Peršokti prie turinio


Casco draudimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 123

#61 Svečias_Agniusg_*

Svečias_Agniusg_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 22:20

netures apmoketi jei samata pries tai nesuderinta... isdulkins kaip kaciuka, bent jau as taip darau :) o siaip tai eik pas nepriklausoma be bapkiu ir tikrai normaliai paskaiciuos, pvz nepriklausomu autoekspertu biuras asanaviciutes g., martone.
  • 0

#62 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 16 - 10:09

Man ir dabar reikia tokio eksperto paslaugu, masinos vertei nustatyt. Mat pirkimo-pardavimo sutartyje masinos verte buvo nurodyta beveik dvigubai mazesne, nei is tikruju moketa buvo. O siaip Casko draudziant, draudimas nustato masinos verte, kazkokius paskaiciavimus daro?
  • 0

#63 Svečias_Agniusg_*

Svečias_Agniusg_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 16 - 15:28

Draudziant imama rinkos verte is knygeliu, nesvarbu uz kiek tu ja pirkai draudimo suma bus lygi rinkos vertei. nepriklausomo eksperto tam nereikia
  • 0

#64 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 17:09

Agniusg, aciu uz atsakyma. Gal zinai, kas ten per knygeles, kur rinkos kaina fiksuojama? Imanoma butu paprastam mirtingajam pamatyt? :unsure:
  • 0

#65 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.100
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 17:17

Imanoma butu paprastam mirtingajam pamatyt? :unsure:

siaip imanoma, jei graziai bendrauji su draudimo agentu :). ji(s) leidzia pavartyti... :)
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#66 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 19:31

Draudziant imama rinkos verte is knygeliu, nesvarbu uz kiek tu ja pirkai draudimo suma bus lygi rinkos vertei. nepriklausomo eksperto tam nereikia

maniske draude pagal pirkimo suma (lizingui), nors knygutes rode maziau.

juokinga, nes pirkau uz mazesne, nei rinkos kaina...
  • 0

#67 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 20:10

Aisku. Nu turiu pazistama draudime ir ne paciose zemiausiose pareigose, tai manau papasakos, kas ir kaip.
  • 0

#68 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 20:24

kad nekurt naujos temos,noriu paklaust: bendradarbes sunus su jos masina taranavo autobusa,masina drausta paprastu draudimu,masina oficialiai priklauso jai,draudimas jos wardu.Vien zo,jai reikes ne tik paciai sawo masina twarkytis, bet ir autobusa uz sawo lesas,nes ,tipo,nesiskaito,kad masina drausta,jei ivyki padare kitas asmuo. Man kazkaip galai nesueina cia, ar is tikruju taip yr?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#69 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 22:48

kad nekurt naujos temos,noriu paklaust: bendradarbes sunus su jos masina taranavo autobusa,masina drausta paprastu draudimu,masina oficialiai priklauso jai,draudimas jos wardu.Vien zo,jai reikes ne tik paciai sawo masina twarkytis, bet ir autobusa uz sawo lesas,nes ,tipo,nesiskaito,kad masina drausta,jei ivyki padare kitas asmuo. Man kazkaip galai nesueina cia, ar is tikruju taip yr?

Kas čia tokius vėjus paisto? :blink: Gali drasiai spjaut snukin tokiam šnekoriui...
  • 0
... labai piktas diedas...

#70 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 22:51

kad nekurt naujos temos,noriu paklaust: bendradarbes sunus su jos masina taranavo autobusa,masina drausta paprastu draudimu,masina oficialiai priklauso jai,draudimas jos wardu.Vien zo,jai reikes ne tik paciai sawo masina twarkytis, bet ir autobusa uz sawo lesas,nes ,tipo,nesiskaito,kad masina drausta,jei ivyki padare kitas asmuo. Man kazkaip galai nesueina cia, ar is tikruju taip yr?

Yra kaip yra! pries gerus metus varydamas motinos masina i servisa bakstelejau vienam vyrukui i uzpakali. Jam draudimas ismokejo uz padaryta zala 800lt. Draudimas man atsiunte pretendzija ir reikalavo kad sumokeciau puse ismoketosios sumos. Taip ir gavosi 400lt draudimui ir bauda policjai.
  • 0
Subaru Legacy

#71 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:04

Yra kaip yra! pries gerus metus varydamas motinos masina i servisa bakstelejau vienam vyrukui i uzpakali. Jam draudimas ismokejo uz padaryta zala 800lt. Draudimas man atsiunte pretendzija ir reikalavo kad sumokeciau puse ismoketosios sumos. Taip ir gavosi 400lt draudimui ir bauda policjai.

Nu gal aš ir durnas, bet žmonos vardu įregistruotu 306-u važinėja sūnus. Draudžiant PZU, tyčia paklausiau agentės , ar nekils problemų, jei kas. Sakė - viskas tvarkoj. Draudžiamas automobilis, o ne vairuotojas. Kitokiu atveju nieks niekam negalėtų paskolint savo automobilio.
Nebent, kažkurioj kompanijoj savos taisyklės (poliso kamputy smulkutėm raidelėm)....
  • 0
... labai piktas diedas...

#72 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:06

Nebent, kažkurioj kompanijoj savos taisyklės (poliso kamputy smulkutėm raidelėm)....

Tiek civilinis, tiek kasko pas mane turi apribojimus. Negalioja, jei draiveriui mazhiau kaip 25 metai.
Gal ir ten panashus bajeriai?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#73 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:10

Tiek civilinis, tiek kasko pas mane turi apribojimus. Negalioja, jei draiveriui mazhiau kaip 25 metai.
Gal ir ten panashus bajeriai?

nu jo,driveris tik 18-19m.k'sakant-mokyklinis. Gal taip ir yra
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#74 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:22

Tiek civilinis, tiek kasko pas mane turi apribojimus. Negalioja, jei draiveriui mazhiau kaip 25 metai.
Gal ir ten panashus bajeriai?

nu jo,driveris tik 18-19m.k'sakant-mokyklinis. Gal taip ir yra

Pasbejau nemazhai draudimo bendroviu siulo zhymiai pigesnius polisus, su salyga, kad vairuos ne jaunesni nei 25m. Gal ji tokiu ir buvo apsidraudusi?

O shiaip yra ir kitu "salygu" kada draudimas neishmokamas, t.y. grubus taisykliu pazheidimas.
Greitchio virshijimas daugiau kaip 30km/h, vazhiavimas per raudona, vazhiavimas neblaiviam ir t.t. (tingiu ieshkoti poliso)

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2007 lapkričio 19 - 23:27

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#75 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:25

Nu blin, bachurui buvo 19-a, stažas - metai, kai agentės klausiau. Bėje, draudimo suma - nuo savininkės metų (nors net teisių neturi), o ne nuo faktinio vairuotojo. Dėl to ir mašiną pirkę forminom ne ant sūnaus, o ant mamašos... Šiemet vasarą vėl perklausiau, ar kas nepasikeitė. Sakė - no problem...
  • 0
... labai piktas diedas...

#76 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 23:36

Nu blin, bachurui buvo 19-a, stažas - metai, kai agentės klausiau. Bėje, draudimo suma - nuo savininkės metų (nors net teisių neturi), o ne nuo faktinio vairuotojo. Dėl to ir mašiną pirkę forminom ne ant sūnaus, o ant mamašos... Šiemet vasarą vėl perklausiau, ar kas nepasikeitė. Sakė - no problem...

Tai ash nesakau, kad visi polisai tokie. Tiesiog yra variantas kada papildomai sutaupai pasirinkdamas opcija, kad nevairuos jaunimelis. Man tas labai tinka. Polisas ant gero 100Lt pygiau, o jaunesniu nei 25m. vairuotoju pakolkas neturiu. Na dukra kartais pavairuoja, bet jai joks polisas negaliotu. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#77 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 12:44

na as pzu draudziau pries pora men, irgi pasiklausiau del amziaus. man paciam tas neidomu, bet draugei dar 25 nera. sake, kad nemokes, jei ji avarija padarys
  • 0
Dont just say it. Do it!

#78 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 18:13

Kas čia tokius vėjus paisto? :blink: Gali drasiai spjaut snukin tokiam šnekoriui...

Tai gal vistik skirtingose kompanijose skirtingai. Tos, su kuriom dėl žalų problemų mažiau (atatinkamai ir polisai brangesni), turi punktelius ir dėl jaunimo, ir dėl pažeidimų. Dar priklauso nuo Vilnius/miestas/kaimas.. Drausdamas savo irgi iškvočiau dėl visų "o kas bus, jeigu..". Už "jaunimą" teko 50 civilinio primokėt (tik Seesam reikalauja ne 25 amžiaus, o 5 stažo), kasko šito punkto nėra - vairuoja kas nori, bile tik ne ant baltų.
  • 0
Variantas B

#79 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 23:28

neaisku are zmogus nori sutaupyt drausdamasis,ar masina dauzyt ir is draudimo gaut pinigu.jai del pigumo tai pasakyk visus duomenis galesiu pasakyt kaina pigiause is ymanomu,tarp visu kantoru :D
  • 0

#80 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 gruodžio 20 - 14:38

Sveiki, norėjau pasidomėti, ką galvoja žmonės apie KASKO draudima Peugeot 406 porestalinginiam? Ar verta? Pagrindinė priežastis draudimui - vagystė, ta prasme, pagrinde drausti dėl tokad gali pavogti, o ne dėl to, kad gali padaryti pats avariją ar medis per viesulą užgrius :) Pasidalinkit savo nuomonėmis, any ideas welcome :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0