jei truksta zmoniu, gal ir mane prigriebtum gimtojoj salej palakstyt...O sita kiek siandien planuoja zmoniu susirinkti? 10 bus ar sunkiai? Bo kadangi siandien atvaziuoju, tai noretusi pasizaisti normaliai 5x5
Praeita karta maciau, kad buvo 8 zmogenai, tai misliju gal lasha galiu prigriebti tuo paciu kartu palakstyti, jei jus nieko pries. Q manot?
Lietuvos autoklubų lyga
#1161
Parašyta 2008 spalio 13 - 15:21
#1162
Parašyta 2008 spalio 13 - 15:36
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1163
Parašyta 2008 spalio 13 - 16:53
galiu paskolinti kelio itvarasendie Barklio nebus, tad reiks aptarti arba pritarti jo siulomam komandos variantui ir perduoti info registravimui.
As pats arba zaisiu viena koja arba praleisiu jeigu bus kam lost - visa savaite kazkas su keliu negerai ir be itvaro nesinori rizikuoti...
turiu grynai sportui
tik reiktu atrast
#1164
Parašyta 2008 spalio 13 - 22:16
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1165
Parašyta 2008 spalio 14 - 06:54
nebuvo kada dar prisimieruoti, bet aciu is ankstogaliu paskolinti kelio itvara
turiu grynai sportui
tik reiktu atrast
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 spalio 18 - 20:41
#1166
Parašyta 2008 spalio 14 - 08:07
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1167
Parašyta 2008 spalio 14 - 11:07
#1168
Parašyta 2008 spalio 14 - 12:19
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1169
Parašyta 2008 spalio 14 - 13:25
#1170
Parašyta 2008 spalio 14 - 13:27
Tai Undineles veliavos reikia BENDRAI fotoZodziu atnesiu visiems i sale, kas dar neturit ir manau visi graziai nusifotkinsim kartu (+ bendra viena foto).
#1171
Parašyta 2008 spalio 14 - 13:44
reiks Hariui paskambinti, kad prigriebtu... Jeigu as pamirsciau - tu jo numeri irgi turiTai Undineles veliavos reikia BENDRAI foto
#1172
Parašyta 2008 spalio 15 - 11:01
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1173
Parašyta 2008 spalio 15 - 15:21
Kas tiesa tai tiesa.Realiai visi mes esam tada legionieriai
#1174
Parašyta 2008 spalio 15 - 20:17
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1176
Parašyta 2008 spalio 15 - 20:31
ta prasme su apranga kur pas musu buvo o antrose perejo i kita komanda ar tas be aprangos skacukasdidelis - Dionisas - tavo draugas
![]()
mazas - Lashas - mano draugas
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1177
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2008 spalio 15 - 20:58
Tas kur su apranga, berods 21 numerius ;)ta prasme su apranga kur pas musu buvo o antrose perejo i kita komanda ar tas be aprangos skacukas
Šį pranešimą redagavo Geeras: 2008 spalio 15 - 20:58
#1178
Parašyta 2008 spalio 15 - 21:06
nesuk tu jam pautu - atvaziuos vel ir pamatysi, o jeigu ne - supazindinsimTas kur su apranga, berods 21 numerius ;)
#1179
Parašyta 2008 spalio 15 - 21:23
ko tais prirasymo nebuvo ...nesuk tu jam pautu - atvaziuos vel ir pamatysi, o jeigu ne - supazindinsim
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1180
Parašyta 2008 spalio 15 - 21:40
uzo Kosto tai nespejei perspeti
![]()
![]()
P.S. Siulyciau visiems gerai viena karta sugert pries sezona ir isaiskinti who is who prie![]()
P.S.S. Kad pilnai komanda susizaistu reiktu keleta pamokeliu dar pries tai ismokti:
http://www.youtube.c...feature=related
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





