sita as jau senai sakiau....P.S.S. o tas faktas kad losia per daug irgi TEISYBE. Reikia remtis 7-8 zaidejais, o kiti tik siaip max 5 min turetu isbekt, o gal net ir isvis neisbekt...
nu o jei pas mus bus taip kaip pernai su vilniaus komanda, tai nafik tada is vis lost ir dar del tokio sh.. cia nervus gadintis. taip kad as cia ateinu pazaist o ne profesionalu tapt. o kad pas mus to zaidimo nera tai faktas, bet as tik tuo momentu susinerviju ir isejes is sales pamirstu. nu pralosem ir kas cia baisaus kam atsitiko?? algu vis tiek nieks nemoka uz gera zaidima. ateisim ryt, aptarsim ka galim pakeist. as padariau isvadas kaip galeciau pagerinti ar pakeisti savo zaidima ir valio, tai kokio velnio cia dar visam pasauliui skelbt kaip kam blogai darosi kad pralosem...





