Lietuvos autoklubų lyga
#1881
Parašyta 2009 kovo 01 - 21:41
#1882
Parašyta 2009 kovo 01 - 21:51
#1883
Svečias_Mantas_V6_*
Parašyta 2009 kovo 01 - 22:02
Uztai, kad vilnieciai apsileide. Kai rungtynes vyksta sostinej, straipsniu dazniausiai nebuna. O siaip tai respect uz pergale ;)nu siandien parodem valia
ale kazkodel is kkl puslapio jau kuris laikas dingo ir niekas straipsniuku apie rungtyniu eigas neberaso
#1884
Parašyta 2009 kovo 01 - 22:08
visas varzybas pralaiminejom 4-8 taskais. Po 3 keliniu gavinejom net 11. Tada pakeitem gynyba ir vyrai pakilo lemiamam sturmui, nes jau daugelis turejo po 4 prazangas. Kazkur likus minutei buvo islygintas rezultatas. Paskutines atakos nepavyko, nei vieniems, nei kitiems. tiesa likus 20 sek. atakavo dar civikai, bet likus 5 sek. prarado kamuoli, o musu awake ir Dionisas jau buvo priekyje. Likus 1 sek. Dionisas atliko paskutini metimas kuris garantavo mums superines emocijasparasykit jus, nes tikrai labai idomu butu suzinoti visa eiga
nes matau, kad 1 ir 3 kelinius paraloset o antraji suzaidet lygiom.
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 kovo 01 - 22:08
#1885
Parašyta 2009 kovo 01 - 22:30
#1886
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 kovo 01 - 22:52
Panasus rezultatas: http://www.kkl.lt/in...a8ab&d=naujiena
Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2009 kovo 01 - 22:54
#1887
Parašyta 2009 kovo 01 - 23:01
ne nu sitas tikrai irgi geras rezultatasButu aisku buve geriau zymiai, jeigu musu talismanas su ALUM BUTU!!!
Panasus rezultatas: http://www.kkl.lt/in...a8ab&d=naujiena
Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Subaru klubas (57:59)
tai tik irodo, kad nenugalimu sioje lygoje nera
#1888
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 kovo 01 - 23:02
as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i email numestumet,buciau labai dekingasUztai, kad vilnieciai apsileide. Kai rungtynes vyksta sostinej, straipsniu dazniausiai nebuna. O siaip tai respect uz pergale ;)
o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save
#1889
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 kovo 02 - 02:25
#1890
Parašyta 2009 kovo 02 - 10:35
Ege, o kaip tu rasei tuos straipsnius?as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i email numestumet,buciau labai dekingas
![]()
o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save
Ta prasme, ar kas nors kazkokias trumpas pastabas rase rungtyniu metu ar po rungtyniu viska sudeliodvai?
Nes kai esi aiksteleje, tai turbut tikrai negalvoji ka cia reikes parasyti....
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2009 kovo 02 - 10:51
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1891
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 kovo 02 - 10:35
#1892
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 kovo 02 - 10:59
na straipsnius rasau kaip eiga daug maz vyksta,ir kitu straipsniu pavyzdziu,kartais pats scenariju sugalvoju,bet kai begioji aikstelej irgi sunku paskui kaska rasytEge, o kaip tu rasei tuos straipsnius?as labai noreciau kad po kiekvienu varzybu parasytumet patys straipsniuka ir man i email numestumet,buciau labai dekingas
![]()
o Mantui siulyciau pasilaikyt savo replikas bereikalingas prie save
Ta prasme, ar kas nors kazkokias trumpas pastabas rase rungtyniu metu ar po rungtyniu viska sudeliodvai?
Nes kai esi aiksteleje, tai turbut tikrai negalvoji ka cia reikes parasyti....
#1893
Parašyta 2009 kovo 04 - 10:21
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai.
Pagal visus palyginimus turėtų būti apylygė kova, jeigu visi pagrindiniai žaidėjai susirinktų. Lyderiai pas juos panašūs. Centrų dvikova irgi intriguojanti turėtų būti.
http://www.kkl.lt/in...873155f5ae427c0
Na čia ne jokia agitacija - šiaip anonsas (toli blyn ta salė jų
#1894
Parašyta 2009 kovo 04 - 10:29
Na, aš kaip Charizmatiskosios Carismos useris, linkiu sėkmės MitsamsŠy šeštadieni Mitsu aikštelėje 17.15 bus idomios varžybos:
Mitsubishi klubas vs Autobanginiai.
Pagal visus palyginimus turėtų būti apylygė kova, jeigu visi pagrindiniai žaidėjai susirinktų. Lyderiai pas juos panašūs. Centrų dvikova irgi intriguojanti turėtų būti.
http://www.kkl.lt/in...873155f5ae427c0
Na čia ne jokia agitacija - šiaip anonsas (toli blyn ta salė jų)
Peugeot in my heart...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1895
Parašyta 2009 kovo 04 - 11:40
#1896
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2009 kovo 05 - 00:15
#1897
Parašyta 2009 kovo 05 - 07:50
matau, kad tu sy sezona praktiskai visa praleidai ir nieko jau nesusigaudai... ne tokio cia trumpa ir kalba... kita vertus Barklis pasiaukodamas mums gera zaideja i komanda atvede, kuris sy sezona daug naudos duoda (kalbu apie Rascal)Sveiki visi
Kodel Barklis dingo is komandos sudeties saraso? Nesupratau
ateik i trefkes ir viska suzinosi! Uztenka sirgti ir simuliuoti
#1898
Parašyta 2009 kovo 05 - 11:59
Barklis nuolat pazeidinejo komandos vidaus taisykles ir ignoravo treniruociu grafika.Sveiki visi
Kodel Barklis dingo is komandos sudeties saraso? Nesupratau
Be to, jis ne karta atsisake paklusti trenerio nurodymams ir nepagarbiai atsiliepe apie komandos draugus...
Paskutinis lasas, perpildes komandos savininku kantrybes taure, buvo tuomet, kai Barklis eilini karta atejo neblaivus i treniruotes, o paparasytas iseiti, eme svaidytis frazemis "Pezo -gavno !!!", "Eikit est varliu, zabojedai plia !!!" ir galiausiai nusislapino ant sales kampe stovejusios stangos...
Atsizvelgiant i tai, kad minetas asmuo gauna viena didziausiu atlyginimu komandoje, vadovai nusprende nutraukti sutarti su zaideju ir vietoje jo pasirasyti ilgalaike sutarti su jaunu ir perspektyviu zaideju Rascal'u. O uz likusius pinigus komanda renkasi i Undine kiekvieno menesio paskutini ketvirtadieni...
Plius, Rascal'as pasizadejo po kiekvienu rungtyniu skalbti rankomis visu aprangas...
Tikiuosi, Tigeri14, kad issamiai atsakiau i tavo klausima.
Barkli, nepyk...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1899
Parašyta 2009 kovo 05 - 12:58
#1900
Parašyta 2009 kovo 05 - 23:23
O Tiger14 labiausiai nevykes pirkinys siame sezone. Dar neprasidejus varzyboms gavo trauma ir iskrito ir komandos visam sezonui
Vartotojų skaito šią temą: 9
narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0





