Peršokti prie turinio


kuro sistemos valymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 235

#1 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 17:13

Vienas žmogelis pravalo kuro sistemas tiek benzininiam tiek dyzeliniam...
nuorodoje smulkiau parasyta.
http://www.akzoos.st...t/nuosedos.html
ka klubieciai apie tai mano ?gal kas isbande? :huh:
Teigia kad žymiai pagerėja kūrimasisi esant šaltam varikliui...
  • 0

#2 waldas

waldas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2007 gruodžio 30 - 20:06

:D nu ka as zinau, jie isvalo sistema neardydami variklio. tai man kyla kitas klausimas: koks skirtumas ar jie valo ar pats issivalai? taigi parduotuves pilnos ivairiausiu priedu kuriuos supili i baka ir pravalai visa kuro sistema. teko isbandyti profilaktiskai, tai bent galios padidejimas sioks toks tikrai jauciasi. o pazystamui variklio meistrai buvo patare parduot auto, nes kompresija labai maza, tipo labai brangiai kainuos remontas. tai jis neturedamas ka prarast isbande priedus... ir kompresija susitvarke. taigi gal geriau is pradziu pabandykime pravalyti patys, o jei nepades kreiptis i rimtesnius meistrus.
  • 0

#3 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 gruodžio 31 - 12:58

:D nu ka as zinau, jie isvalo sistema neardydami variklio. tai man kyla kitas klausimas: koks skirtumas ar jie valo ar pats issivalai? taigi parduotuves pilnos ivairiausiu priedu kuriuos supili i baka ir pravalai visa kuro sistema. teko isbandyti profilaktiskai, tai bent galios padidejimas sioks toks tikrai jauciasi. o pazystamui variklio meistrai buvo patare parduot auto, nes kompresija labai maza, tipo labai brangiai kainuos remontas. tai jis neturedamas ka prarast isbande priedus... ir kompresija susitvarke. taigi gal geriau is pradziu pabandykime pravalyti patys, o jei nepades kreiptis i rimtesnius meistrus.

Pilnai sutinku,nelogiska butu paciam nepabandzius priduoti masina plovejams :D
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#4 Svečias_Dainuska_*

Svečias_Dainuska_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 01 - 20:39

sveiki as naujas jusu lankytojas,nuskaiciau kad galima paciam praplaut dyzelio sistema ir bijau kad nepadaryciau tik blogiau o pas mane tai beda tokia kad salta suku gal 5-10 sekundziu,su siltu moturu nera jokiu problemu.Buvo atlikta ne karta variklio diagnostika ir nieko jie neranda.Su sia problema vazineju jau 9 men.nuo pirkimo,neturiu daugiau kantrybes as su ja,galvoju apie pardavima.Ka patartumet ?
  • 0

#5 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 sausio 02 - 16:50

idomu kokia kaina, nes skamba tai graziai! gal ir susigundyciau :D
  • 0

#6 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 02 - 17:56

sveiki as naujas jusu lankytojas,nuskaiciau kad galima paciam praplaut dyzelio sistema ir bijau kad nepadaryciau tik blogiau o pas mane tai beda tokia kad salta suku gal 5-10 sekundziu,su siltu moturu nera jokiu problemu.Buvo atlikta ne karta variklio diagnostika ir nieko jie neranda.Su sia problema vazineju jau 9 men.nuo pirkimo,neturiu daugiau kantrybes as su ja,galvoju apie pardavima.Ka patartumet ?

jei praplausi baka pries pilant prieda-plaut kuro sistema,tai nieko nebus blogo garantuotai. o jei bakas pilnas siuksliu tai tada bus dar blogiau ir filta reikia keisti pries pilant priedus
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#7 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 02 - 23:38

kaina tai 200lt... mano nuomone daugokai,bet jei yra efektas ir tas valymas nekenkia gumom variklyje tai gal ir verta. :rolleyes: seip klausinejau tai prijungia kazkokia aparata prie kuro siurbio ir kazkoki specialu skysti leidzia i varikli jam dirbant ant laisvu apsuku.atseit tas skystis labai kokybiskas ir todel tokia kaina,o tie kur galima nusipirkt tai jie netoki efekta duoda... o ten kur pila i bakat tai tikrai nesamone nes viskas kas bake prikepe ar nusede pakeliama ir kemsa purkstukus ir visa kita ... :wacko:
  • 0

#8 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 sausio 03 - 16:49

mano nuomene jai viskas tvarkoje tai nera ko plauti. vat o jeigu netvarkoje tai manau galima pabandyt
  • 0

#9 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 05 - 14:44

na nieko bloga nebuvo tik kuresi sunkokai ir dar pagalvojus apie profilaktika varikliui... ;) Praplove man varikliuka su ta aparatura ir tuo marmalu,pats plovimas truko apie 20-25min,bet efektas toks kad apsukas pradejo greiciau gaudyt ir seip variklis svelniau dirba,tiesa ir trauka pagerejo ... nors prabegus vos 139 512km . Kaip snekejo kad problemu su purkstukais dar 50 000 tikrai neturesiu.nu paziuresiu :beer:

Šį pranešimą redagavo mantas30: 2008 sausio 05 - 14:45

  • 0

#10 Svečias_Dainuska_*

Svečias_Dainuska_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 05 - 21:34

supyles skysty sistemai pravalyt jau nuvaziavau 900 km ir rezultatu numatau vistiek forsunkes kalena garsiai ir nevienodai o salta kuriasi sunkokai
  • 0

#11 Svečias_Dainuska_*

Svečias_Dainuska_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 05 - 21:35

tiesa filtrai visi pakeisti
  • 0

#12 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2008 sausio 06 - 04:27

Man tos priemones pravalyt sistema, ar sumazint varikliu vozutuvu ir kt. mazgu trinti, tai lyg piliules peniui pailgint...Man atrodo geriau sumoket 200 LTl r tiketis bei kaltint realu objektu, nei moketi 20-50 LTL ir bambet apie kazka, kuris isikures neisivaizduojame geografineje erdveje...
  • 0

#13 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 12:59

Man tos priemones pravalyt sistema, ar sumazint varikliu vozutuvu ir kt. mazgu trinti, tai lyg piliules peniui pailgint...Man atrodo geriau sumoket 200 LTl r tiketis bei kaltint realu objektu, nei moketi 20-50 LTL ir bambet apie kazka, kuris isikures neisivaizduojame geografineje erdveje...

pritariu :beer:
  • 0

#14 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 kovo 31 - 07:37

kiek girdejau tai kolegai tikrai padejo tas pravalymas, o kainavo 150 pinigu, tai as ir pradejau mastyt apie ta dalyka :rolleyes:
  • 0
Andrius

#15 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 kovo 31 - 08:01

skaichiau shi skelbima CP servise, kabojo ant sienos, tik va kame problema, popieriniame variante nei zhodzhio apie dizelinius motorus ner :o
  • 0

#16 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2008 kovo 31 - 12:08

Valosi kaip ir benzininiai ,taip ir dizelininiai varykliai
  • 0

#17 Svečias_Pugas_*

Svečias_Pugas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 31 - 16:46

o gal zinot kur kaune atlieka toki valyma?
  • 0

#18 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2008 kovo 31 - 17:23

Tai As atvazioju i Kauna kas 2savaite:) Busiu kita savaite Kaune,tai galieciau ir atlikt ta valyma
  • 0

#19 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 balandžio 02 - 09:31

o kur klaipedoje valo hdi sistema gal kas zino ?
  • 0

#20 alek

alek
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 189
  • Automobilis:pegeot

Parašyta 2008 balandžio 02 - 10:12

Labas,galiu ir i Klaipeda atvaziot,surink kokiu 4-5zmomiu grupe,susitariam,kada visi gales,ir atvarau
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0