Lietuvos autoklubų lyga
#141
Posted 2008 January 15 - 01:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#142
Posted 2008 January 15 - 07:35
nesisaipyk. vienu metu jie mums krove, kad net baisu buvo.malaci
vilniui 30tasku riba iprasta ziuriu daros
, ir vel pjausis nu nx
su pergale
#143
Posted 2008 January 15 - 09:22
yra geriau kibt i gerkles saviems ir be fizines jegos, negu Jus bandot zmones totaliai sutraumuot...neskriauskit vilnioku bo tie vel i gerkles tarp saves kibs
sekmes ...nors realiai ir jos neturetu prireikt
#144
Posted 2008 January 15 - 09:47
Tiesa sakant nieks nesistenge traumuot, o jei is inercijos stumteli ar liuobi per ranka, tai tada ir buna baudos. Paprastai mes taip kiekviena pirmadieni zaidziam, tai gal pripratom. Be to laikas ir jum butu priprast, juk nebus dabar lengvu pasivaiksciojumu per rimtas varzybas.yra geriau kibt i gerkles saviems ir be fizines jegos, negu Jus bandot zmones totaliai sutraumuot...
![]()
#145
Posted 2008 January 15 - 10:16
Na labai jau jūs inertiški. Rimtesni varžovai jus per pirmą kėlinį susodins ant suolo už pražangas. Reikia kartais adekvačiai reaguot į situaciją, o tai pas jumi kartais baisiai juokingas vaizdas gaunasi, pamatot prieš save mažesnį ir kaip gorilos lipat ant jo "nu tipo stogą duosiu". Taip, pradžioj pora stogų gavau, vienas iš jų su pražanga, o poto ramiausiai vien tik ant manęs 8 pražangas susirinkot (specialiai skaičiavau). Ir tas labai pasireiškia, kai zona dengiatės, rimtesnis įžaidėjas sukiš saviškiam kamuolius laisviems po kašiu tolka tak.Tiesa sakant nieks nesistenge traumuot, o jei is inercijos stumteli ar liuobi per ranka, tai tada ir buna baudos. Paprastai mes taip kiekviena pirmadieni zaidziam, tai gal pripratom. Be to laikas ir jum butu priprast, juk nebus dabar lengvu pasivaiksciojumu per rimtas varzybas.
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#146
Posted 2008 January 15 - 10:20
#147
Posted 2008 January 15 - 10:25
Klausyk. Jeigu jūs saviškiam svetimoj salėj dantis daužot tai čia jūsų problema.ale ir verkslentojai vilnius, mes taip neverkem kai pas juos buvom, kai musiskius su ktaujais isgulde..... manau patylet reiktu....
Ir beje, aš neverkšlenu, tiesiog draugiškai siūlau į pastabas atkreipt dėmesį, nes teisėjas pražangas skaičiuos iki 5, o ne belekiek.
Edited by Darka, 2008 January 15 - 10:27.
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#148
Posted 2008 January 15 - 10:32
#149
Posted 2008 January 15 - 10:40
va butent - kol dengemes zona ir gavinejom. Taciau po minutes pakeitem gynyba ir viskas atsistojo i vietasIr tas labai pasireiškia, kai zona dengiatės, rimtesnis įžaidėjas sukiš saviškiam kamuolius laisviems po kašiu tolka tak.
kas del baudu - buvu ju nemazai is abieju pusiu. Kai nera teisejo tai ir gaunasi bardakas sioks toks. Palaukiam kitos savaites ir galesim pradet analizuot zaidima rimciau.
Bet kuriuo atveju sekmes abiejoms pugu komandoms
P.S. viskas buvo gerai - nesiparinkti daugiau, o labiau savo silpnas vietas visi tyliukais paanalizuokit (cia ir Kaunui ir Vilniui tuo paciu)
#150
Posted 2008 January 15 - 10:52
Tai kam jį atidarei? Barkliui užvažiavo kažkuris mūsiškis, o thunderiui jūsiškis. Taškas.matyt sio klausimo neskaitei iki galo apie savu dauzyma, taip kad geriau nesnekek kas ten savus ar ne savus.... sis klausimas jau senai uzdarytas....
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#151
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 15 - 11:12
Edited by Dionisas, 2008 January 15 - 11:13.
#152
Posted 2008 January 15 - 11:18
nepyk, bet tokiu pareiskimu garbes sau nedarai...<...>
Nu o dabar. Prasom susunkam visi kartu ir pasiulom man i snuki. Juk JUSU mentatalitetas tam leidzia....
#153
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 15 - 11:20
#154
Posted 2008 January 15 - 11:22
#155
Posted 2008 January 15 - 11:27
#156
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 15 - 11:30
#157
Posted 2008 January 15 - 11:32
#158
Posted 2008 January 15 - 11:35
#159
Posted 2008 January 15 - 11:36
#160
Posted 2008 January 15 - 11:53
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
11 user(s) are reading this topic
0 members, 11 guests, 0 anonymous users





