Lashas jau alaus nori...nevarai siandien i kns palost? ;) ;)
Lietuvos autoklubų lyga
#1921
Posted 2009 March 09 - 15:12
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1922
Posted 2009 March 09 - 15:41
siandien labiau pazaist, nei alausLashas jau alaus nori...
![]()
#1923
Posted 2009 March 09 - 23:25
gaila, kad nebuvai, bo galejei ir pazaist ir alaus atsigertsiandien labiau pazaist, nei alaus
#1924
Posted 2009 March 11 - 09:01
jei kas vaziuos is vilniaus,tai noreciaugaila, kad nebuvai, bo galejei ir pazaist ir alaus atsigert
![]()
gal kita pirmadieni busi?
#1925
Posted 2009 March 11 - 18:57
tai Dionisas i varzybas turetu atlekt, bo labai svarbios sakyciau namu varzybos (ar namu darbus visi padaret?jei kas vaziuos is vilniaus,tai noreciau
#1926
Posted 2009 March 11 - 19:38
#1927
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 March 12 - 09:50
/me mislija, kad tep ir bus ;-)tai Dionisas i varzybas turetu atlekt, bo labai svarbios sakyciau namu varzybos (ar namu darbus visi padaret?
)
#1928
Posted 2009 March 16 - 08:13
#1929
Posted 2009 March 16 - 08:38
as irgi atbegsiu su kameraprimenu, kad sendien varzybos. Starto penketas visas bus? Bo jeigu pakankamai zmoniu ateis, galvoju gal geriau pasiimti kamera vietoj kedu. Juolab, kad su siuo priesininku dar manau teks pakovot ateity. Ka manot? Ar pries tai gauta medziaga dave nors kiek naudos?
bandysim pastebeti
#1930
Posted 2009 March 16 - 12:55
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1931
Posted 2009 March 16 - 13:08
#1932
Posted 2009 March 16 - 15:14
#1933
Posted 2009 March 16 - 15:36
tau alaus atnest, ar pats turesi?busiu ir siandien ir sekmadieni
#1934
Posted 2009 March 16 - 16:04
Anas siandien uz vairo ;)tau alaus atnest, ar pats turesi?
![]()
Nebent pavyks mane ikalbet, kad parvairuociau. Bet cia labai sunkiai...

[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]
#1935
Posted 2009 March 16 - 16:11
na tada alu sekmadieniui paliksim saldytAnas siandien uz vairo ;)
Nebent pavyks mane ikalbet, kad parvairuociau. Bet cia labai sunkiai...
#1936
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 March 16 - 17:24
#1937
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 March 16 - 22:27
#1938
Posted 2009 March 16 - 22:46
Peugeot klubas vs Autobanginiai (73:69)
http://www.kkl.lt/in...24c3&d=naujiena
#1939
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 March 16 - 23:00
11 user(s) are reading this topic
0 members, 11 guests, 0 anonymous users





