Peršokti prie turinio


Casco draudimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 123

#101 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 21 - 23:28

as irgi tuo tikras. Paco pezo niekas gi nevoks, o kas viduj tai cia jau nuo markes nieko nepriklauso.

:blink: ramaunai, tau bile ka nors uzvelt ir nusisneket ne i tema.
sakau as tau, draudime niekas nieko neiskirsto, draudi nuo vagysciu arba ne. jei pavogs ne peza(kad pacia auto vogs visai nedidele tikimybe) o maga is jo, ar belenka kita, casko nieko nemokes, nes nuo vagysciu automobilis bus nedraustas.
supranti? ar dar issipisinesi toliau?

liuc.

vagyste is automobilio traktuojama (bent mano kasko draudime) kaip treciu asmenu padaryta zala :P o ir del ratu ramus, sake, kokia bus foto draudziant tokia ir draudzia, ta ir atlygina, Ramunas teisingai issireiske, pacios masinos niekas nevogs 99.99 nuosimciai... :rolleyes:

jei ratai gamykliniai - jiems paskaiciuos nusidevejima greiciausiai.
  • 0

#102 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 00:10

jo dėl vagystės tai tikrai ne. Gali atrakintą palikinėt , nieks nelys :)
  • 0

#103 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 09:37

BTW - dar vienas KASKO pliusas draudziant LD - 24 val. pagalba visoje Europoje. Lietuvoje mieste zada atvaziuoti ir padeti-nutempti per 50 min., o uzmesty - per 180 min. berods. UZDYKA ! :blink: Ir duoti trym dienom pakaityne masina jei gedimas rimtas. O Europoje - transportuoti iki vietos jai islaidos nevirsys 500EUR... Taip kad dabar - dvigubai ramiau B)
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#104 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 09:45

Šiaip kortelę, su kuria nutempimas nemokamas 24val. man kasmet duoda Ergo draudžiantis civiliniu... Nu ne jevropa, pakaitines negausi, ale...


tfu tfu tfu dar neteko pasnaudot...

  • 0

#105 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 11:44

aparatura buvo galima drausti tik tuo atveju, jei masina nera senesne, nei 10 metu. maniskei 11, jau nebegalejau. kalba eina apie pzu :unsure: :blink: :rolleyes:
  • 0
Dont just say it. Do it!

#106 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:19

As 206 2002m 1.4HDi casco draudziau metams, bet su ta dviguba ymoka, kai per du kartus ymoketi reikia, tai pirmajam pusemciui 500lt PZU Lietuva, su siokia tokia nuolaidele 5% berods.
  • 0

#107 waldas

waldas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2007 gruodžio 31 - 13:46

Kalbėjau su pažįstama brokere, tai pasiūlė SEESAM draudimą. Mašinos vertė įvertinta 18000, frančizė 300, vagystės kompensacija 90%. Tokio varianto metų įmoka - 750 Lt.

Kas iš jūsų yra girdėjęs kažką gero/blogo apie SEESAM?

drauskis ir nedvejok. nes seesam netaiko prancizes berots visiems stiklams ir faroms. as apsidraudes irgi seesam. tai vaziuojant zvyrkeliu akmuo atleke i stikla ir itruko, draudimas pakeite nemokamai viska. o kaina su pakeitimu apie 1000 lt. kita situacija: jeigu nuspresi auto laikyti saugomoj aikstelej, tai tau kainuos apie 80lt men o per metus beveik 1000lt. ir uz ta tukstanti tu busi ramus tik nakti kol auto aiksteleje.
  • 0

#108 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 31 - 18:03

Seesam - gera kontora. Siaip teisingai buvo mineta, kad priekinei optikai ir stiklui netaiko nusidevejimo. Is principo gerai, nes sios detales kencia nuo akmenu dazniausiai. Turetoms masinoms teko keisti stikla ir zibinta po incidentu su pravaziuojanciu t/p pakeltai akmenukais.
  • 0

#109 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 balandžio 08 - 12:40

gavau du gerus pasiulymus is IF ir Seesam kontoros. Pastaroji brangiau, bet tas fransizes netaikymas stiklams ir faroms labiau vilioja... Kokie dar atsiliepimai apie siuos draudimus? Kaip su ismokom ir t.t. Reikia skubiai apsisprest :beer:
  • 0
Roots to roots

#110 Svečias_Garibaldis_*

Svečias_Garibaldis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 04 - 09:12

Šiaip kortelę, su kuria nutempimas nemokamas 24val. man kasmet duoda Ergo draudžiantis civiliniu... Nu ne jevropa, pakaitines negausi, ale...


tfu tfu tfu dar neteko pasnaudot...

A man teko. Ir net labai praverte ta paslauga. Tiesa, siek tiek palaukt teko, bet is principo tai geris.
  • 0

#111 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2009 gegužės 04 - 09:50

Šiaip kortelę, su kuria nutempimas nemokamas 24val. man kasmet duoda Ergo draudžiantis civiliniu... Nu ne jevropa, pakaitines negausi, ale...


tfu tfu tfu dar neteko pasnaudot...

A man teko. Ir net labai praverte ta paslauga. Tiesa, siek tiek palaukt teko, bet is principo tai geris.

Ir man teko. Is LD - super paslauga. Kai Dituvos soduose sestadieni parejo skyvas :wacko: Laukiau apie valanda, bet paskui atvare tralas ir nuveze, kur pasakiau. Uzdyka. Ir visoje Europoje galioja. :lyzht:
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#112 Svečias_espna69_*

Svečias_espna69_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 30 - 13:15

Na pamačiau kaip čia jus apie draudimus diskutuojat , tai aš jums nuo dušios galiu pasakyti jei norite tikrai gauti kokybiška aptarnavima ir visa informacija apie kompanijas esančias Lietuvoje,tai reikia jos ieškoti tik per draudimo brokerius.Aišku ir ne visos brokeriu firmos atstovauja visas Lietuvoje esancias draudimo kompanijas,bet kurios patenka į dešimtuka dižiausiu Lietuvos draudimo brokeriu kompaniju dirba su visomis.Kitas dalykas jei pats žmogus eina i kokia bendrove tai tos bendroves konsultantas sakys,kad jo kompanija pati geriausia ir geresniu nera,o nuolaidos taip pats didžiausios,ir kur benueitum tas pats,nes praktiškai kiekvienas konsultantas noredamas gaut komisa ja taip gražiai pateiks ir dažniausiai visu niuansu nepasako,kad tik žmogus pasirašytu sutarti,ko pas brokeri(jeigu jis tikrai turi patirti ir daug klientu)niekada to nebūna.Brokeris klientui pateikia visu kompaniju arba jau atrinkes tai kas geriausia klientui keliu kompaniju pasiulymus ir apie kiekviena turi pateikti visus pliusus ir minusus(nes kiekviena kompanija yra kažkuo skirtinga,visos jos turi savu pliusu ir savu minu),supažindina,su jomis nešališkai,pasakydamas klientui visa tiesa,ko is priklausomu draudimo tarpininku niekada nesulauksi,nes jis dirba vienai,brokeris yra nepriklausomas jis nei vienai kompanijai nedirba jis turi dirbti žmogui padeti jam priimti geriausia sprendima.Taip pat ir ivykus ivykui kokiam, geras jei esi ir su patirtim brokeris, visada klientui patars kaip ka geriau daryt ar kur ka rašyt ,kad gautum kuo geresne išmoka,o su gyvybes draudimu kur geriau investuot bu jei patirti turi visada juk stebi kaip kokie fondai dirba,su antros pakopos pensijom patars visada kur geriau buti,kokia bendove gerai dirba kokia prastai bu dauguma juk net nežiureja žmones rašesi ten kur padave kažkos ar pažystamas ar draugas ale pasirašes yra.Tai va iš manes tiek,jei noresite sužinoti kažka daugiau ar jei kažkoks produktas domins prašome rašykite man elektroniniu laišku,ar skambinkite bu dirbu visoje Lietuvoje,visada padesiu jums išspresti iškilusius klausimus bei pritaikysiu geras nuolaidas jei tapsite mano klientais.Iki susitikimo. Kontaktai; el paštas [email protected] , tel nr 867328350
  • 0

#113 Kristijonas

Kristijonas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 209
  • Vieta:NY
  • Automobilis:peščiamobolis

Parašyta 2010 balandžio 30 - 16:56

taip viskas graziai prasidejo, o baigesi savireklama :lol: :dntknw:
  • 0
Dont just say it. Do it!

#114 vds

vds
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 80 kw automatas

Parašyta 2010 balandžio 30 - 19:25

siuo metu man seesam siulo abu (civ + kasko) draudimus uz 679 lt metams
  • 0
P406 HDI auto '02

#115 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2013 gegužės 16 - 21:41

Klausimas draudikams: yra teke draustis 407 kasko draudimu pas savo brokeri, kas idomiausia masinoje nebuvo jokios signalizacijos tik imobilaizeris (apie vagystes snekant), tipa brokere sako, kad uztenka imobilaizerio, nereikia jokiu ten signalizaciju, kad galetum apdrausti kasko nuo vagisciu, ar cia tik pezams galioja toks navarotas? nes nemanau, kad kas nors draus BMW, Audi ar mersa be signalkes, tai kaip cia yra is tiesu a? Ir tarkim ivykus masinos vagystei, ar apvogus masina, ko draudikai reikalauja kokiu popieriu (sneka apie dokumentus kas sieja draudima, be policijos ir t.t.) ar ten buvo ideta signalizacija (jei taip ar reikalauja parodyti signalizacijos dokumentu), ar turi auto rakteliu skaicius reiksmes (tarkim gal butinai savininkas turi tureti minimum 2 raktelius) :dntknw: B)
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#116 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2013 gegužės 16 - 22:31

Klausimas draudikams: yra teke draustis 407 kasko draudimu pas savo brokeri, kas idomiausia masinoje nebuvo jokios signalizacijos tik imobilaizeris (apie vagystes snekant), tipa brokere sako, kad uztenka imobilaizerio, nereikia jokiu ten signalizaciju, kad galetum apdrausti kasko nuo vagisciu, ar cia tik pezams galioja toks navarotas? nes nemanau, kad kas nors draus BMW, Audi ar mersa be signalkes, tai kaip cia yra is tiesu a? Ir tarkim ivykus masinos vagystei, ar apvogus masina, ko draudikai reikalauja kokiu popieriu (sneka apie dokumentus kas sieja draudima, be policijos ir t.t.) ar ten buvo ideta signalizacija (jei taip ar reikalauja parodyti signalizacijos dokumentu), ar turi auto rakteliu skaicius reiksmes (tarkim gal butinai savininkas turi tureti minimum 2 raktelius) :dntknw: B)

Aš kai kasko ėmiau, man BUTINAI reikėjo įsidėti signalizaciją, kitaip nuo vagystės nedraudžia niekur. Turi nunešti draudimui pažymą, kad signalizacija įdėta. Raktelių skaičius įtakos neturi.
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#117 Anapus_Nemuno

Anapus_Nemuno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius/Utena
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2013 gegužės 16 - 23:11

Klausimas draudikams: yra teke draustis 407 kasko draudimu pas savo brokeri, kas idomiausia masinoje nebuvo jokios signalizacijos tik imobilaizeris (apie vagystes snekant), tipa brokere sako, kad uztenka imobilaizerio, nereikia jokiu ten signalizaciju, kad galetum apdrausti kasko nuo vagisciu, ar cia tik pezams galioja toks navarotas? nes nemanau, kad kas nors draus BMW, Audi ar mersa be signalkes, tai kaip cia yra is tiesu a? Ir tarkim ivykus masinos vagystei, ar apvogus masina, ko draudikai reikalauja kokiu popieriu (sneka apie dokumentus kas sieja draudima, be policijos ir t.t.) ar ten buvo ideta signalizacija (jei taip ar reikalauja parodyti signalizacijos dokumentu), ar turi auto rakteliu skaicius reiksmes (tarkim gal butinai savininkas turi tureti minimum 2 raktelius) :dntknw: B)

Pažymą, kad signalizacija atitinka reikalaujamą, bet kokiu atveju turėsi pateikt, jei kas pavogs, priešingu atveju litų negausi :)

Paprastai tą reikia užtikrint ir draudžiant, bet brokeriai tokia rasė, kad ant visko padėję :) tik įmoką atnešk.

Bet kuriam Pežui realiai užtenka, kad kažkas skleistų garsą (sirena) ir būtų imobilaizeris.

Raktelių skaičius neturi įtakos.
  • 0

Peugeot 307 1.6 HDI 2005 m. - džiaugiasi tėvukas

Peugeot 307 2.0 HDI 2002 m. - sold

BMW 316ti 1.8 2002 m. - sold

Peugeot 406 2.0 HDI 2001 m. - sold

Peugeot 406 2.0 HDI 2000 m. - crashed


#118 kirmela

kirmela
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2013 birželio 05 - 08:06

Klausimas draudikams: yra teke draustis 407 kasko draudimu pas savo brokeri, kas idomiausia masinoje nebuvo jokios signalizacijos tik imobilaizeris (apie vagystes snekant), tipa brokere sako, kad uztenka imobilaizerio, nereikia jokiu ten signalizaciju, kad galetum apdrausti kasko nuo vagisciu, ar cia tik pezams galioja toks navarotas? nes nemanau, kad kas nors draus BMW, Audi ar mersa be signalkes, tai kaip cia yra is tiesu a? Ir tarkim ivykus masinos vagystei, ar apvogus masina, ko draudikai reikalauja kokiu popieriu (sneka apie dokumentus kas sieja draudima, be policijos ir t.t.) ar ten buvo ideta signalizacija (jei taip ar reikalauja parodyti signalizacijos dokumentu), ar turi auto rakteliu skaicius reiksmes (tarkim gal butinai savininkas turi tureti minimum 2 raktelius) :dntknw: B)

Brokere - višta.
garsinė siganlizacija turi būti.
  • 0

#119 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 spalio 10 - 21:04

Prikelsiu biski sena tema :D Idomu pasidare apie kasko draudima, gal kas tiksliau papasakotu ar vertas dalykas sakykim turint 2005m masina, kazka girdejau kad iki 10m senumo masinas tik draudzia kasko, ar cia tiesa? Ir dar girdejau, kad buna apsidraudzia kasko, subraizo masina normaliai, gauna ismoka ir perdazyt uztenka :D Nezinau ar cia taip imanoma :D Nors ir pas mane yra keliose vietose ibrezta lyg raktu lyg kuom kitu, tai tiesiog idomu ar kas draudziates ir kaip tas draudimas jums tarnauja? Dar beje, turbut ir signalizacija turi but masinoj gera? Pas mane tik centrinis, be imobilaizerio :/ Tai idomu ir ar mano atveju vertas toks dalykas :D


  • 0

#120 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 spalio 10 - 21:14

Prikelsiu biski sena tema :D Idomu pasidare apie kasko draudima, gal kas tiksliau papasakotu ar vertas dalykas sakykim turint 2005m masina, kazka girdejau kad iki 10m senumo masinas tik draudzia kasko, ar cia tiesa? Ir dar girdejau, kad buna apsidraudzia kasko, subraizo masina normaliai, gauna ismoka ir perdazyt uztenka :D Nezinau ar cia taip imanoma :D Nors ir pas mane yra keliose vietose ibrezta lyg raktu lyg kuom kitu, tai tiesiog idomu ar kas draudziates ir kaip tas draudimas jums tarnauja? Dar beje, turbut ir signalizacija turi but masinoj gera? Pas mane tik centrinis, be imobilaizerio :/ Tai idomu ir ar mano atveju vertas toks dalykas :D


Paprastu kasko draudžiantis užtenka imobilaizerio. Ir pas tave 307 jei tai yra. Rakte toks šūdukas kaip magnetukas mėtos. Be jo mašiną užkurt be šansų. Išbandyta praktikoje.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0