OFICIALU:

Pirmadieni 20:30 ikisezonines rungtynes. Losim su MAKROFLEX'su (http://www.kkl.lt/in...b8abd4578281507).

Teisejai ir sekretore bus.  B)

pagaliau :)~ zaisim visi 16 , ar zais tik 12 ? jei 12 butu gerai sarasas kas zais :)

Pirmumas tiem, kas vakar buvo komandos "cementofkej" :P
  • 0

#1218 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 October 24 - 13:24

Pirmumas tiem, kas vakar buvo komandos "cementofkej" :P

+ kas susimokejo uz starta (na ir maikes aisku ;] ) :beer:

P.S. Kasa atsidarys pirmadieni 20.25, tad visi norintys zaisti dar gales suspeti :D
  • 0
Roots to roots

#1219 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2008 October 24 - 14:08


Pirmumas tiem, kas vakar buvo komandos "cementofkej"  :P

+ kas susimokejo uz starta (na ir maikes aisku ;] ) :beer:

P.S. Kasa atsidarys pirmadieni 20.25, tad visi norintys zaisti dar gales suspeti :D

ot velnes.
tai pirmadieni neiseis man palakstyti.
nieko bent pasirgti ateisiu. :beer:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1220 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • posts 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Posted 2008 October 27 - 11:57

OFICIALU:

Pirmadieni 20:30 ikisezonines rungtynes. Losim su MAKROFLEX'su (http://www.kkl.lt/in...b8abd4578281507).

Teisejai ir sekretore bus. B)

Šiandien iš Makroflekso skambino ir klausinėjo apie Kauno komanda :) Nuteikiau, kad lengva nebus, tegul bijo :D
Žodžiu chebryte nepasišiukšlinkit :beer:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users