Peršokti prie turinio


Dyzeliniai varikliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_wolltas_*

Svečias_wolltas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 23:26

siaip, jei ir karstas sunkiai kuriasi, tai ne tik oras gali buti... gali buti kad degima reik paankstinti. as sau pasiankstinau siurbli pasukdamas, bet mazai ka padejo, tada, kai dirzeli keiciaus pasirodo kad vienu dantuku velesnis buvo tai pastates normaliai, kuriasi pol abaroto... :rolleyes:
  • 0

#22 Svečias_Mantux006_*

Svečias_Mantux006_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 07 - 00:24

zodziu taip. ryt gal pasikeisiu filtra, jai nepades varysiu i diagnostika.
  • 0

#23 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 sausio 07 - 01:19

kazkaip uzpuole cia klube daug dyzeliu bedos... :unsure: net neramu siandien pasidare tai pabandziau ir as uzsivesti nes jau pora savaiciu stovi lauke. Maloniai is puses abaroto uzbirbe... :blush:
  • 0
kažkaip.....

#24 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 sausio 07 - 09:58

turejau tip top tokia beda kaltas buvo starteris (starterio dangtyje-korpuse.. ) is vidaus jis turi kazkatai panasaus i magnetus....ar ka per S....da , tai man jie buvo suskilineja ir kuo salciau lauke tuo jis sunkiau prasukdavo.... is pradziu galvojau kad tai akumas.... teko nusipirkti nauja bet nepadejo. (privarai prie draugelio atsidarote abudu kapotus , tu stovi tarp masinu draugeliai prasukineja starterius o tu klausaisi kaip jie sukasi ). Man remonto kaina atsiejo ~250 Ps. Sory ne viska tai aiskiai parasiau
  • 0

#25 Svečias_Mantux006_*

Svečias_Mantux006_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 07 - 22:50

na tikrai nevisishkai aishkiai. taip ir nesupratau ko ten stovejai. dar mane kas gazdina kad tepalo matuokle pastovei buna pakilusi, net baisu vaziuot spaudima matuotis
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0