Peršokti prie turinio


Kuro slėgio reguliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 314

#1 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 18:46

Sveiki,
auto - P 607 2001 m. 2,2 HDI
simptomai - užgęsta variklis kas 3-4 km, po to iš 1-5-o karto užsiveda ir važiuoja lyg niekur nieko. Kažkada anskčiau prieš kokius 3 mėnesius taip pat buvo, tai patikrino, kad purkštukai visi geri ir kaip meistras patarė, buvau nuėmęs tą reguliatorių, jokių šiukšlių neradau ant mikrofiltro, padaužiau padaužiau, įdėjau atgal ir buvau jau pamiršęs bėdas. Deja, atrodo, jam atėjo paskutinioji ...
problema 1 - sugedo Kuro slėgio reguliatorius (Bosch numeris 0 281 002 493)
problema 2 - Klaipėdoje "Autolagūna" parveža tik už 2 savaičių. Bosch servise-parduotuvėje pasakė, kas niekuom padėti negalim, bo mano nurodytas numeris pakeistas nauju 0 281 002 284 (kaina 888 Lt) ir nei vieno nei kito nerodo sandėliuose net Vokietijoje, tad ir užsakyti negali :o
padėkite : surasti, kas parduoda naują slėgio reguliatorių Nr. 0 281 002 493. Labai reikia gauti dar šią savaitę. Tad kaina nebus lemiantis dalykas :unsure:

Ačiū
Mindaugas
8-672-45211
  • 0

#2

  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 19:16

citroene bandyk ieskot
  • 0

#3 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 20:36

Nusipirkau už 598 Lt. Turėjo sandėlyje.
http://www.dyzelservisas.lt
Liepkalnio g. 69, 2030 Vilnius
tel.: +370 5 2152522, +370 612 58168 (servisas)
+370 5 2152523 (parduotuvė)

Taip pat radau galimybę pirkti iš
UAB "Fatum Investicija"
http://www.auto-chemija.lt
Didmeninė ir mažmeninė prekyba auto detalėmis
Tel. 8 5 2150624
Jie sandėlyje neturėjo, bet jeigu atveža per savaitę kainuoja ~485Lt, o jeigu skubiai per 2 dienas +100 Lt.

Taip kad paieškojus galima gauti pigiau nei Bosch servise (kurie aplamai atasisakė pagelbėti tikslaiu nesugebėjo rasti) bei žymiai pigiau (dvigubai) nei iš Peugeot atstovo.

Mindaugas
  • 0

#4 Svečias_vitalka_*

Svečias_vitalka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 23 - 17:08

man irgi taip buvo.sunkiai uzsiveda veliau, vaziuoji vaziuoji paspaudi stipriai gaza ir uzgesta atsistoji is 3 karto uzsiveda, uzsidega ( varikliuko ) lempute ir vaziuoji toliau .taigi del sios priezasties reikia keist auksto sliegio kuro siurbliuko regulatoriu , bet problema tame kad nezinau kur jisai randasi :blush: .gal kas galietu imest kokia nuotrauka,kur ji ieskot? :)
  • 0

#5 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 26 - 21:55

Taigi, po reguliatoriaus važinėjau ramiai tris savaites. Ir vėl prasidėjo tos pačios problemos - užgesinėja :angry: :wacko: :o . Užgęsta bet kokiu momentu - ir ant tuščios eigos, ir bėgėjantis, ir ramiai važiuojant. Buvau iš bako išsiėmęs žemo slėgio siurblį, pravaliau tinklelį, nors ir taip mažai šlamų ten buvo. Po to negesinėjo kokius 200 km. Šiandien vėl pora kartų užgeso. Žodžiu liūtas elgiasi neprognozuojamai. Garaže diannostika nieko naujo nepasakė ir nieko konkretaus nepasakė - arba žemo arba aukšto slėgio siurblys pareidinėja :angry: . Parašysiu, jeigu rasiu tikrąją priežastį, nes kažkaip man nepatinka tas visiškas užgesimo atsitiktinumas - jeigu siurbliui kaput, tai turėtų problema būti pastovi, a ne ?. Ale liūc jau pradeda nervint, jau pradėjau galvoti apie jo atsikratymą :unsure:
  • 0

#6 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 26 - 22:47

Prie to pačio: diagnostika parodė, kad meta klaidą "žemas kuro slėgis". Bet tikrinant visi parodymai OK. Laisvos apsukos kai nusistovi, laikosi ties 750, bet varikliui jaučiasi per mažai - sunkokai dirba. Paprastai šokinėja ties 750-1000 rpm. Šiaip važiuoja labai smagiai ir sąnaudos normalios. Tiesiog gal kam kokių minčių bus kur dar žiūrėti/tikrinti ?
  • 0

#7 Svečias_angry_*

Svečias_angry_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 06 - 22:01

Gal kas isprendet problema, pas mane irgi kazkas panasaus pradejo darytis (ir panasu kad vis dazniau) ir toks pat liuts 607 2.2HDI.
  • 0

#8 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 07 - 15:51

Panasu, kad tai pasikartojanti P607 2.2 HDi problema. Kaip tik siuo metu ji pradejo kankinti ir mane. Visikai tokie pat simptomai kaip ir aprasyti virsuje. Daug geru atsiliepimu girdejau apie KLP dirbanti dyzelista (Debreceno g, prie daugiaaukscio garazo), pas ji ir ketinu ieskoti atsakymo. Gaila, kad tik labai didele ten eile :( Beje, kol dar neturiu diagnostigos rezultatu, negaliu buti tikras, ar ir manajame 607 reguliatorius kaltas. Taciau galiu pamineti, kad labai keistas reiskinys tuo metu vyksta: kuro filtro bakelyje kaupiasi oras. Atsukus nuorinimo (ar kondensato) sklende paciame kuro filtro bakelyje (kai kuriuose modeliuose ten yra vandens filtre daviklis) jauciasi, kad iseina susikaupes oras. O oro ten jokiu budu negali buti :wacko: Isleidus ora, vel kuri laika galima vaziuoti normaliu rezimu. Beje, pakelus variklio apsukas, variklis tuomet dirba netolygiai. Apsuku rodykle pastebeti nelabai imanoma, taciau variklio garsas siubuojantis. O keisciasias reiskinys tai, kad isijungus "Antipollution fault", variklis nepereina i saugumo rezima (t.y. neribojamos variklio apsukos)? Ar ir pas jus tokie pat simptomai?
  • 0

#9 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 gegužės 08 - 08:53

nepatingek ir uzsiregistruok pas ta dyzelista ... beje jis ir elektronika ach*jenai supranta
  • 0

#10 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 09 - 09:06

kebabas Parašyta May 8 2008, 08:53 AM
--------------------------------------------------------------------------------
nepatingek ir uzsiregistruok pas ta dyzelista ... beje jis ir elektronika ach*jenai suprant



Nepatingejau ^_^ ir tavo ankstesne rekomendacija apie ji pasinaudojau :D
Ogi pasirodo, kad zemo slegio siurbliukas, esantis kuro bake - jis kvailioja (pernelyg zemas spaudimas). Gali buti, kad ten gyva pekla, tad teks i kuro baka listi :ph34r:
  • 0

#11 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 09 - 19:24

Beje, gal kas zinote, kaip atsukti zemo slegio siurbliuka laikanti zieda (prisuktas prie kuro bako). Kadangi jis veikiamas spaudimo ar "prikepes" rankomis jo atsukti neimanoma; bandant atsuktuvu iremus kalti irgi nepavyksta. :( Teko girdeti, kad bakai pleciasi, todel tikiu, kad ji veikia labai didele pasipriesinimo jega. Gal yra koks ziedinis raktas (gana didelio diametro), kurio pagalba pavyktu iveikti zieda? :blush:
  • 0

#12 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 09 - 20:37

Aš tai atsukau taip kaip sakei - įremi atsuktuvą šonu, kad rentųsi kuo didesniu paviršiumi ir pamažu kali. O dėl to Debreceno dyzelisto - ne toks jau jis ir ąsas - jis jau man buvo garantavęs, kad pas mane bėdos dėl aukšto slėgio kuro siurblio (reguliatorių buvau įdėjęs naują). Ir jau beveik buvau nusipirkęs iš jo už ~1500 Lt. Bet po jo diagnostikos savaitgalį išardžiau isurbliuką bake, nuėmiau slėgio reguliatorių, išėmiau kuro filtrą, viską pravaliau (nors nemačiau ką ten ir valyti - viskas atrodė švaru) surinkau atgal ir ką jūs manote ? Problemos dingos ir po to 2 mėnesius važinėjau be problemų. Tada vieną dieną prisipyliau zyzelio Lukoil'e - ir po kokių 50 km - vėl tas pats. Sutapimas ? Nu ką, dabar jau buvau gudresnis - išleidau kurą iš filtro bakelio, bet pačio filtro jau neišiminėjau, išėmiau reguliatorių, surinkau atgal ir vėl viskas gerai, jokių problemų. Kai šitas gedimas išlenda, Antipollution Fault avarinio režimo nejungia ir pas mane.
  • 0

#13 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 12 - 12:26

Stai kokiu pastangu pareikalavo zemo kuro siurbliuko atidarymas: metaliniu strypu sumontavimas, taip kad jie besipriesindami spaustu vienas kita, o siuo atveju spaude kuro siurbliuko zieda, ir dar 4 stipriu ranku, kad prasuktu si nelemta zieda :wacko: Beje, su uzsukimu velgi teko paprakaituoti. Zodziu, pravaliau 2 mikro-filrus, esancius zemo kuro siurbliuke - dabar gerai traukia kura is bako (geras spaudimas). Taciau diagnostine lempute nedingsta, nors dabar jau ir i "safe mode" sauguji rezima permeta ir riboja apsukas. Jei iskart vaziuoti tik uzvedes varikli (be minutes stovejimo) tada vaziuoja normaliu rezimu, be jokiu trukciojimu ir gesimo, taciau po kurio laiko netiketai vel persijungia i "safe mode". Pastebejau, kad normaliu rezimu apsukos nebekyla daugiau nei 4000 aps./min., todel iki kitos diagnostikos dar taikysiu visu jusu praktikoje pasitaikiusi metoda: bandysiu pravalyti kuro slegio reguliatoriaus filtriuka, nes jo dar valyti nemeginau. Viliuosi, kad tai pagelbes atsikratyti "kaledines" lemputes prietaisu skydelyje. ;] P.S. labai smagu, kad didelis kvalifikuotu automeistru uzimtumas vercia pati "nukentejusiji" dometis variklio darbo gedimais ir paciam juos salinti. Patirtis neateina savaime - sis forumas naudingas vedlys :D
  • 0

#14 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 13 - 19:51

taigis taigis, kad tenka pačiam krapštytis ;)
  • 0

#15 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 15 - 19:11

Ir visgi to priezastis buvo kuro slegio reguliatorius. Oro kompresorius bejegis valyti, nes panasu, kad pats reguliatorius nusidevejes. Varikliukas vel dirba be priekaistu. O dabar metas pasinaudoti ir kolegos alek kuro sistemos valymo paslauga :)
  • 0

#16 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 27 - 14:49

Tai valymo paslauga pasinaudojai ? Skirtumą jauti kokį nors ?
  • 0

#17 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 gegužės 27 - 16:13

Tada vieną dieną prisipyliau zyzelio Lukoil'e - ir po kokių 50 km - vėl tas pats.

Tai koki dabar kura is kokios koloneles pili?
  • 0

#18 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 27 - 20:03

Tai valymo paslauga pasinaudojai ? Skirtumą jauti kokį nors ?



Pasinaudojau sia paslauga, rasiau apie tai cia .
Kol kas neveziau atisitiktines diagnostikos, ir negaliu patikrinti purkstuku darbo.
Taciau po kurio laiko (po savaiteles pakeitus slegio reguliatoriu), vel uzsidege "Antipollution fault". Labai noriu tiketi, kad tai ne sistemos valymo pasekme :unsure: . Taciau dabar vel esu priverstas, kad jungtu diagnostika ir nusatytu problema (nepanasu, kad tai vel butu slegio reguliatorius, nes masina uzsiveda ir uzgesta be jokiu keistenybiu). Taigi, rezultatai seks po kazkurio laiko (patikrinsiu ir purkstuku darba), kai prisiversiu vezti ja diagnostikai.
  • 0

#19 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 29 - 19:30

Kaip matai, "Antipollution fault" - ne dėl slėgio reguliatoriaus. Taip pat kaip ir man - pakeičiau ir vėl pasikartojo po 2 mėnesių. Kaprizni tie HDI :rolleyes: , ale rieda tikrai smagiai ;)
  • 0

#20 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 gegužės 29 - 21:10

Sveiki,
auto - P 607 2001 m. 2,2 HDI
simptomai - užgęsta variklis kas 3-4 km, po to iš 1-5-o karto užsiveda ir važiuoja lyg niekur nieko. Kažkada anskčiau prieš kokius 3 mėnesius taip pat buvo, tai patikrino, kad purkštukai visi geri ir kaip meistras patarė, buvau nuėmęs tą reguliatorių, jokių šiukšlių neradau ant mikrofiltro, padaužiau padaužiau, įdėjau atgal ir buvau jau pamiršęs bėdas. Deja, atrodo, jam atėjo paskutinioji ...
problema 1 - sugedo Kuro slėgio reguliatorius (Bosch numeris 0 281 002 493)
problema 2 - Klaipėdoje "Autolagūna" parveža tik už 2 savaičių. Bosch servise-parduotuvėje pasakė, kas niekuom padėti negalim, bo mano nurodytas numeris pakeistas nauju 0 281 002 284 (kaina 888 Lt) ir nei vieno nei kito nerodo sandėliuose net Vokietijoje, tad ir užsakyti negali :o
padėkite : surasti, kas parduoda naują slėgio reguliatorių Nr. 0 281 002 493. Labai reikia gauti dar šią savaitę. Tad kaina nebus lemiantis dalykas :unsure:

Ačiū
Mindaugas
8-672-45211

boscho firminese (vilnius,kaunas) parduotuvese naujas, kaina apie 550lt.turi vietoje. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0