Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1441 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 21:27

P.S.S. o tas faktas kad losia per daug irgi TEISYBE. Reikia remtis 7-8 zaidejais, o kiti tik siaip max 5 min turetu isbekt, o gal net ir isvis neisbekt...

sita as jau senai sakiau....
nu o jei pas mus bus taip kaip pernai su vilniaus komanda, tai nafik tada is vis lost ir dar del tokio sh.. cia nervus gadintis. taip kad as cia ateinu pazaist o ne profesionalu tapt. o kad pas mus to zaidimo nera tai faktas, bet as tik tuo momentu susinerviju ir isejes is sales pamirstu. nu pralosem ir kas cia baisaus kam atsitiko?? algu vis tiek nieks nemoka uz gera zaidima. ateisim ryt, aptarsim ka galim pakeist. as padariau isvadas kaip galeciau pagerinti ar pakeisti savo zaidima ir valio, tai kokio velnio cia dar visam pasauliui skelbt kaip kam blogai darosi kad pralosem...
  • 0

#1442 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:09

Tai ir gilinames i tai tik tam kad gal iseiti i aikste smagiai pazaisti ir kaip bonusa prie to laimeti. ;-) Tiesiog kai mane pakviete Tolis, as supratau kitaip biski ;-) Masciau jus noryt netik pazaisti bet ir karts nuo karto laimeti :D Kaip ten sakoma :) "Bes truda ... is pruda" :D
  • 0

#1443 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:26

Pasakysiu tiek - kiek mes su Barkliu diskutavom apie praeitus metus, tai visu pirma nebuvo strategijos jokios ir keliamu komandai tikslu - zaidziam for fun ar imam zaidejus is sono ir laimim lyga. Siemet nors ir buvo bandoma pasistiprinti, bet velgi pasikartosiu - NERA JOKIOS STRATEGIJOS!!! Kas analizavo kaip atrodo mitsai ir kaip reiktu pries juos zaisti??? Kas masto jau sendien masto apie sekancias varzybas su BMW???

Antra - neturim izaidejo ir centro (arba nemokam jo isnaudoti).
O del to kiek zmoniu ir kaip turi zaisti reikia pasikalbeti pries varzybas. Kam apsilineti jeigu tik 1 minute zaisti? Geriau nusprendziam is anksto kas alu geria ir komanda palaiko is sono sukaudami, o ne visiems ant suolo sedeti... Zodziu pirma reikia apsispresti ko mes norim, o tada ieskoti sprendimo budu!

P.S. Pries miega pernai metu statistika pasiziurekit. Gal turesit ka pakomentuoti rytoj:
http://www.kkl.lt/in...4d7855465bef088

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 lapkričio 30 - 23:36

  • 0
Roots to roots

#1444 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:40

Pasakysiu tiek - kiek mes su Barkliu diskutavom apie praeitus metus, tai visu pirma nebuvo strategijos jokios ir keliamu komandai tikslu - zaidziam for fun ar imam zaidejus is sono ir laimim lyga. Siemet nors ir buvo bandoma pasistiprinti, bet velgi pasikartosiu - NERA JOKIOS STRATEGIJOS!!! Kas analizavo kaip atrodo mitsai ir kaip reiktu pries juos zaisti??? Kas masto jau sendien masto apie sekancias varzybas su BMW???

Antra - neturim izaidejo ir centro (arba nemokam jo isnaudoti).
O del to kiek zmoniu ir kaip turi zaisti reikia pasikalbeti pries varzybas. Kam apsilineti jeigu tik 1 minute zaisti? Geriau nusprendziam is anksto kas alu geria ir komanda palaiko is sono sukaudami, o ne visiems ant suolo sedeti... Zodziu pirma reikia apsispresti ko mes norim, o tada ieskoti sprendimo budu!

zodziu pas musu grynas chaosas (visom imanomom prasmem) :) o kalbant apie komanda jau senai norejau siulyti kad butu sudarytas dvyliktukas zmoniu kurie zais, galbut net butu pagalvota ir apie tuos 7-8 zmones kurie bus pagrindas ... tada butu ramybe visiems , vieni galetu stengtis i ja patekt - kiti gert alu , o kiti galetu zaist :) beje kalbant apie alu ... su mielu noru perleisciau savo apranga rascal (jei domina kreipkis i pm arba rytoj galesim tai aptarti :) plius dar man :beer: uz startini :) ) ... tai nereiskia kad pasitraukiu is komandos :)

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 lapkričio 30 - 23:43

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1445 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:50

beje kalbant apie alu ... su mielu noru perleisciau savo apranga rascal (jei domina kreipkis i pm arba rytoj galesim tai aptarti :) plius dar man :beer: uz startini :) ) ... tai nereiskia kad pasitraukiu is komandos :)

labas rytas - laikas butu jau baigti gerti! ;] Issipachmielink ir rytoj ateik i trefke. Deja alus jau pastatytas ir apranga bei visa kita Rascal turi (negi tu neskaitei paskutiniu mano rasytu temu?). <_<

Zodziu diskusijos baigtos :ph34r:

P.S. As tikiu kad kai Barklis po Nauju prisijung prie musu "treneriu" stabo, viskas pakryps geraja vaga :beer: . Bet pasiruoskit gauti velniu simta kartu daugiau nei nuo Dioniso rubineje :D :P
  • 0
Roots to roots

#1446 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:56

labas rytas - laikas butu jau baigti gerti! ;] Issipachmielink ir rytoj ateik i trefke. Deja alus jau pastatytas ir apranga bei visa kita Rascal turi (negi tu neskaitei paskutiniu mano rasytu temu?). <_<

skiasi alaus nebus :( ... beje cia skelbima radau gal padetu MYGT :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1447 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 00:14

Pasakysiu tiek - kiek mes su Barkliu diskutavom apie praeitus metus, tai visu pirma nebuvo strategijos jokios ir keliamu komandai tikslu - zaidziam for fun ar imam zaidejus is sono ir laimim lyga. Siemet nors ir buvo bandoma pasistiprinti, bet velgi pasikartosiu - NERA JOKIOS STRATEGIJOS!!! Kas analizavo kaip atrodo mitsai ir kaip reiktu pries juos zaisti??? Kas masto jau sendien masto apie sekancias varzybas su BMW???

Antra - neturim izaidejo ir centro (arba nemokam jo isnaudoti).
O del to kiek zmoniu ir kaip turi zaisti reikia pasikalbeti pries varzybas. Kam apsilineti jeigu tik 1 minute zaisti? Geriau nusprendziam is anksto kas alu geria ir komanda palaiko is sono sukaudami, o ne visiems ant suolo sedeti... Zodziu pirma reikia apsispresti ko mes norim, o tada ieskoti sprendimo budu!

P.S. Pries miega pernai metu statistika pasiziurekit. Gal turesit ka pakomentuoti rytoj:
http://www.kkl.lt/in...4d7855465bef088

Negalima taip kategoriskai, kad tie kas nezaidzia eina alaus ;-)
Elementari situacija, gauna pvz Tolis ar Haris 5 prazangas? Nera kam keisti nes alu geria :)
Gauna Vaidas arba as trauma. Nera kam keisti nes alu geria ;-)
Va ir viskas :) O tai jei ne alus? Tai aiksteleje kaip zalgiris? ;D visi 12 ?

Kas link izaidejo ar centro, manau ir tas ir tas yra. Kad ir darinskas ar haris. Bet problema ta, kad nei vienas nesneka, nesaukia ir nevaldo komandos :(
O visi kiti kaip ikalti stovi, tai jie delto juk nekalti ;-)
  • 0

#1448 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 00:17

labas rytas - laikas butu jau baigti gerti! ;] Issipachmielink ir rytoj ateik i trefke. Deja alus jau pastatytas ir apranga bei visa kita Rascal turi (negi tu neskaitei paskutiniu mano rasytu temu?). <_<

Zodziu diskusijos baigtos :ph34r:

P.S. As tikiu kad kai Barklis po Nauju prisijung prie musu "treneriu" stabo, viskas pakryps geraja vaga :beer: . Bet pasiruoskit gauti velniu simta kartu daugiau nei nuo Dioniso rubineje :D :P

Ei ei ei :) As neispiktos valios. Sorry jei ka uzgavau ar izeidziau :( As tiesiog stipriai isitraukiu ir sportinis pyktis uzvaldo ;(
Bo as losiu tik del vieno tikslo visa laika :( Kitaip tiesiog nemoku :/
  • 0

#1449 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 01:10

eee as tikrai rekavau... pradedant gynyba ir baigiant ant teiseju (neskaitan rubines), bet reikia kad kazkas girdetu. As ir pats noreciau gauti keleta grasinanciu "pagyrimu", nes tai padeda uzsidegt. Juk zaidziam kad laimetu komanda, o ne del asmeniniu rodikliu.

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 gruodžio 01 - 01:11

  • 0

#1450 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 08:00

del alaus - truputi manes nesupratot pilnai. Komandoje yra yra uzregistruoti 16 zaideju (ir sakyciau, kad labai gerai, bo turim pilnavertes treniruotes ir nereikia bent kaip Z verkti del to). Kas zaidzia varzybose, reikia nuspresti is anksto - 12 zaideju privalo buti uzregistruoti. As specialiai skaiciavau kiek musu buvo sestadieni. Lygiai 12. Jeigu butu 13 - as buciau visai net nesiregistraves. Del to, kad turi losti 7-8 zmones yra normalu - turi buti susizaidimas. Panasiai ir buvo. Gal tik del to, kad buvo dazni keitimai, atrode kad visi zaide mazdaug po lygiai. O is tikro as zaidziau 2-3 min., Geeras berods 1 min. (nors statistikoje ir nera), GoTTo, Zaldaris, Darinskas, Simakas irgi pasirode tik epizodiskai. Tempet varzybas praktiskai starto penketas. Klaida buvo isleisti 3 aukstus zmones vienu metu, kurie priprate centruoti - ju vienas ilgas sutvarke juos visus is eiles... Taip, kad isvados ir yra daromos. Manau visiems jau aisku kas ir kiek gali zaisti. Reikia tik susizaisti ir viskas bus ok. O del komandos valdymo - labai gaila, kad neturim Arvydo, kuris buvo pirmais metai su mumis treniruotese. Tai buvo tikras protingas izaidejas, kuris ir kamuoli sugebedavo iskisti ir pats imesti ir komanda sustatyti normalei... Bet mes tada buvom per ziopli jo lygiui... Na bet tikekimes, kad viskas dar pries akis ir saltas dusas bus tik i nauda :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 gruodžio 01 - 10:21

  • 0
Roots to roots

#1451 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 10:30

Ei ei ei :) As neispiktos valios. Sorry jei ka uzgavau ar izeidziau :( As tiesiog stipriai isitraukiu ir sportinis pyktis uzvaldo ;(
Bo as losiu tik del vieno tikslo visa laika :( Kitaip tiesiog nemoku :/

as manau, kad visi suprato, kad sportinis pyktis neturi nieko bendro su asmeniskumu. Taip, kad bus dar tu nesutarimu ar rekimu ne karta ir tai yra naturalu. Ir visu tikslas yra viena - laimeti bet kokiais budais. Taip, kad manau del to net ir neverta diskutuoti. O kad zaideju lygis yra skirtingas - nieko nepadarysi. Yra kaip yra... Bet stenktis visiems reikia :beer:
  • 0
Roots to roots

#1452 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 11:30


Ei ei ei :) As neispiktos valios. Sorry jei ka uzgavau ar izeidziau :( As tiesiog stipriai isitraukiu ir sportinis pyktis uzvaldo ;(
Bo as losiu tik del vieno tikslo visa laika :( Kitaip tiesiog nemoku :/

as manau, kad visi suprato, kad sportinis pyktis neturi nieko bendro su asmeniskumu. Taip, kad bus dar tu nesutarimu ar rekimu ne karta ir tai yra naturalu. Ir visu tikslas yra viena - laimeti bet kokiais budais. Taip, kad manau del to net ir neverta diskutuoti. O kad zaideju lygis yra skirtingas - nieko nepadarysi. Yra kaip yra... Bet stenktis visiems reikia :beer:

Del tu centru tai manau kad biskeli perlenkiat. Paziurekit i Sakalus kurie daug metu lose su centru - MATULIU. (ugis 199cm). Ir ka??? tvarkesi visai padoriai. O tvarkesi todel, kad ne tik centrai turi kamuoli kovot, o KIEKVIENAS esantis aiksteleje PRIVALO ATSITVERT po savo zmogu, o dar geriau ir draugo, o kamuolys turi but pasiimamas jau nukrites ant zemes, nes jam nukrist turi lest besiginanti komanda.
O kai visi soka ant kamuolio, tai faktas, kad kamuoli pasiims sokliausias ir didziausias, o pas mus tokiu nedaug.

Del izaidejo tai cia au kita sneka. Jis turi rekaut tik tada kai yra KAZKAS sutarta ir nedaroma. O kai nieko nesutari tai gali rekt nerekes nieko nepakeisi.

P.S. Zodziu reiks ko geo pirkt "sachmatu lenta" ir per trefkes kazka bandyt pamodeliuot pradzioje ant lentos. O tada bandyt igyvendint aiksteje... ;)
  • 0

#1453 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 23:59

Nepazadu, bet bandysiu butu ;-) Siandien po varzybu kojos dega :( Ale bent jau rezultatas teigiamas :D
  • 0

#1454 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 11:28

Pradekit mastyti kas jau tikrai negales zaisti sekanciose varzybose (12.14). Zinom, kad nebus Vaido (nes sutampa jam varzybos), tad labai svarbu ar bus Dionisas, Skirma... Nes bijau, kad vaizdelis gali buti vel ne koks... :ph34r: Kita pirmadieni reiktu pazaisti gal i viena kase koki viena maca ir apsikalbeti kaip zaisim...


12.14 manes ko gero irgi nebus
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1455 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 11:46

bmw kaunas auksto centro neturi, bet jie afigienai greiti ir staigus. kiek pernai zaidziant perdavimu pereme, tai net skaiciu pameciau. :( siulyciau padirbet siuo klausimu ateinanti pirmadieni...
  • 0

#1456 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 10:43

GNT Lietuva nori revanso pries mus :) Ka manote apie tai? Zaidziam ar treniruojames?
  • 0

#1457 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 11:52

GNT Lietuva nori revanso pries mus :) Ka manote apie tai? Zaidziam ar treniruojames?

As uz varzybas, nes varzybos ir yra geriausios treniruotes

Ypac dabar, kai jau pamatem realiai ka turim taisyti... -_-
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1458 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 13:21

Butinai zaidziam ;)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1459 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 14:28

as uz trefke, bet cia jau kaip treneris pasakys :)
  • 0

#1460 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 14:30

as uz trefke, bet cia jau kaip treneris pasakys :)

Ta prasme...? :huh:

O tai kuom tau netinka isbandyti kai kurias zaidimo schemas losiant ne pries savus, o pries tuos, kurie ju nezino?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0