Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 girgzda galas :D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#41 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 23 - 12:20

imsimes su tuo daiktu grieztai, nes pas mergas geda vaziuot :D
  • 0

#42 Svečias_andryza_*

Svečias_andryza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 26 - 22:31

Posted Image
Pasitikslinimui norėjau paklausti ar girgždukai yra detalė numeris 16?
  • 0

#43 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gegužės 26 - 22:34

17.
  • 0
... labai piktas diedas...

#44 Svečias_andryza_*

Svečias_andryza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 30 - 16:01

Vos nenusipirkau tų nelemtų 17nr detalės. Bet užsiminus, kad aš čia girgždukus perku, mane patikino, kad tai tikrai ne girgždukai :o Sako girgždukai yra 7 detalė iš šio brėžinio. Tai vistik kas teisus? Ar Jimmy ar autodalys? Taip ir likau nenusipirkes
  • 0

#45 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gegužės 30 - 16:10

Vos nenusipirkau tų nelemtų 17nr detalės. Bet užsiminus, kad aš čia girgždukus perku, mane patikino, kad tai tikrai ne girgždukai :o Sako girgždukai yra 7 detalė iš šio brėžinio. Tai vistik kas teisus? Ar Jimmy ar autodalys? Taip ir likau nenusipirkes

Ups... ne iš to galo brėžinį pažiūrėjau. Nepastebėjau iš kurio galo suportas. Sorry, anie buvo teisūs. Su amžium žioplėju.... :( :( :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#46 vytaftas

vytaftas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 244
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:607 2.2hdi 406 2.1td

Parašyta 2008 gegužės 30 - 16:27

Vos nenusipirkau tų nelemtų 17nr detalės. Bet užsiminus, kad aš čia girgždukus perku, mane patikino, kad tai tikrai ne girgždukai :o Sako girgždukai yra 7 detalė iš šio brėžinio. Tai vistik kas teisus? Ar Jimmy ar autodalys? Taip ir likau nenusipirkes

o koka kaina sake tu girgzduku nr7
  • 0
406 2.1td,607 2.2 hdi

#47 Svečias_andryza_*

Svečias_andryza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 30 - 16:44

73Lt vnt. Kažkokie vokiški. Autodalys sanciuose. 113Lt vnt SASIC - Tanagroje. Kadangi SASIC kažkas čia minėjo kad laiko 40000km, tai pabandysiu tuos iš Autodalys šančiuose.
  • 0

#48 Svečias_andryza_*

Svečias_andryza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 30 - 18:10

O gal dar kas žinot kur Vilniuje ar Klaipėdoje yra pigiau?
  • 0

#49 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 14:18

Na va, prasidejo ir pas mane tas girgzdesys,ypac kai ka nors i bagazine krauni ar kas i gala seda,o siaip nlb girdisi.Ar cia tikrai tie "girgzdukai", ar gali dar kas islysti?Gale niekas kaip ir nebilda, tad pries tvarkant norec tikra liga zinot,nes nlb kas man cia paziures ir ras priezasti
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#50 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 16:01

atsakysi per laika tiksliai tik tu pats sau, nes tavo auto mes neciupinejom :) o siaip joa, jie neveltui vadinami girgzdukais, man buvo iki tiek sudile jie, kad ratas klibejo, dar truputi gali girgzdet spyruokle ir 1 numerio stangute, cia is patirties rasau.

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 rugsėjo 12 - 16:02

  • 0

#51 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 17:19

atejo dregme, garsai dingo iki kitos vasaros :)
  • 0

#52 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 17:33

Na va, prasidejo ir pas mane tas girgzdesys,ypac kai ka nors i bagazine krauni ar kas i gala seda,o siaip nlb girdisi.Ar cia tikrai tie "girgzdukai", ar gali dar kas islysti?Gale niekas kaip ir nebilda, tad pries tvarkant norec tikra liga zinot,nes nlb kas man cia paziures ir ras priezasti

Jei girdisi įlipant-išlipant, tai dar nieko. Tik erzina. Bet dilimas prasidėjo. Dar kažkiek laiko, ir ims belst...
  • 0
... labai piktas diedas...

#53 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 18:54

atsakysi per laika tiksliai tik tu pats sau, nes tavo auto mes neciupinejom :)

as turejau omeny "kvalifikuotus" servisu meistrus, o ne klubiecius...O pakelus masina ant keltuvo tas dalykas matomas klibinant su kokiu lauztuvu?Reiks pabandyt kur nuvaryt apziurai...
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#54 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 19:31

...O pakelus masina ant keltuvo tas dalykas matomas klibinant su kokiu lauztuvu?...

Pakėlus - nelabai. Liaudiškas metodas: vienas liečia delnu "girgžduką", kitas už sparno pasupa (čia geriausia iš duobės).
  • 0
... labai piktas diedas...

#55 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 12 - 20:34

viskas priklauso nuo isdylimo lygio, bandykit ir uzkist ten kaip atrama sake panaudot-yra skyle toj vietoj prie jo ir ratus paklibint pakeltus, va ir Jimmy buda pasake ;) esme tame kas jis nera paprastas selenblokas - guminiu ir geleziniu ivoriu misinys, o jis dar ir kaip sarnyras (vidine ivore metaline (pro kuria kisas varztas) sukinejas, nes viduj yra obuoliukas, o kad ji apsaugot yra apsaugines gumos is sonu) paziurekit ar is jo nebega rudis bent ir tos gumos nesuplysusios-nesutrunyjusios, nes jei taip tai ir klibint nereik- aisku, kad jiem misios. Kai jie girgzda, tai uztenka ir bagazine pasiubuot :)

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2008 rugsėjo 12 - 20:36

  • 0

#56 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.452
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2009 vasario 04 - 19:35

Sveiki,problema tokia,kad pastebejau kad pradejo gale girgzdeti kazkas desiniam rate.Lipi lauk is masinos ir......gyrgzt :angry: vaziuojant tai nieko nesigirdi ^_^ kas ten gali buti :wacko: pasidalinkit mintim arba patirtim :beer:
  • 0

#57 Svečias_arunkis_*

Svečias_arunkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 05 - 21:07

sveiki, visi cia apie tuos girgzdukus, nu itariu kad ir manes tas laukia nes per salcius girgzdejo ale db nieko, bet va temos pradzioj buvo apie stabdzius kalbama, turiu tokia pat problema, bariau i toki garaziuka sako oro yra nu orino tie meistrai tipo gerai tur but, ale nieka gera, nuvariau i kita serviza tai tie jau su aparatu orino tipo visa sistema isvalys, ale ir tai pimpalai gavos, zodziu rukau vata ir vazineju su pustusciu pedalu :huh: kai susitvarkysi pranesk kas buvo ^_^
  • 0

#58 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 vasario 05 - 23:11

tai ar nebus nulekes pagrindinis cilindriukas <_<
  • 0

#59 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 06 - 10:39

... ale ir tai pimpalai gavos, zodziu rukau vata ir vazineju su pustusciu pedalu :huh: kai susitvarkysi pranesk kas buvo ^_^

Įtarimas ant pagrindinio cilindro...
  • 0
... labai piktas diedas...

#60 Svečias_arunkis_*

Svečias_arunkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 vasario 13 - 21:40

o buvo kalades parejusios pakeite ir liux kai as ziurejau kalades nusiemiau viena rata tai ant jo dar buvo o kitu ir neziurejau o pasirodo kad chana jau buvo :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0