Lietuvos autoklubų lyga
#161
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:07
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#162
Svečias_Wega_*
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:12
#163
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:13
Ai nu, ple, baigiam. Šiaip kas dėl pražangų, tai tikrai reiktų labiau valdytis. aš asmeniškai (gal įpratimas nuo senų laikų) kad ir be teisėjo stengiuosi be reikalo per rankas nedaužyt. Specialiai prsižengiu tik kai reikia, o šiaip visas pražangas stengiuosi užsidirbt grynai žaidybine forma. Vakar asmeniškai tikrai gavau ne vieną ir ne du kartus per rankas "profilaktiškai", aišku situacijos ne metimo metu, bet vistiek. Kai sakoma kai priprantama, tai poto sunku atprast. Mes vakar su 7 (neatsimenu kas toks sorry) gan ilgai vienas kitą vaikėmės po aikštę, ale kažkaip išsiskyrėm draugiškai ir su šypsena ;)
#164
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:34
nepradesiu kuris,kurie ten siule.jei tokie drasus kitiems siulyti ir nebijo mustis, tai saviems patys pasisakys ka ir kodel taip kalbejo....Vakar žaidybinio broko buvo gana daug ir turbūt niekas dėl to nesiginčys: žingsniai (ir visa kita kas įeina į šią savoką), neparengti metimai, baudos (be reikalo išsakytos ar nutylėtos), "lipimas į medį" ar "iš medžio"
, kiti nesusipratimai ir t.t. ir pan.
Visa tai yra žaidimo dalis ir kai bus teisėjai, manau, viskas stos į savo vietas...
Bet kad kažkas vakar siūlė kažkam išeit į lauką "razborintis" ar grasino, kad iš Kauno neišvažiuosi, tai čia yra žiauriai šlykštu...
Manau, kad reikėtų išsiaiškinti kas tai darė ir kokia buvo situacija, nes ir vilniečių tarpe buvo tokių, kurie liežuvio už dantų nelaikė, o kaip sako "kaip šauksi taip ir atsilieps..."
#165
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:48
jo ...keistanepradesiu kuris,kurie ten siule.jei tokie drasus kitiems siulyti ir nebijo mustis, tai saviems patys pasisakys ka ir kodel taip kalbejo....Vakar žaidybinio broko buvo gana daug ir turbūt niekas dėl to nesiginčys: žingsniai (ir visa kita kas įeina į šią savoką), neparengti metimai, baudos (be reikalo išsakytos ar nutylėtos), "lipimas į medį" ar "iš medžio"
, kiti nesusipratimai ir t.t. ir pan.
Visa tai yra žaidimo dalis ir kai bus teisėjai, manau, viskas stos į savo vietas...
Bet kad kažkas vakar siūlė kažkam išeit į lauką "razborintis" ar grasino, kad iš Kauno neišvažiuosi, tai čia yra žiauriai šlykštu...
Manau, kad reikėtų išsiaiškinti kas tai darė ir kokia buvo situacija, nes ir vilniečių tarpe buvo tokių, kurie liežuvio už dantų nelaikė, o kaip sako "kaip šauksi taip ir atsilieps..."![]()
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#166
Parašyta 2008 sausio 15 - 12:57
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#168
Parašyta 2008 sausio 15 - 13:03

[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]
#169
Parašyta 2008 sausio 15 - 13:29
#170
Parašyta 2008 sausio 15 - 13:53
#171
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 sausio 15 - 14:19
#172
Svečias_alienz_323F_*
Parašyta 2008 sausio 15 - 14:48
#173
Parašyta 2008 sausio 15 - 14:53
tikrai ne!!!kazkaip sunkiai noreciau patiketi kad tokiu buvo. manau vilnieciai ant karstuju cia parase ;)
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams
#174
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:05
arba niekas neprisipazysta arba taip nebuvotikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams
#175
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:18
o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmeniskotikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaist
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#176
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:19
oho kokie cia pas jus zvaigdziu karai cia gal 2 skirtingi klubai ?
vakar buvom paziureti varzybu, susidarem savo nuomone, bet varzovu nemokysim zaisti
o del grubumo tai tikrai, mus maziau kapojot
p.s. kodel 62 nr be klubines aprangos?, per oficialias varzybas jis negales zaisti! tai va
sekmes
Nr.62 bus su klubo apranga per oficialias rungtynes. Vakar dar nebuvo padaryta.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#177
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:30
taip tikrai.as,Darka,Dionisas...klti, kad mus dauzo.bet mes jau tokie.mes lindom ir lysim po kase.tad kur Tu ta musu kalte matai???o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmeniskotikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejamsbeje dar del jusu komandos o nepagalvojat kad butent jus sustatydami komanda palei save trukdot jei zaist , lashas kiek suprantu esi izaidejas ir pats prirasei kad su mazdom gryba pjovei tai KAIP TU GALI TIKETIS KAD IR KOMANDA GERAI ZAIS JEI TU NESUGEBI VALDYT KOMANDOS
![]()
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaistsekmes turnyre
#178
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:37
#179
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:38

[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]
#180
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 sausio 15 - 15:39
Lashas... Nereikia. Jei nepastebejai cia yra keletas .... kurie kitu nuomones nei mato, nei skaityt moka. Juolab ir zaidzia kaip Godai ;-)o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmeniskotikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejamsbeje dar del jusu komandos o nepagalvojat kad butent jus sustatydami komanda palei save trukdot jei zaist , lashas kiek suprantu esi izaidejas ir pats prirasei kad su mazdom gryba pjovei tai KAIP TU GALI TIKETIS KAD IR KOMANDA GERAI ZAIS JEI TU NESUGEBI VALDYT KOMANDOS
![]()
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaistsekmes turnyre
Vartotojų skaito šią temą: 1
narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0







