Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#121 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 07 - 12:32

Dar pries Kaledas, su 1.5mm graztu pataikiau y vieno pirsto sanary, tai iki siol nesilanksto padla, tai teks viena ranka zaist :) gal tokiu atveju galiu moket 10 Lt ? :rolleyes:

Už neatsargumą teks paklot 30 :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#122 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 07 - 12:51

O dalgiais neužkaposit jei ne su Pugu atvažiuosiu? :mellow:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#123 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 07 - 12:55

dalgiais nepatogu kapot.daug paprasciau yra kirvis :D tad pagalvok ar verta? :)~
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#124 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 07 - 13:37

na pvz as irgi ne su pugu atvaziuosiu. ^_^
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#125 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 07 - 14:56

O dalgiais neužkaposit jei ne su Pugu atvažiuosiu? :mellow:

Yra kas su golfu atvaziuoja ir po siai dienai gyvas ir sveikas, net traumu isvengia aikstelej ;)
  • 0

#126 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 07 - 16:42

siaip tai sita diskusija sirta lygos reikalams, otreniruotems senoji kaip ir labiau tiktu. B)
  • 0

#127 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 10 - 10:27

Labas rytas, Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines aprangas:) Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men manau laukt nereikes. Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:)) Pagarbiai, Ramune Blazeviciute Xpert Fashions 8 37 363435
  • 0

#128 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 10 - 10:54

Labas rytas,

Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.

Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))

Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435

labas.,
tai gal mes(vilnius) galim tiketis, kad pirmadieni po maco su kaunu gausim aprangas?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#129 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 10 - 11:43

Labas rytas,

Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.

Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))

Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435

Klausyk, o tai gal ir Toliui uzsakom, aisku jei jis pats nori :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#130 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 10 - 13:43

Labas rytas,

Manau, kad pirmadienio darbo pabaigai galesime jau Jums atiduoti sportines
aprangas:)
Del papildymo. Zinoma, galite atsiusti duomenis ir mes pagaminsime, 1,5 men
manau laukt nereikes.

Aprangos su marginimu kaina - 109,00Lt (pritaikius nuolaidele:))

Pagarbiai,
Ramune Blazeviciute
Xpert Fashions
8 37 363435

Klausyk, o tai gal ir Toliui uzsakom, aisku jei jis pats nori :rolleyes:

Lashai>tsakant, skaitau kad turtumet gauti aprangas pries varzybas, todel esant galimybei atvykit anksciau nei 20:30.

aweikai> Nu as manau kad reiketu, tik kaip ji pagaut kad pasitikslin ar jis tikrai nors zaist ir gaut jo ismieras bei numbery???

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2008 sausio 10 - 13:48

  • 0

#131 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 10 - 15:24

tai Jus jas turesit ar mums is kazkur reiks pasiimt?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#132 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 10 - 16:46

tai Jus jas turesit ar mums is kazkur reiks pasiimt?

uz 10 tasku foro atveshim :P
  • 0

#133 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 10 - 17:32

Ne uz tasku 10 foru bet uz 9 Lt, Nes kaina buvo planuota 100 Lt, bet kazkodel dabar parase 109 :blush:
  • 0

#134 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 14 - 14:24

Visi norintis siandien atsiimti aprangas atsiveza po 9 Lt. Nezinau kodel bet greiciausiai del LOGO kaina padidejo
  • 0

#135 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 sausio 14 - 14:26

Visi norintis siandien atsiimti aprangas atsiveza po 9 Lt. Nezinau kodel bet greiciausiai del LOGO kaina padidejo

o kita savaite galima atsiimti?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#136 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 sausio 14 - 16:19

o kita savaite galima atsiimti?

O tai siandien nezadi pasirodyti??? Siaip manau kad tie 9 Lt nebeda. Juos galima ir veliau sumoket, bet esme kad nepamirst, nes per 30 maikuciu po 9 lt galiu sest i beta 270 Lt :blush:
  • 0

#137 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 sausio 14 - 17:48

O tai siandien nezadi pasirodyti??? ...

nea siandien niekaip negaliu atlekt... o del varzybu tai nesunkiai ir be manes manau laimesit :) as tik prigadint ten sugebeciau o ne padet :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#138 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 14 - 19:55

neskriauskit vilnioku bo tie vel i gerkles tarp saves kibs :lol: sekmes ...nors realiai ir jos neturetu prireikt :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#139 Svečias_alienz_323F_*

Svečias_alienz_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 14 - 23:25

katik is varzybu :) tai va, kodel #62 be klubo aprangos? o del draugisku dar susirasysim. sekmes
  • 0

#140 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 sausio 15 - 00:12

100-73 :beer: . Bet nebuvo taip viskas lengva kaip rezultatas atrodo. Startinis jaudulys dare savo ;] Bet viskas baigesi gerai sy karta! B)
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0