Lietuvos autoklubų lyga
#1381
Svečias_Haris_*
Posted 2008 November 25 - 23:42
#1382
Posted 2008 November 26 - 08:08
butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliaizinau, uztai teisybe raso nes pagal statistika raso
#1383
Posted 2008 November 26 - 08:35
http://www.kkl.lt/in...=&aType=&dType=
BMW Vilnius tik 2 taskais F-kes iveike... Ir abejose komandose yra po aisku lyderi
#1384
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 November 26 - 09:15
Bandysiu buti kaip tik imanoma.butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliai
#1385
Posted 2008 November 26 - 10:05
tai jau mane nurasei?butent - lyderio pernai nebuvo. Po lenta zmogaus irgi neturejom, todel ir buvom priversti metyti trajakus. Sy sestadieni nebus Maiklo, Dainiuzo. O kaip Dionisas? Bo tada lieka tik Vaidas ir aruzal po lenta, o visi kiti vel maziukai... Beje, Skirmos irgi nebus, tad Darinskas lieka kaip ir vienas pagrindinis izaidejas. Taip, kad optimizmo daug nekelia toks startas... O tas 8 Nr. neziurejau - kokioj pozicijoj losia? Taip, kad manau tau ir Toliui teks tempti komanda, o kitiems padeti kiek imanima maximaliai
#1386
Posted 2008 November 26 - 10:24
Edited by Nerijusv, 2008 November 26 - 10:24.
#1387
Posted 2008 November 26 - 12:04
nenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.tai jau mane nurasei?
gal kaip tam tekste geriau nezaisti man ir palikti viska fortunai
![]()
Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersius
#1388
Posted 2008 November 26 - 19:23
kuo toliau vis labiau skaudant desiniam peciu ir alkunei apie tokia perspektyva mastau ir asir alu uz komanda isgersius
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1390
Svečias_Rascal_*
Posted 2008 November 26 - 20:38
as 194cmnenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.
Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersius
#1391
Posted 2008 November 26 - 20:44
cia tarp kitko. Tas asmuo jau keleta kartu zaide pas mus. Ir man labai patinka kaip Jis zaidzia. Ir masto aiksteleje, ir verztis gerai moka, ir ranka gera turi.ir po krepsiu gerai stovi. Tad jei dar kazkaip imanoma, siulau Jums paimt Ji i komanda.as 194cm
tik kad sveriu 81kg
lashas
#1392
Posted 2008 November 26 - 20:49
kazkas panasaus kaip Maiklas busi. Butinai atlek pirmadieni i treniruote ir tada paziuresim ka dar galima padaryti (gal kas is vilnieciu apranga paskolys-parduos jeigu ka?)as 194cm
tik kad sveriu 81kg
#1393
Posted 2008 November 26 - 20:50
nu va turetumem jau du lengvus centrusas 194cmnenurasiau. bet ar su tavim ar be - visvien bus fortuna zaisti - paziurek i ju sudeti ir suprasi. Kaip NerijusV minejo - musu centras kaip ju vienas is krastu. Mazesniu uz 190 cm gal tik du. O pas mus didesniu kaip 190 cm irgi turbut tik du. Plius ju aiksteleje bus. Zodziu optimizmu nekvepia, bet jeigu visi los labiau atsipalaidave (ne taip kaip pernai), gal kas ir gausis.
Bet tokio klausimo, kad gal as nebusiu ir manes nereikia, net mintyse negali buti. As, kad ir nepateksiu i 12-tuka, visvien kiek galesiu bent ant suolo pasukausiu ir alu uz komanda isgersiustik kad sveriu 81kg
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1394
Posted 2008 November 26 - 20:53
valdukas kiek pamenu pardavinejo apranga ...kazkas panasaus kaip Maiklas busi. Butinai atlek pirmadieni i treniruote ir tada paziuresim ka dar galima padaryti (gal kas is vilnieciu apranga paskolys-parduos jeigu ka?)
as 194cmtik kad sveriu 81kg
![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1395
Posted 2008 November 26 - 22:08
siaip ta Rascala galit i mano vieta itraukt, nes as jau 99 roc, kad kase privalau pamirst...pries dvi savaites emigravo i UK. Kadangi niekam nereikejo jo aprangos, tai dabar net neaisku kur jos ieskoti... Zodziu pirmadieni pakalbesim apie tai. Dabar visi rupinkites sestadieniu labiau...
valdukas kiek pamenu pardavinejo apranga ...![]()
beje ir apranga galiu paskolint... cr manau galetu suderint.
#1396
Posted 2008 November 26 - 22:24
siaip gal viskas ir ok butu, bet paziurejau, kad jis prisijunges tik 2008 rugsejo men.... Reikia tada su ege si dalyka derinti ir prasyti, kad leistu zaisti netraukiant ji i legioneriu sarasa, o kaip klubo naujokasiaip ta Rascala galit i mano vieta itraukt, nes as jau 99 roc, kad kase privalau pamirst...
beje ir apranga galiu paskolint... cr manau galetu suderint.
#1397
Svečias_Rascal_*
Posted 2008 November 27 - 12:53
Dekui lashascia tarp kitko. Tas asmuo jau keleta kartu zaide pas mus. Ir man labai patinka kaip Jis zaidzia. Ir masto aiksteleje, ir verztis gerai moka, ir ranka gera turi.ir po krepsiu gerai stovi. Tad jei dar kazkaip imanoma, siulau Jums paimt Ji i komanda.
as 194cmtik kad sveriu 81kg
lashas
#1398
Posted 2008 November 27 - 14:10
tai nera uz ka. Jei Tave paims ir jei gerai ten sulosi, tai penkiDekui lashas
sekmes
lashas
#1399
Posted 2008 November 27 - 14:26
mes bent pirmadieniais tikrai priimsim. visa kita priklausys nuo organizatoriu. visa info egei jau persiunciau. lauksim atsakymo. tiek ziniutai nera uz ka. Jei Tave paims ir jei gerai ten sulosi, tai penki
ir atsiskaite!!!
#1400
Posted 2008 November 27 - 14:29
Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?
mes bent pirmadieniais tikrai priimsim. visa kita priklausys nuo organizatoriu. visa info egei jau persiunciau. lauksim atsakymo. tiek ziniu
Edited by lashas, 2008 November 27 - 14:30.
8 user(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users





