Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#141 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 15 - 01:15

malaci :beer: vilniui 30tasku riba iprasta ziuriu daros :lol: , ir vel pjausis nu nx :lol: su pergale :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#142 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 15 - 07:35

malaci :beer: vilniui 30tasku riba iprasta ziuriu daros :lol: , ir vel pjausis nu nx :lol: su pergale :beer:

nesisaipyk. vienu metu jie mums krove, kad net baisu buvo. -_-
  • 0

#143 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 09:22

neskriauskit vilnioku bo tie vel i gerkles tarp saves kibs :lol: sekmes ...nors realiai ir jos neturetu prireikt :beer:

yra geriau kibt i gerkles saviems ir be fizines jegos, negu Jus bandot zmones totaliai sutraumuot... :unsure: :(
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#144 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 15 - 09:47

yra geriau kibt i gerkles saviems ir be fizines jegos, negu Jus bandot zmones totaliai sutraumuot... :unsure: :(

Tiesa sakant nieks nesistenge traumuot, o jei is inercijos stumteli ar liuobi per ranka, tai tada ir buna baudos. Paprastai mes taip kiekviena pirmadieni zaidziam, tai gal pripratom. Be to laikas ir jum butu priprast, juk nebus dabar lengvu pasivaiksciojumu per rimtas varzybas.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#145 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:16

Tiesa sakant nieks nesistenge traumuot, o jei is inercijos stumteli ar liuobi per ranka, tai tada ir buna baudos. Paprastai mes taip kiekviena pirmadieni zaidziam, tai gal pripratom. Be to laikas ir jum butu priprast, juk nebus dabar lengvu pasivaiksciojumu per rimtas varzybas.

Na labai jau jūs inertiški. Rimtesni varžovai jus per pirmą kėlinį susodins ant suolo už pražangas. Reikia kartais adekvačiai reaguot į situaciją, o tai pas jumi kartais baisiai juokingas vaizdas gaunasi, pamatot prieš save mažesnį ir kaip gorilos lipat ant jo "nu tipo stogą duosiu". Taip, pradžioj pora stogų gavau, vienas iš jų su pražanga, o poto ramiausiai vien tik ant manęs 8 pražangas susirinkot (specialiai skaičiavau). Ir tas labai pasireiškia, kai zona dengiatės, rimtesnis įžaidėjas sukiš saviškiam kamuolius laisviems po kašiu tolka tak.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#146 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:20

ale ir verkslentojai vilnius, mes taip neverkem kai pas juos buvom, kai musiskius su ktaujais isgulde..... manau patylet reiktu....
  • 0

#147 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:25

ale ir verkslentojai vilnius, mes taip neverkem kai pas juos buvom, kai musiskius su ktaujais isgulde..... manau patylet reiktu....

Klausyk. Jeigu jūs saviškiam svetimoj salėj dantis daužot tai čia jūsų problema.
Ir beje, aš neverkšlenu, tiesiog draugiškai siūlau į pastabas atkreipt dėmesį, nes teisėjas pražangas skaičiuos iki 5, o ne belekiek.

Šį pranešimą redagavo Darka: 2008 sausio 15 - 10:27

  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#148 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:32

matyt sio klausimo neskaitei iki galo apie savu dauzyma, taip kad geriau nesnekek kas ten savus ar ne savus.... sis klausimas jau senai uzdarytas.... o komentarai visada i nauda. zaidimas buvo grubokas tiek is musu, nemaziau ir is jusu, taip kad nereikia cia stumt...
  • 0

#149 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:40

Ir tas labai pasireiškia, kai zona dengiatės, rimtesnis įžaidėjas sukiš saviškiam kamuolius laisviems po kašiu tolka tak.

va butent - kol dengemes zona ir gavinejom. Taciau po minutes pakeitem gynyba ir viskas atsistojo i vietas ;]

kas del baudu - buvu ju nemazai is abieju pusiu. Kai nera teisejo tai ir gaunasi bardakas sioks toks. Palaukiam kitos savaites ir galesim pradet analizuot zaidima rimciau.

Bet kuriuo atveju sekmes abiejoms pugu komandoms :beer: Palinkesiu susitikti kita karta nebent tik finale :lol:

P.S. viskas buvo gerai - nesiparinkti daugiau, o labiau savo silpnas vietas visi tyliukais paanalizuokit (cia ir Kaunui ir Vilniui tuo paciu) ;]
  • 0
Roots to roots

#150 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 10:52

matyt sio klausimo neskaitei iki galo apie savu dauzyma, taip kad geriau nesnekek kas ten savus ar ne savus.... sis klausimas jau senai uzdarytas....

Tai kam jį atidarei? Barkliui užvažiavo kažkuris mūsiškis, o thunderiui jūsiškis. Taškas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#151 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:12

Nu as irgi drebtelsiu.... Kuris noryt eiti vienas ant vieno pasidauzyti? Galiu kad ir dabar atvaziuoti i kauna ir galim su sokti valsa dziazo ritmu.... As kad ir storas, ar kaip jus ten sauket ryzas, bet apsaugoje isdirbau daugiau nei 2 metus. Tai leisiu jums net pirmiems trenkti. Ar jus istikruju tokie nemastantys ar siaip kraujyje per daug melyno kraujo. Juolab kad is tarmiu galiu drasiai teigti kad tikru Kaunieciu komandoje vos keletas. Juolab as pats principe is Kauno... Tai net juokinga i jus ziureti. Jus zaidet gerai ir tikrai geriau uz mus. Bet zaidziant draugiskas varzybas. Bunant is to patie klubo. Per varzybas zaisti ant traumos rimos yra zema. Tiek vilniuje tiek Kaune, gaunu kamuoli ir kaip sudalgiais sienaujat per rankas, rankomis stumiat i nugara. Nafig to reikia? Kad gausim trauma ar kad jus gausyt trauma kam bus geriau? Per abejas varzybas isgirdau ne viena ir ne du pasiulymus eiti i lauka, persimesti vienas ant vieno. Ar net grasinimu kad is Kauno neisvaziuosiu. Man asmeniskai juokinga atrode todel ir tylejau. Zaidzia to paties klubo nariai, jus keikiat vienas kita, galvon siulot. Zema.... Ir vienareiksmisgai Geda. Jei noryt galim pakomentuoti zaidima. As sakiau daug prazangu. Taip ne visada kai prazanga sakiau budavo, tai kad gaunu bloka, ar kad nei rankos nei kamuolio nelieciat. Bet jus rankom zaidziat rankom stumiat zaideja i nugara. Tai yra prazanga. Nes pagal krepsinio taisykles, negali buti jokio kontakto zmogus i zmogu rankomis, gintis galima tik kunu!!! Jums aisku taisykles negalioja ir zingsnjiai bei dvigubi yra nulis. Bet kai poto pradedi aiskinti kas kaip ir kodel, kad ir jusu 62 numeris linksedamas galva sutinku. Nu taip taip cia zingsniai. Tai nahuja pradzioje padarius klaida sokti i atlapus ir koliotis? Nu nieko 11 numeris is musu baudos aiksteles neislipa. 3 sekundes tokia taisykle jums negalioja. Bet juk cia px teisejo nera. Nuo jo iskrenta kamuolis i auta, pribega jusu Maiklas ar kaip jis ten ismeta kamuoli padaro taskus. Ir viskas saunu ;-) Taip jus zaidet geriau, jus turejot ir zmoniu daugiau. Bet nuosirdziai linkiu pradekit pirkti teisejus, nes ne regbi zaidziat..... P.S. As sutinku kai musiskiai ilipa i "medi" ir saukia prazanga, tai juokingai atrodo ir tai yra nesamone. Bet lygiai taip pat ir jus.. 11 numeris isirezia i man, su savo turbo suoliu su savo ugiu neapsoka kazkokio storo "ryzo". Ir saukia baudos :))) As net nebesigincyjau, o koks tikslas? Vel is klubiesio isgirsti "gausi tuoj i snuki"?? Kaip sakoma tebunie. P.S. To dARINSKAS, gerb kolega ismokyt skaityt postus. Jums 4 skirtingi zmones sako kad per varzyvas vilniuje savas trenke alkune. Bet jus to nematot, baubiat kad taip nebuvo. Nors tiek as buvau salia, tiek darka. Juolab kad darant verpste JUSU zmogus nugara ejo i mane. Ir kai as pasitraukiau i sona, neislaikes lygsvaros jis trenkesi i savo... Bet aisku whatever... Juk jus matot geriau. Ir beabejo pries tave man ginantis visuomet buvo prazanga. Kai tu i zmogu isibegeji ir ji su kamuoliu nusistumi i sona.. Tai prazanga tik tam kuris ginasi...... Tebunie. Varzybos buvo geros. Jus buvot geresni, greitesni, soklesni ir susizaide todel ir laimejot. Man uzteko pirmu 20 minuciu kai rezultatas buvo 32:21 mums laiminti. As tada dar karta isitikinau kad mes galim laimeti. Kaip buvo ir Vilniuje. Tiesiog lygiai taip kaip jus Vilniuje pavargot zaisdami 6 taip ir mes. Nes lygiaverciu keitimu pas mus daryti negalima.... Nu o dabar. Prasom susunkam visi kartu ir pasiulom man i snuki. Juk JUSU mentatalitetas tam leidzia....

Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2008 sausio 15 - 11:13

  • 0

#152 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:18

<...>
Nu o dabar. Prasom susunkam visi kartu ir pasiulom man i snuki. Juk JUSU mentatalitetas tam leidzia....

nepyk, bet tokiu pareiskimu garbes sau nedarai... -_-
  • 0

#153 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:20

A jooo? O tai as bandau atitaikyti i lygi gi nu... Tai kaip kitaip pritapti? Kai zaidzia to paties klubo zmones ir siulo vieni kitiems? Tai daro kam nors garbe? As tiesiog noriu paziuret, kiek zmoniu sureguos i si posta. Ir kiek is ju man pasiulys.
  • 0

#154 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:22

idomiu dalyku cia isgirdau :D kai bus teisejai tada bus viskas aisku, o cia dabar gaunasi kad sake boba vienaake... :D
  • 0

#155 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:27

atvirai sakant tai net slykstu jau skaityt, kai cia shudais pradeda klubieciai viens ant kito drabstytis. jau cia nebe klubas o koks tai dazasvydis isejo...vsio lendu i buda ir traukiuos is sios diskusijos....
  • 0

#156 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:30

Tai pala pala, nugi baigiam tema :) Kas cia kur drabstosi nupasakojau situacija. Kas lashui grasino is Kauno neisvaziuosi, arba Vilniuje atvaziuosi i Kauna pasisnekesim asmeniskai. Kas vakar per varzybas siule laukan pasilakstyti? Tai nuo ko slykstu? Kad jus sau tai leidziat? Ar nuo to kad as tai isdestau cia ir klausiu ar tai normalu?
  • 0

#157 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:32

prisidedu prie Dioniso.as ir gavau bent trejeta pasiulymu iseit i lauka ir poto apsilankyt Jusu ligonineje.GEDA :(
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#158 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:35

na jus cia visai draugiskai matau pasizaidet vakar :wacko: , dar zadejau uzsukt paziuret kaip einasi klubo komandom :unsure:
  • 0
Andrius

#159 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:36

tai ivardink kas tiksliai? dar pasakyk kad as :D
  • 0

#160 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 15 - 11:53

Vakar žaidybinio broko buvo gana daug ir turbūt niekas dėl to nesiginčys: žingsniai (ir visa kita kas įeina į šią savoką), neparengti metimai, baudos (be reikalo išsakytos ar nutylėtos), "lipimas į medį" ar "iš medžio" :rolleyes: , kiti nesusipratimai ir t.t. ir pan. Visa tai yra žaidimo dalis ir kai bus teisėjai, manau, viskas stos į savo vietas... Bet kad kažkas vakar siūlė kažkam išeit į lauką "razborintis" ar grasino, kad iš Kauno neišvažiuosi, tai čia yra žiauriai šlykštu... Manau, kad reikėtų išsiaiškinti kas tai darė ir kokia buvo situacija, nes ir vilniečių tarpe buvo tokių, kurie liežuvio už dantų nelaikė, o kaip sako "kaip šauksi taip ir atsilieps..." -_-
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 11

narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0