prie progos grazinsiu. viena karta ziadziau kai buvo visai chrenova - padejo, bet baisiai nepatogus. dabar kazkaip geriau su koja (gal orai itakos turi). taip, kad galiu Dionisui kada paduot ar siaip prie progos atiduosiu jeigu neskubu.Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?
Bet kuriuo atveju ACIU





