Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#161 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:07

Ai nu, ple, baigiam. Šiaip kas dėl pražangų, tai tikrai reiktų labiau valdytis. aš asmeniškai (gal įpratimas nuo senų laikų) kad ir be teisėjo stengiuosi be reikalo per rankas nedaužyt. Specialiai prsižengiu tik kai reikia, o šiaip visas pražangas stengiuosi užsidirbt grynai žaidybine forma. Vakar asmeniškai tikrai gavau ne vieną ir ne du kartus per rankas "profilaktiškai", aišku situacijos ne metimo metu, bet vistiek. Kai sakoma kai priprantama, tai poto sunku atprast. Mes vakar su 7 (neatsimenu kas toks sorry) gan ilgai vienas kitą vaikėmės po aikštę, ale kažkaip išsiskyrėm draugiškai ir su šypsena ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#162 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:12

Pastebejimas is salies: pirma kelini vyko gana grazus ir idomus zaidimas. uz antra kelini - abiems komandoms turetu buti GEDA. Taciau seimininkai privalo stengtis, kad tokiu situaciju nekiltu, o ne kaip tik jas astrinti. Griaudu ir tiek. Lieka tiketis, kad ir vieni ir kiti pasidarys atitinkamas isvadas arba krepsinio varzybas keiskit i kikbokso cempionata. nu. :(
  • 0

#163 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:13

Ai nu, ple, baigiam. Šiaip kas dėl pražangų, tai tikrai reiktų labiau valdytis. aš asmeniškai (gal įpratimas nuo senų laikų) kad ir be teisėjo stengiuosi be reikalo per rankas nedaužyt. Specialiai prsižengiu tik kai reikia, o šiaip visas pražangas stengiuosi užsidirbt grynai žaidybine forma. Vakar asmeniškai tikrai gavau ne vieną ir ne du kartus per rankas "profilaktiškai", aišku situacijos ne metimo metu, bet vistiek. Kai sakoma kai priprantama, tai poto sunku atprast. Mes vakar su 7 (neatsimenu kas toks sorry) gan ilgai vienas kitą vaikėmės po aikštę, ale kažkaip išsiskyrėm draugiškai ir su šypsena ;)

:beer:
  • 0

#164 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:34

Vakar žaidybinio broko buvo gana daug ir turbūt niekas dėl to nesiginčys: žingsniai (ir visa kita kas įeina į šią savoką), neparengti metimai, baudos (be reikalo išsakytos ar nutylėtos), "lipimas į medį" ar "iš medžio" :rolleyes: , kiti nesusipratimai ir t.t. ir pan.
Visa tai yra žaidimo dalis ir kai bus teisėjai, manau, viskas stos į savo vietas...

Bet kad kažkas vakar siūlė kažkam išeit į lauką "razborintis" ar grasino, kad iš Kauno neišvažiuosi, tai čia yra žiauriai šlykštu...

Manau, kad reikėtų išsiaiškinti kas tai darė ir kokia buvo situacija, nes ir vilniečių tarpe buvo tokių, kurie liežuvio už dantų nelaikė, o kaip sako "kaip šauksi taip ir atsilieps..." -_-

nepradesiu kuris,kurie ten siule.jei tokie drasus kitiems siulyti ir nebijo mustis, tai saviems patys pasisakys ka ir kodel taip kalbejo.... :angry:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#165 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:48

Vakar žaidybinio broko buvo gana daug ir turbūt niekas dėl to nesiginčys: žingsniai (ir visa kita kas įeina į šią savoką), neparengti metimai, baudos (be reikalo išsakytos ar nutylėtos), "lipimas į medį" ar "iš medžio" :rolleyes: , kiti nesusipratimai ir t.t. ir pan.
Visa tai yra žaidimo dalis ir kai bus teisėjai, manau, viskas stos į savo vietas...

Bet kad kažkas vakar siūlė kažkam išeit į lauką "razborintis" ar grasino, kad iš Kauno neišvažiuosi, tai čia yra žiauriai šlykštu...

Manau, kad reikėtų išsiaiškinti kas tai darė ir kokia buvo situacija, nes ir vilniečių tarpe buvo tokių, kurie liežuvio už dantų nelaikė, o kaip sako "kaip šauksi taip ir atsilieps..." -_-

nepradesiu kuris,kurie ten siule.jei tokie drasus kitiems siulyti ir nebijo mustis, tai saviems patys pasisakys ka ir kodel taip kalbejo.... :angry:

jo ...keista :blink: o gal suklydai , gal zmogus siaip is draugiskumo pasiule kauna apziuret , nu ten jei sveikata sustreikuotu klinikos ir pns :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#166 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 sausio 15 - 12:57

Nors kazkaip neteko girdeti pasiulymu vilnieciams iseiti i ta lauka ir siaip visokiu izeidinejimu (matyt ne tas galvoje sukosi), bet tai garbes komandai, o ypac tokiu zodziu autoriui (-ams) nedaro... Kas pasake tas, ka jau cia ir besiaiskinsi, zodziu nebesusigrazinsi. Bet ateityje, tegu pries tai pamasto ar verta taip sakyti ir pasirodyti kaip "razborininku" komanda :ph34r: Elkimes garbingai ir jei sugebi trankytis, sugebek ir atsiprasyti :beer: Nr.: 7 :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#167 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 sausio 15 - 13:00

rimtos varzybos ziuriu buvo :) bet kaip supratau kraujas nebuvo pralietas :) o tai ir svarbiausia :beer: :beer: :beer:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#168 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2008 sausio 15 - 13:03

Klubieciai, gyvenkime draugiskai... Juk ne kiemas pries kiema zaidziat... Gal biski pagarbos vieni kitiem? Aciu. Nusivyliau. -_-
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#169 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 sausio 15 - 13:29

nu ziauriai cai viskas parasyta sakyciau :ph34r: . O jei rimtai - kas cia tokie siule mustis? Kita karta po draugisku varzybu reiktu visiems aluciaus atsigerti ir tada ant "karstu" viska issiaiskinti ;] Galtada nebutu jokiu drasuoliu ir pareiskimu B) P.S. Pernai losem su teisejais dvejas varzybas. Lygtais viskas buvo ir ok. Taip, kad gesinkit aistras arba kviesim Algirda, kad padetu uzgesinti :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots

#170 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 13:53

kazkaip sunkiai noreciau patiketi kad tokiu buvo. manau vilnieciai ant karstuju cia parase ;)
  • 0

#171 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 14:19

varzybos buvo rimtos kaip ir visada.aiku as asmeniskai taip ir maniau,kad bus.del prazangu nereik vilniuj skustis,kaunui taip pat,nes manau lygiai taip pat zaide, abejos komandos,taip ,kad neverkit cia visi,kas i ka atsitrenke,kas kam per rankas sienavo.viskas,issispres,kai kazkas sake su teisejais.mum ir patiem nemanau,kad toks zaidimas i nauda,nes jai taip ir toliau abejos komandos los ir cempionate tai po pirmu 10 min visi sedes su prazangom ir bus laimingi.siaip viskas yra gud ir nereik nervintis ar pyktis,nes mes visi esam ne del krepsinio o del pezo jai ka :D :D :D :beer: tai ir gyvenkim ta mintim,kad dar bus bendri vasaros meet .galima vieni kitiem palinket tik sekmes :beer: respects
  • 0

#172 Svečias_alienz_323F_*

Svečias_alienz_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 14:48

oho kokie cia pas jus zvaigdziu karai cia gal 2 skirtingi klubai ? :blink: vakar buvom paziureti varzybu, susidarem savo nuomone, bet varzovu nemokysim zaisti :) o del grubumo tai tikrai, mus maziau kapojot :) p.s. kodel 62 nr be klubines aprangos?, per oficialias varzybas jis negales zaisti! tai va sekmes
  • 0

#173 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 14:53

kazkaip sunkiai noreciau patiketi kad tokiu buvo. manau vilnieciai ant karstuju cia parase ;)

tikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams :)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#174 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:05

tikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams :)

arba niekas neprisipazysta arba taip nebuvo :) taskas!!!! nepradedam beletriskimom uzsiiminet :beer: bleee bigiam viena karta!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#175 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:18

tikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams :)

o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmenisko :beer: beje dar del jusu komandos o nepagalvojat kad butent jus sustatydami komanda palei save trukdot jei zaist , lashas kiek suprantu esi izaidejas ir pats prirasei kad su mazdom gryba pjovei tai KAIP TU GALI TIKETIS KAD IR KOMANDA GERAI ZAIS JEI TU NESUGEBI VALDYT KOMANDOS :blink:
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaist :beer: sekmes turnyre
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#176 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:19

oho kokie cia pas jus zvaigdziu karai cia gal 2 skirtingi klubai ? 
vakar buvom paziureti varzybu, susidarem savo nuomone, bet varzovu nemokysim zaisti
o del grubumo tai tikrai, mus maziau kapojot

p.s. kodel 62 nr be klubines aprangos?, per oficialias varzybas jis negales zaisti! tai va

sekmes


Nr.62 bus su klubo apranga per oficialias rungtynes. Vakar dar nebuvo padaryta.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#177 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:30

tikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams  :)

o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmenisko :beer: beje dar del jusu komandos o nepagalvojat kad butent jus sustatydami komanda palei save trukdot jei zaist , lashas kiek suprantu esi izaidejas ir pats prirasei kad su mazdom gryba pjovei tai KAIP TU GALI TIKETIS KAD IR KOMANDA GERAI ZAIS JEI TU NESUGEBI VALDYT KOMANDOS :blink:
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaist :beer: sekmes turnyre

taip tikrai.as,Darka,Dionisas...klti, kad mus dauzo.bet mes jau tokie.mes lindom ir lysim po kase.tad kur Tu ta musu kalte matai???
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#178 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:37

ple jus lietuviskai nesuprantat????? BAIGTA SITA DISKUSIJA!!!!!
  • 0

#179 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:38

o gal... rakinam tema? :) :angry:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#180 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:39

tikrai ne!!!
matai, jei butume eme ant karstu, tai butume ir pradeje mustis.o dabar tik juokas ima is tokiu besiulanciu asmenu.
gatves krepsinio taisykles ir tos butu per daug svelnios kai kuriu zaideju atveju.
noriu palinket tik daugiau tolerancijos kitiems zaidejams  :)

o nepagalvojai kad butent tu ir dionizas ir esat kalciausi , tiktai jumis kazkas skriaude , tiktai jus galit kritikuot kitus , visi kiti blogi ... gal perdaug chamiskai elgies ir sulaukei arba ne pasiulymo iseit i lauka , nes butent is tavo komentaru ir pasisakymo ir susidaro toks vaizdas apie tavo persona beje kaip ir apie dioniza ...sorry nieko asmenisko :beer: beje dar del jusu komandos o nepagalvojat kad butent jus sustatydami komanda palei save trukdot jei zaist , lashas kiek suprantu esi izaidejas ir pats prirasei kad su mazdom gryba pjovei tai KAIP TU GALI TIKETIS KAD IR KOMANDA GERAI ZAIS JEI TU NESUGEBI VALDYT KOMANDOS :blink:
tai baikit bl viena karta bliaut ir pradekit zaist :beer: sekmes turnyre

Lashas... Nereikia. Jei nepastebejai cia yra keletas .... kurie kitu nuomones nei mato, nei skaityt moka. Juolab ir zaidzia kaip Godai ;-)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0