Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1381 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 25 - 23:42

zinau, uztai teisybe raso nes pagal statistika raso
  • 0

#1382 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 08:08

zinau, uztai teisybe raso nes pagal statistika raso

butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliai -_-
  • 0
Roots to roots

#1383 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 08:35

beje pirmi rezultatai:
http://www.kkl.lt/in...=&aType=&dType=

BMW Vilnius tik 2 taskais F-kes iveike... Ir abejose komandose yra po aisku lyderi -_-
  • 0
Roots to roots

#1384 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 09:15

butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliai -_-

Bandysiu buti kaip tik imanoma.
  • 0

#1385 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 10:05

butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliai -_-

tai jau mane nurasei? :D gal kaip tam tekste geriau nezaisti man ir palikti viska fortunai :unsure: :D
  • 0

#1386 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 10:24

reiks atvaziuot pasirgt sestadieni :beer: p.s. Cr, lyginant su ju centrais, jusiskiai visi maziukai ;) pernai musu jie nesuvalge vien del to, kad patys super centra legionieriu toms rungtynems turejom... -_-

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 lapkričio 26 - 10:24

  • 0

#1387 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 12:04

tai jau mane nurasei? :D gal kaip tam tekste geriau nezaisti man ir palikti viska fortunai :unsure: :D

nenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.

Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersius :beer:
  • 0
Roots to roots

#1388 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 19:23

ir alu uz komanda isgersius :beer:

kuo toliau vis labiau skaudant desiniam peciu ir alkunei apie tokia perspektyva mastau ir as :) kazin TOKS daiktas veiksmingas sportuojant kad maziau kruvio gautu alkune
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1389 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 19:35

kuo toliau vis labiau skaudant desiniam peciu ir alkunei apie tokia perspektyva mastau ir as :) kazin TOKS daiktas veiksmingas sportuojant kad maziau kruvio gautu alkune

normalu kad skauda, paziurejus kaip alkunem dirbi po kase ;) :beer:
  • 0

#1390 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 20:38

nenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.

Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersius :beer:

as 194cm :D tik kad sveriu 81kg :D
  • 0

#1391 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 20:44

as 194cm :D tik kad sveriu 81kg :D

cia tarp kitko. Tas asmuo jau keleta kartu zaide pas mus. Ir man labai patinka kaip Jis zaidzia. Ir masto aiksteleje, ir verztis gerai moka, ir ranka gera turi.ir po krepsiu gerai stovi. Tad jei dar kazkaip imanoma, siulau Jums paimt Ji i komanda.

lashas
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1392 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 20:49

as 194cm :D tik kad sveriu 81kg :D

kazkas panasaus kaip Maiklas busi. Butinai atlek pirmadieni i treniruote ir tada paziuresim ka dar galima padaryti (gal kas is vilnieciu apranga paskolys-parduos jeigu ka?) :beer:
  • 0
Roots to roots

#1393 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 20:50

nenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.

Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersius  :beer:

as 194cm :D tik kad sveriu 81kg :D

nu va turetumem jau du lengvus centrus :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1394 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 20:53


as 194cm :D  tik kad sveriu 81kg :D

kazkas panasaus kaip Maiklas busi. Butinai atlek pirmadieni i treniruote ir tada paziuresim ka dar galima padaryti (gal kas is vilnieciu apranga paskolys-parduos jeigu ka?) :beer:

valdukas kiek pamenu pardavinejo apranga ...
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1395 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 22:08


valdukas kiek pamenu pardavinejo apranga ...

pries dvi savaites emigravo i UK. Kadangi niekam nereikejo jo aprangos, tai dabar net neaisku kur jos ieskoti... Zodziu pirmadieni pakalbesim apie tai. Dabar visi rupinkites sestadieniu labiau... -_-

siaip ta Rascala galit i mano vieta itraukt, nes as jau 99 roc, kad kase privalau pamirst...
beje ir apranga galiu paskolint... cr manau galetu suderint. ^_^
  • 0

#1396 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 22:24

siaip ta Rascala galit i mano vieta itraukt, nes as jau 99 roc, kad kase privalau pamirst...
beje ir apranga galiu paskolint... cr manau galetu suderint. ^_^

siaip gal viskas ir ok butu, bet paziurejau, kad jis prisijunges tik 2008 rugsejo men.... Reikia tada su ege si dalyka derinti ir prasyti, kad leistu zaisti netraukiant ji i legioneriu sarasa, o kaip klubo naujoka -_- Rytoj pabandysiu parasyti jam e-meila... :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1397 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 12:53


as 194cm :D  tik kad sveriu 81kg :D

cia tarp kitko. Tas asmuo jau keleta kartu zaide pas mus. Ir man labai patinka kaip Jis zaidzia. Ir masto aiksteleje, ir verztis gerai moka, ir ranka gera turi.ir po krepsiu gerai stovi. Tad jei dar kazkaip imanoma, siulau Jums paimt Ji i komanda.

lashas

Dekui lashas :beer:
  • 0

#1398 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 14:10

Dekui lashas :beer:

tai nera uz ka. Jei Tave paims ir jei gerai ten sulosi, tai penki :beer: ir atsiskaite!!!


sekmes

lashas
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1399 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 14:26

tai nera uz ka. Jei Tave paims ir jei gerai ten sulosi, tai penki :beer: ir atsiskaite!!!

mes bent pirmadieniais tikrai priimsim. visa kita priklausys nuo organizatoriu. visa info egei jau persiunciau. lauksim atsakymo. tiek ziniu -_-
  • 0
Roots to roots

#1400 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 14:29


mes bent pirmadieniais tikrai priimsim. visa kita priklausys nuo organizatoriu. visa info egei jau persiunciau. lauksim atsakymo. tiek ziniu  -_-

Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?

Šį pranešimą redagavo lashas: 2008 lapkričio 27 - 14:30

  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0