Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 girgzda galas :D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#1 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2008 sausio 17 - 23:14

Gal zinote, kas 406 galetu girgzdeti gale? Pasupus masinos subine, labai gerai girdisi. Tarsi spyruokle ar kazkas panasaus. Ir durnas klausimas dar - kur rasti stabdziu skyscio uzpildyma pas 406? :D 1995 metu. Nes pas mane stabdziu pedalas labai jau gyliai nusimyna, o antra karta atleudus ir iskarto vel spaudziant jau juda vos, vos, kaip naujos masinos. Cia oras stabdziu sistemoje ar skyscio mazokai? Tik nerandu kur skysti patikrinti :D

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2008 sausio 17 - 23:15

  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 sausio 17 - 23:17

gali girgzdeti salenblokai susideveje.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2008 sausio 17 - 23:20

gali girgzdeti salenblokai susideveje.

Gali taip buti. Keiciau siaip gale tik traukutes pries metus laiko, o po to iki siandiena nuriedejau 30 000 km, Vilniaus gatvemis. Tai gali buti, kad ir sailentblokai. Bet kiek zinau, ju gale ten nemazai yra? Ta prasme kur visa tilta laiko, ar tie stambus kur rato laikiklyje

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2008 sausio 17 - 23:21

  • 0

#4 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 17 - 23:38

Gal zinote, kas 406 galetu girgzdeti gale? Pasupus masinos subine, labai gerai girdisi. Tarsi spyruokle ar kazkas panasaus.
Ir durnas klausimas dar - kur rasti stabdziu skyscio uzpildyma pas 406? :D 1995 metu.
Nes pas mane stabdziu pedalas labai jau gyliai nusimyna, o antra karta atleudus ir iskarto vel spaudziant jau juda vos, vos, kaip naujos masinos. Cia oras stabdziu sistemoje ar skyscio mazokai? Tik nerandu kur skysti patikrinti :D

Stabdziu skystis pildomas (beveik visoms auto) i ant apvalios pusles esanti balta maza bakeli :huh:
Tau turbut oro stabdziu sistemoje jau yra.Siaip ir raudona lempute turetu degti.
  • 0

#5 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2008 sausio 18 - 15:54

Lempute dar nedega, nors kaip maciau nuo tos dezutes (ant jos uzrasyta BENDIX) eina laidai elektros. O atsukus kamsciuka, ten dar filtriukas kazkoks eina, kazkoks papildomas dangtukas.
  • 0

#6 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2008 sausio 18 - 16:13

Lempute dar nedega, nors kaip maciau nuo tos dezutes (ant jos uzrasyta BENDIX) eina laidai elektros. O atsukus kamsciuka, ten dar filtriukas kazkoks eina, kazkoks papildomas dangtukas.

Nu tai sone turi DOT 4 lygis buti.Min ir max
Jei lempute nedega,tai dar skyscio netruksta.Tada kazkur nutekelimas yra.Tikrink kuo greiciau.Turetu suporte cilindriukas skysti leisti.Jei gale bugnai,tai predeciau nuo ju.

Šį pranešimą redagavo Marius406: 2008 sausio 18 - 16:18

  • 0

#7 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2008 sausio 18 - 23:51

Nemanau, kad kazkas kazka leidzia :) man jau metai laiko taip ta eiga tokia ilgoka. Greiciausia gal kokio oro bus. Dar reikes lygi patikrint ir tada ziuresiu. Tiesiog kazkaip nepamasciau anksciau, kad taip neturetu buti :D Reikes tvarkytis prie progos. :blush:
  • 0

#8 aurimaz

aurimaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 59
  • Vieta:Kaunas - Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0hdi 2003

Parašyta 2008 kovo 30 - 12:37

Gal zinote, kas 406 galetu girgzdeti gale? Pasupus masinos subine, labai gerai girdisi. Tarsi spyruokle ar kazkas panasaus.

Tai ar susitvarkei? Pas mane ta pati beda isdygo. Na taip nemalonu vaziuojant per duobes garaze. Bandziau ziuret, tai arba kazkuris sailenblokas, arba spyruokle (kas maziausiai tyketina) arba guma ant anortizatoriaus galo...
  • 0

#9 Svečias_Justas_*

Svečias_Justas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 05 - 18:32

Ir man ta pati beda, bandziau tepalais apipilti visus mazgus vis vien nepadejo, atrodo niekas nekliba bet girgzda tai nerealiai.. kai ispresit beda duokit zinot ka daryt ir kiek tas reikalas kainuoja..
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 balandžio 05 - 22:51

Ir man ta pati beda, bandziau tepalais apipilti visus mazgus vis vien nepadejo, atrodo niekas nekliba bet girgzda tai nerealiai.. kai ispresit beda duokit zinot ka daryt ir kiek tas reikalas kainuoja..

Girgžda galinės šakės išorinis sailenblokas (prie rato). Liaudiškai remontininkai jį ir vadina "girgžduku". Čia ne vien pežų liga...
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Svečias_Justas_*

Svečias_Justas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 06 - 11:54

nu ka dekui uz info, reiks ieskotis keitimui? o gal ji isardzius ir sutepus baigtusi girgzdesiai? siaip tai jis nekliba, gaila ismest vien del to kad girgzda :huh:
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 balandžio 06 - 12:04

nu ka dekui uz info, reiks ieskotis keitimui? o gal ji isardzius ir sutepus baigtusi girgzdesiai? siaip tai jis nekliba, gaila ismest vien del to kad girgzda :huh:

Jei taip būtų, tai sailenblokai turėtų tepimo taškus :lol: ...
Girgžda dėl to, kad vidinė įvorė atsiskyrė nuo gumos. Vėliau pratrina gumą ir ima klibėt...
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 balandžio 06 - 20:20

turiu ir as si garsiuka savam peze :) itariau tuos "girgzdukus", ne veltui jie taip pavadinti, tik kad as apie juos buvau girdejes ir nezinojau kuria tiksliai detale taip vadina :)

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 balandžio 06 - 20:43

  • 0

#14 Svečias_jussstukas_*

Svečias_jussstukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 08 - 10:53

o kokia kainu ju butu? labai idomu <_<
  • 0

#15 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 08 - 14:18

man irgi karta pradejo girgzdeti is po to kai veziau zmoniu pilna masina ir bagazine prikroves pilna. Girgzdejo gale desineje puseje. Ant duobes uzsivares nieko nepastebejau, tai su kercheriu paskui pavariau ant tu gumu ir nutilo, gal buvo kokiu zemiu prisikaupe tarp gumu, arba jau ir pas mane baiginejasi sailentblokai. Is po to menesi vaziuoju, kol kas tylu.... :mellow:
  • 0

#16 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 balandžio 08 - 19:41

man ir tarpais uzeina tas girgzdesys... sia savaite planuoju varyt i zibinta tai pranesiu kiek ten kastuoja. O kaip manot, chebra, ar verta investuot i originalias dalis? Gal yra koks kompromisas, optimalus variantas? Nes zibinte kainuoja smagiai detales... :blush:

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 balandžio 08 - 19:41

  • 0

#17 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 balandžio 12 - 18:33

na pirkau girgzdukus, tai kastavo 1vnt. ~130lt. zibinte, galvojau, kad ten paprastas sailentblokas, bet ne, dar idomu kaip gerai jis presuosis, nes kiek susiduriu su savo pugo remontu, tai reikia spec. irankiu, labai jau visur delikatnai padaryta-pagaminta, na bet po biski, atsargiai, kaip sakoma su galva, dar prasisukiau be very special irankio :)
  • 0

#18 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 balandžio 16 - 06:50

Girgžda galinės šakės išorinis sailenblokas (prie rato). Liaudiškai remontininkai jį ir vadina "girgžduku". Čia ne vien pežų liga...

Tiesiai į taikinį. Du girgždukai - 120 lt. Darbas - 70 lt. Nebegirgžda. :rolleyes:
  • 0

#19 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 balandžio 16 - 09:49

gal matei kaip ji presavo-idejo? idomu gal stebules nereik nuimt, kur reme ar kokiais irankiais atliko? nes man laukia ta procedura...
  • 0

#20 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 balandžio 16 - 10:44

gal matei kaip ji presavo-idejo? idomu gal stebules nereik nuimt, kur reme ar kokiais irankiais atliko? nes man laukia ta procedura...

Stebulės nuimti nereikia. Tik reikia atleisti amortizatorių. Iškalė sunkiai su plaktuku su atitinkančia diametrą įrankiu. Taip pat ir įkalė. Turint parinktą diametrą - galima ir pačiam. :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0