Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 girgzda galas :D


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#61 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 08:57

Posted Image
Pasitikslinimui norėjau paklausti ar girgždukai yra detalė numeris 16?

Sveiki kolegos,
Gal kam teko keisti trauke pazymeta 1 nr? Man suplyso pagal sita brezini, desineje puseje esanti guma, gal tada ji persipresuoja?


Taip pat, kad nekuriant naujos temos, noriu paklaust apie priekine vaziuokle. Susukus vaira vaziuojant jauciasi ratu plesimas, ypac pasireiskia ant asfalto su zvyriuku. Anksciau sito nebuvo, todel manau, kad kazkurios gumos jau atitarnavo. Bildeti, niekas nebilda, pasikelus masina, viskas atrodo tvarkingai. Gal kas patarsite "kame saknys" :beer: ?
  • 0

#62 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 rugsėjo 29 - 11:36

Ir man ta problemele pastebejau kad isplysus 1 detales guma, ar jos persipresuoja?nors nerodyta fotkei kad ten kazkas atsikrai maunas taip pat ir susukus vaira kaip prabuksuotu ar kas ten

Šį pranešimą redagavo Marko27: 2009 rugsėjo 29 - 11:37

  • 0

#63 Svečias_XooX_*

Svečias_XooX_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 30 - 23:31

pas mane tai girgzdejo ir labiausiai bildejo sitas daigciukas, plastmasinis su guminiais galais ;) kaip betikrintu servise negalejo rasti kas blogai, sako neieskok problemu, tai teko duot pazystamui, pagulde bomza y bagazine ir surado kas bilda :D
Posted Image
detale nebrangi, bet atrodo kad masina isvis subyrejus, labai bilda, judinant girgzda.
1996 1.9 td 406

Šį pranešimą redagavo XooX: 2009 rugsėjo 30 - 23:35

  • 0

#64 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 spalio 17 - 19:45

Ar daugiau niekas nezino kas galetu but su tuo priekiu bildesiu, sukant i viena puse beveik iki galo susukus ir pradejus vaziuot,o i kita puse viskas ok.ir del tos Nr.1 detales?
  • 0

#65 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 17 - 20:33

Posted Image
Pasitikslinimui norėjau paklausti ar girgždukai yra detalė numeris 16?

Sveiki kolegos,
Gal kam teko keisti trauke pazymeta 1 nr? Man suplyso pagal sita brezini, desineje puseje esanti guma, gal tada ji persipresuoja?


Taip pat, kad nekuriant naujos temos, noriu paklaust apie priekine vaziuokle. Susukus vaira vaziuojant jauciasi ratu plesimas, ypac pasireiskia ant asfalto su zvyriuku. Anksciau sito nebuvo, todel manau, kad kazkurios gumos jau atitarnavo. Bildeti, niekas nebilda, pasikelus masina, viskas atrodo tvarkingai. Gal kas patarsite "kame saknys" :beer: ?

man rodos ta pirma detale keiciama visa ,o del to kad susukus vaira plesimas ,gal ratu suvedimas ,bet jai padangos devisi gerai,ta prasme vienodai,tai nezinau ;) :pug:
  • 0

#66 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 spalio 19 - 16:34

Posted Image
Pasitikslinimui norėjau paklausti ar girgždukai yra detalė numeris 16?

Sveiki kolegos,
Gal kam teko keisti trauke pazymeta 1 nr? Man suplyso pagal sita brezini, desineje puseje esanti guma, gal tada ji persipresuoja?


Taip pat, kad nekuriant naujos temos, noriu paklaust apie priekine vaziuokle. Susukus vaira vaziuojant jauciasi ratu plesimas, ypac pasireiskia ant asfalto su zvyriuku. Anksciau sito nebuvo, todel manau, kad kazkurios gumos jau atitarnavo. Bildeti, niekas nebilda, pasikelus masina, viskas atrodo tvarkingai. Gal kas patarsite "kame saknys" :beer: ?

man rodos ta pirma detale keiciama visa ,o del to kad susukus vaira plesimas ,gal ratu suvedimas ,bet jai padangos devisi gerai,ta prasme vienodai,tai nezinau ;) :pug:

del tos pirmos detales kiek buvau nei jei gumu randa nei tos detales.nes ji nei trauke nei kas.
gal zinote jos originalu detales numeri?pagal ji gal kazka rastu?o del plesimo dabar neatsakysiu atrodo devis gerai padangos bet jos jau reiktu keist.na kai uzsidesiu ziemines gal geriau pamatysiu
  • 0

#67 Svečias_TheGame_*

Svečias_TheGame_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 19 - 18:27

t apirma tai vadinas stabilizatoriaus trauke man atrodo :D man reikejo keist kazkada tai nedaug kainavo.. :)
  • 0

#68 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 spalio 19 - 18:54

t apirma tai vadinas stabilizatoriaus trauke man atrodo :D man reikejo keist kazkada tai nedaug kainavo.. :)

ta ne cia yra ne galinio tilto pakabos svirtis?radau jei tas kodas 5175.E9? cia tame forumo poste.
http://www.peugeot-k...18164&st=30&hl=
ar ne cia tas tavo paminetas stabilizatoriaus trauke NR.5 detale?
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Marko27: 2009 spalio 19 - 18:55

  • 0

#69 Svečias_TheGame_*

Svečias_TheGame_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 19 - 20:05

am nu jo 5 trauke :blush: srr :blush:
  • 0

#70 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 spalio 21 - 20:53

Posted Image
Pasitikslinimui norėjau paklausti ar girgždukai yra detalė numeris 16?

gal kas paaiskins ar keiciasis detales NR.1 salenblokai, ar ne?nes nuejus i kokia nors parduotuve neranda?kaip ten ta detale vadinas?
ar turi keistis visa detale?kiek kas kastuoja?
  • 0

#71 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 lapkričio 17 - 21:06

Pas mane jau girgzda nuo vasario menesio,galvoju kas cia yra.Reiks ziuret :(
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#72 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2009 lapkričio 22 - 14:03

as pakeites 5, detale pries du metus, pries 5 men 6,7 detales. Dbr vel tas Viip viip viip gale kai per duode vazioji. Negalejo juk girgzukai po 5 men pareiti, nesuprantu. Ne lievus pirkau.
  • 0

#73 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 lapkričio 22 - 18:32

Pirkai "lieva",kitaip negali buti
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#74 Tadunce

Tadunce
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 537
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:P 407 HDi

Parašyta 2009 lapkričio 22 - 20:46

Problema su 406 priesrestailo priekine vaziuokle... Zodziu, pakeisti galiniai sakiu sailentblokai buvo neseniai,, dabar vel pradejo bildet per duobes vazuiojan labai stipriai... Itariu amortiku atraminius.. Ar be ju dar butu kam taip ikyriai ir stipriai bildeti ten>?
  • 0

[Ex] P 406 2.1 Td
[Ex] P 406 2.0 Hdi

[Now] P407 2.0 Hdi


#75 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2009 lapkričio 22 - 20:58

neblogai bilda susideveja stabilizatoriaus traukutes,cia prieky.
  • 0

#76 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.452
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2010 sausio 04 - 21:24

Ziema primine apie girgzdukus :angry: vasara buvo tyla,o va siandien pradejo slyksciai girgzdeti :wacko: is niekur nieko,dar vakar buvo tylu :blink: leciau vaziuojant per nelygumus tai net ir salone gan garsiai girdisi :unsure: jau visiska paskutinioji jiems atejo?ir dar klausimelis...pakelus masina ant keltuvo pastebejau,kad siektiek issiskete galiniai ratai,cia kas per sposas?juk torciono pas 406 nera..del ko jie pas 406 gali skestis?
  • 0

#77 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2010 spalio 27 - 21:55

Norėjau pasidalint mintimis apie girgždukų keitimą labiau tinkančioje temoje, bet ji užarchyvinta...
http://www.peugeot-k...5&hl=girgzdukai ...
Taigi, šiandien nedaviau kitiems uždirbti, pasikeičiau pats. Tiesa, čia jau nebe ikirestailiniai girgždalai, o sailenblokai, einantys į porestailinius. Sako, žymiai geriau laiko...
Nerašinėsiu proceso (viskas nuorodoj yr), tik norėjau pakeikt franzūzų konstruktorius-gudragalvius, katrie šitą gumą kažkodėl įkišo į stupicos korpusą. Negi negalėjo padaryt protingiau? Juk kitas šakės sailenblokas yra pačioje šakėje, o vat išorinis... :doh:
Gerai, kad darbe gudrių įrankių turim... :rolleyes:
  • 0
... labai piktas diedas...

#78 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 liepos 01 - 18:14

As irgi rytoj ji bandysiu pasikeisti, girgzdejimas jauciasi tik spaudziant ranka bagazine, - girgzdejimo vaziuojant nesigirdi, tik va - BILDA, viska pakeiciau, liko amortizatoriaus atramine arba tas girgzdukas,
pagal forume pateikta info: girgzda - susidevejas

- Rasete kad i POrestailius ejo paprastesni tie sailenblokai ir laiko geriau, ar galiu i IKIrestaila toki ideti? ar butina deti toki pati 'slankiojanti' sailenbloka?

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2011 liepos 01 - 18:16

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0