Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1401 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 14:58

Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?

prie progos grazinsiu. viena karta ziadziau kai buvo visai chrenova - padejo, bet baisiai nepatogus. dabar kazkaip geriau su koja (gal orai itakos turi). taip, kad galiu Dionisui kada paduot ar siaip prie progos atiduosiu jeigu neskubu.
Bet kuriuo atveju ACIU :beer:
  • 0
Roots to roots

#1402 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 19:30


Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?

prie progos grazinsiu. viena karta ziadziau kai buvo visai chrenova - padejo, bet baisiai nepatogus. dabar kazkaip geriau su koja (gal orai itakos turi). taip, kad galiu Dionisui kada paduot ar siaip prie progos atiduosiu jeigu neskubu.
Bet kuriuo atveju ACIU :beer:

Cr'ai, uzlek pas Rita ir pasiimk mano peugeot apranga, bei paprasyk kad duotu kelio itvara(gali ir abu psiimt). Pasimieruok ir pabandyk. Jei patiks galesi uzsisakyt. Nes man ju ko gero kokius 5-6 men nereikes nei aprangos nei apsaugu :blush: .
  • 0

#1403 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 20:35

Cr'ai, uzlek pas Rita ir pasiimk mano peugeot apranga, bei paprasyk kad duotu kelio itvara(gali ir abu psiimt). Pasimieruok ir pabandyk. Jei patiks galesi uzsisakyt. Nes man ju ko gero kokius 5-6 men nereikes nei aprangos nei apsaugu :blush: .

rytoj po darbo tai padarysiu. Bet dar laukiu Eges atsakymo del Rascal. tikekimes, kad jis bus teigiamas :blush:
  • 0
Roots to roots

#1404 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 23:44


Cr'ai, kaip Tavo kelis? Ar tas itvaras bent kiek padeda?

prie progos grazinsiu. viena karta ziadziau kai buvo visai chrenova - padejo, bet baisiai nepatogus. dabar kazkaip geriau su koja (gal orai itakos turi). taip, kad galiu Dionisui kada paduot ar siaip prie progos atiduosiu jeigu neskubu.
Bet kuriuo atveju ACIU :beer:

neskubu
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1405 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 00:36

Na tai ar kas nors pavairuos mane iki mastaiciu ir atgal, sestadieni?
  • 0

#1406 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 08:47

Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Civicclub (64:68)
http://www.kkl.lt/in...d8&d=statistika

Beje, jau turim ir nauja zaideja (aciu tau Barkli uz visas pastangas - sis sezonas bus dedikuotas tau :blush: )

http://www.kkl.lt/in...4f5a5a7e7fd33c0

:beer:
  • 0
Roots to roots

#1407 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 09:02

Sveikas prisijunges :beer:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1408 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 11:06

tai gal sestadieni pasirodysi Rascal?
  • 0

#1409 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 12:08

Na tai ar kas nors pavairuos mane iki mastaiciu ir atgal, sestadieni?


O tu kurioj vietoj apsistojes?

As is Slabotkes vaziuoju...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1410 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 12:14

tai gal sestadieni pasirodysi Rascal?

turetu.


musu ekipazas turetu buti - aruzal, simakas, as, kostas, awake(?) - susiskambysim rytoj :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 lapkričio 28 - 12:15

  • 0
Roots to roots

#1411 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 13:47

turetu.


musu ekipazas turetu buti - aruzal, simakas, as, kostas, awake(?) - susiskambysim rytoj :beer:

Nu mielai prisijungciau, tik pasakykit iki kur man atlekt? Iki centras Luksio gatvej tinka? :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1412 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 14:54

[quote name='awake' date='Nov 28 2008, 01:47 PM'] [quote name='Cr' date='Nov 28 2008, 12:14 PM'] turetu.



Nu mielai prisijungciau, tik pasakykit iki kur man atlekt? Iki centras Luksio gatvej tinka? :rolleyes: [/QUOTE]
Raskal pasirodo irgi beveik prie Hyperio gyvena. Gotto Sukileliu pr. Tai gal du ekipazus darom, kad nesigrusti? Kam gainioti visiems is karto savo auto. Tai kas nori vairuoti? :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 lapkričio 28 - 14:55

  • 0
Roots to roots

#1413 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 15:19

Galima ir du, bet neaisku kaip Gotto sveikata... zodziu, ryt susiskambinsim ir susitarsim ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1414 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 15:35

Galima ir du, bet neaisku kaip Gotto sveikata... zodziu, ryt susiskambinsim ir susitarsim ;)

susiskambysim, bo Simakas gali buti ir su antra puse ;]
  • 0
Roots to roots

#1415 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 16:10

as galiu kokius max 2-3 zmones paimt, nes mano galinis klisas :blush: lb jauciasi kai daugiau svorio buna :)
  • 0

#1416 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 17:09

Vo! Aš 99% kad būsiu. Tik turėsiu kitą bėdą, nežinau kaip tiksliai privažiuoti ar nuvažiuoti :( Gal kas galės mane kur pakeliui pasitikti?
  • 0

#1417 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 17:40

Vo! Aš 99% kad būsiu. Tik turėsiu kitą bėdą, nežinau kaip tiksliai privažiuoti ar nuvažiuoti :( Gal kas galės mane kur pakeliui pasitikti?

vieta pagal maps.lt

jei paprasciau - varai nuo vilniaus iki megos, tada suki link marijampoles ir varai tuo keliu keliolika (14-15) km, po desine bus nedidelis miestelis - Mastaiciai.
jei gerai pamenu, toj sankryzoj virs pagrindinio kelio viadukas, neturetum pramazint.
  • 0

#1418 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 19:45

As irgi kokius 2 - 3 zmogus prigriebti galiu ;) Nes vaziuoju vienas ;)
  • 0

#1419 Svečias_Mantas_V6_*

Svečias_Mantas_V6_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 22:39

Beje pas juos losia tik 8nr, tai kas pas mus greiciausias ji dengs?

Dekui uz pasitikejima, bet nenuvertinkit taip musu :D Siais metais siek tiek pasistiprinom ;)

P.S.: geru varzybu rytoj, be traumu ir t.t.
  • 0

#1420 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 23:54

as galiu kokius max 2-3 zmones paimt, nes mano galinis klisas :blush:  lb jauciasi kai daugiau svorio buna :)

Dar nesu vaziaves su 306-tu, o ir sveriu nedaug :blush: :D
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0