Lashas jau alaus nori...nevarai siandien i kns palost? ;) ;)
Lietuvos autoklubų lyga
#1921
Parašyta 2009 kovo 09 - 15:12
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1922
Parašyta 2009 kovo 09 - 15:41
siandien labiau pazaist, nei alausLashas jau alaus nori...
![]()
#1923
Parašyta 2009 kovo 09 - 23:25
gaila, kad nebuvai, bo galejei ir pazaist ir alaus atsigertsiandien labiau pazaist, nei alaus
#1924
Parašyta 2009 kovo 11 - 09:01
jei kas vaziuos is vilniaus,tai noreciaugaila, kad nebuvai, bo galejei ir pazaist ir alaus atsigert
![]()
gal kita pirmadieni busi?
#1925
Parašyta 2009 kovo 11 - 18:57
tai Dionisas i varzybas turetu atlekt, bo labai svarbios sakyciau namu varzybos (ar namu darbus visi padaret?jei kas vaziuos is vilniaus,tai noreciau
#1926
Parašyta 2009 kovo 11 - 19:38
#1927
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 kovo 12 - 09:50
/me mislija, kad tep ir bus ;-)tai Dionisas i varzybas turetu atlekt, bo labai svarbios sakyciau namu varzybos (ar namu darbus visi padaret?
)
#1928
Parašyta 2009 kovo 16 - 08:13
#1929
Parašyta 2009 kovo 16 - 08:38
as irgi atbegsiu su kameraprimenu, kad sendien varzybos. Starto penketas visas bus? Bo jeigu pakankamai zmoniu ateis, galvoju gal geriau pasiimti kamera vietoj kedu. Juolab, kad su siuo priesininku dar manau teks pakovot ateity. Ka manot? Ar pries tai gauta medziaga dave nors kiek naudos?
bandysim pastebeti
#1930
Parašyta 2009 kovo 16 - 12:55
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1931
Parašyta 2009 kovo 16 - 13:08
#1932
Parašyta 2009 kovo 16 - 15:14
#1933
Parašyta 2009 kovo 16 - 15:36
tau alaus atnest, ar pats turesi?busiu ir siandien ir sekmadieni
#1934
Parašyta 2009 kovo 16 - 16:04
Anas siandien uz vairo ;)tau alaus atnest, ar pats turesi?
![]()
Nebent pavyks mane ikalbet, kad parvairuociau. Bet cia labai sunkiai...

[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]
#1935
Parašyta 2009 kovo 16 - 16:11
na tada alu sekmadieniui paliksim saldytAnas siandien uz vairo ;)
Nebent pavyks mane ikalbet, kad parvairuociau. Bet cia labai sunkiai...
#1936
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 kovo 16 - 17:24
#1937
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 kovo 16 - 22:27
#1938
Parašyta 2009 kovo 16 - 22:46
Peugeot klubas vs Autobanginiai (73:69)
http://www.kkl.lt/in...24c3&d=naujiena
#1939
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 kovo 16 - 23:00
Vartotojų skaito šią temą: 5
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0





