Lietuvos autoklubų lyga
#1481
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 12:35
#1482
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 13:10
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1483
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 13:11
#1484
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 13:25
1. Tolis1. Tolis
2. GoTTo
3. Simakas
4. ......
2. GoTTo
3. Simakas
4. ......
#1485
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 13:38
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1486
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 13:43
#1487
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 14:06
#1488
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 14:43
#1489
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 15:16
#1490
Parašyta 2008 gruodžio 08 - 15:47
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1491
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 11:03
#1492
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 11:16
#1493
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 11:34
koks rezas,
kisot, kad tylit?
#1494
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 11:48
#1495
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 12:30
placiau jei galimagavom ant - 20 point's
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1496
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 12:37
12, neklaidinkgavom ant - 20 point's
#1497
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 13:39
#1498
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 14:02
Kadangi teko nemazai laiko praleist per varzybas ant suolo, tai viska is salies kiek kitaip pamaciau nei budamas aikstej.Mazas skirtumas 12 ar 20, kai nera visiskai jokio kovojimo, tiesiog pasivaiksciojimas aikstelej... Per treniruote rimciau zaidziam nei per rungtynes...
Dar pastebejau kelis momentus, kai tarkim musu zmogus nespeja gryzt su savo ginamu zmogum iki savo krepsio, bet nors ir yra kas nors is musu komados laisvas, bet kadangi tai ne jo zmogus tai px, ne jis kaltas bus jei praleis jy iki krepsio su kamuoliu
Truksta to bendro tikslo
#1499
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 17:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1500
Parašyta 2008 gruodžio 09 - 21:04
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0





